Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
JanyR111 Premium
2026-06-23 07:01:21
Ja neviem ci to zato stoji za tu vojnu aj ked atletov vobec nemusim ..a hlavne ten balik penazi za alvareza je presteleny ...je to dobri utocnik ale nie je to ziaden top strelec a vobec nie za taku sumu ..bohuzial
2026-06-23 07:45:24
Atletiku letos úplně jeblo? Spíš ty jejich prohlášení jsou na žalobu a totálné spadli mimo profesionální jednání.
Prostě musí pochopit že oni nejsou tím Top týmem za který si hráč chce zahrát, ještě k tomu když hrají pod Simeonem tu sračku :D
Tohle jednání nepomúže ani Alvarezovi, protože se po tomhle vracet zpět nebude určitě ideální.
LaBrie Premium
2026-06-23 07:50:46
V Atleticu sú zrejme všetci zodpovední rovnakí šialenci ako ich tréner....🤦
2026-06-23 08:06:12
Neni to čistokrevná 9 nekupovat
2026-06-23 08:07:34
Ja mám Alvareza rád, je mi sympatický a myslím že by aj zapadol do tímu... ale nie je to pre mňa hráč za 100+ mega a myslím že Ferran je +/- na tej istej úrovni.
2026-06-23 08:24:04
Ešte to bude zaujímavé, na stránkach ATM som zatiaľ nič takéto nevidel čo sa týka žaloby
Možno som to prehliadol neviem, keď sa jedná o takéto veci treba si pozrieť aj druhú stranu mince nie len to čo sa píše na našej stránke.
2026-06-23 08:34:01
Nebrat, v repre neni ani v zakladu a vcera snad ani nekopl do balonu
2026-06-23 08:45:34
Proto říkám, nekupovat, je radši se zaměřit na čistokrevné 9 typu Osimhen a další
2026-06-23 08:53:32
Atletico nás chce žalovat? Ti co použili fotky našich hráčů ve svých dresech na oficiálních sítích? Atleti si tímhle akorát škodí, myslím si že spousta hráčů si tam rozmyslí přestup když vidí jak tam drží hráče který tam nechce být, a Atleti nejsou Barca, Real nebo City.. šance že se řada hráčů bude chtít posunout dál je velká.
Cule90 Premium
2026-06-23 09:00:08
Mna na tom fascinuje to, ze si urazaju vlastneho hraca. Alvarez tvrdi, ze si chce splnit svoj sen a vedenie tvrdi, ze odchadza, lebo sa nechal zlanarit on a jeho rodina za provizie. Strasne amaterska komunikacia.
2026-06-23 09:15:09
Pathetico madrid
2026-06-23 10:23:17
Alvarez je dobrý hráč ale včera v zápase MS spálil úplnú tutovku ktorú dostal na podnose od Messiho... Za mňa cena max tak 60-70, to 150 si viem predstaviť tak za Oliseho ktorý je tak 5 levelov inde a to vážne ten co prevádza ci v Repre alebo Bayerne je neskutočne škoda iba ze hra na Yamalovej pozícii... To už aj Rashy je lepší tieto MS ako Alvarez alebo Gordon a to šiel ako náhradník 👍 takže tak
2026-06-23 12:44:35
..no pekné komentáre čo keď zakotví v Reale...ten robí nákup zatiaľ veľmi dobrých hráčov,, ešte kúpi ,,Oliseho,,,a bude to zaujímavé nielen v LA lige,,,,ale aj v LM,,,,🤷⚽