Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť alebo registrovať.
V čom by bolo jeho hosťovanie pre nás dobré?! Nikdy v živote sa nevráti k nám, nikdy…
Odrazu už nikto neponúka trvalý nakup ... Barcelona ukazala, že je možné aj hosťovanie a už ho nepredajú v tomto lete natrvalo.