Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
Marian Premium
2026-06-24 06:26:35
Tak je pravda, že nechceme zaplatiť výkupnú klauzulu 500 M.
Ani 150 M.
2026-06-24 08:02:20
Atletico už je stejně ubohé jak ten plesnivý Real 😀. Ať si podají ruce, jediné co umí je obviňovat, a Alvarezovi přeji ať odejde, i kdyby to mělo být jinam než k nám. A kdyby měl zůstat což je za mě nereálné, co jako čekají? Že za ně položí život na hřišti po tomhle všem? Hlupáci.
2026-06-24 09:19:41
Ejdyy- tak je pravda že Barca robí dosť rozruch tým konaním aj rok dozadu a Nicom a teraz jedna tiež za chrbtom klubu s Alvarezom pritom by nemala.ATM sa môže cítiť dotknuto keď robíš niečo proti pravidlám ,jednoduché.
2026-06-24 09:31:40
Žiaľ, Atletico má pravdu. Kluby by sa najprv mali dohnúť medzi sebou a až potom ísť za hráčom. Samozrejme Barcelona nie je jediná - moderný trend je dokonca ešte horší keď hráč nepredlží zmluvu a odchádza zadarmo a prestupová suma ide do jeho vreca a vrecka agenta.
Situácia je zamotaná a najreálnejší mi príde prestup do iného klubu (PSG, Arsenal) ... neverím že Atleti ho pustia do Barcelony po tých vyjadreniach.

Ale uvidíme. Všetko to môže byť len divadlo...
2026-06-24 14:38:02
Luis_F len ako môžeme vedieť že hráč k nám chce ísť? Veď normálna vec je podľa mňa že kontaktuješ hráča alebo jeho agenta a spýtaš sa či by mal záujem o prestup