Zdá sa, že fanúšikovia Sevilly stratili s Gerardom Deulofeom trpezlivosť. Hráč FC Barcelona na hosťovaní v klube v Andalúzii nehrá podľa očakávaní a prezentuje sa slabou formou.

Vo včerajšom zápase proti Cordobe poslal Unai Emery odchovanca Blaugrana len na lavičku a do zápasu sa v základe pozrel Reyes. Deulofeu sa na trávnik dostal až v 61. minúte. Snažil sa získavať lopty a nachádzať si v útoku miesto, no v koncovej fáze sa rozhodoval zle. To už vyprovokovalo aj fanúšikov domáceho tímu, ktorí Deulofea vypískali. Dali tak najavo svoju nespokojnosť s hráčom.

Deulofeu pritom nedávno v rozhovore priznal, že na hosťovaní viac hrať nechce, no požiadavky na úroveň hry nespĺňa ani na hosťovaní. Na Twitteri po zápase napísal: "Zo všetkého sa je možné niečo naučiť."

zdroj: weloba.es

fantomas

21
2015-02-15 14:18:03

Ten zápas som jedným okom pozeral (na bete). Deulofeu v šanci mohol nahrať pred bránu, kde by útočník doklepával do prázdnej, on miesto toho neprihral, ale snažil sa zakončiť sám, strelu mu však obranca zablokoval a bol z toho iba roh (z neho tuším padol gól). Vtedy ho asi 5-10 minút vypískavali pri každom dotyku. Potom však začal bojovať o každú loptu, keď loptu mal, snažil sa aj prihrávať a potom ho fans Sevilly aj odmenili potleskom.

Posledné zápasy to však s našimi hosťovancami ide nejak dole vodou. V základe sa objavujú čoraz menej, hlavne teda Denis Suaréz. Deulofeu nie je hráčom základu od začiatku..

Mejra

4
2015-02-15 14:48:01

od doby co se je udajne dohodnuty ze denis se v lete vrati vypadl ze sestavy uplne

cruyff

15
2015-02-15 14:26:58

verím, že do nejakého mužstva zapadne a bude sa mu dariť, lebo čím viac chce, tak sa mu viac nedarí. Za rok sa zdokonalil v obrannej činnosti a už má aj potrebnú kondíciu, len tá povestná futbalová ľahkosť mu chýba...visca