Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť alebo registrovať.
Naozaj krásne sa na to pozerá....a góly Pedriho a Koundeho neskutočné lahôdky 👍👍👍👏👏👏👏
Krásne spomienky, len netreba zaspať na vavrínoch. Musíme znovu dokázať, že (aspoň španielsky) trón je právom náš.
Krása má meno Barça.