Stará Dáma potvrdzuje dobrú formu. Po remíze na Bernabeu a postupe do finále Ligy Majstrov, Juventus dokázal vyhrať nad Interom Miláno na výjazde aj bez viacerých hráčov základu.

Na štadióne Giuseppeho Meazzu sa od prvej minúty objavila nasledovná zostava: Storari, Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Padoin, Sturaro, Marchisio, Romulo, Pereyra, Matri a Morata. Hráči ako Pirlo, Tevez či Chiellini - tých Allegri na zápas ani nepovolal. Pogba na druhej strane odohral len posledných vyše 10 minút.

Juventus má síce titul už vo vrecku, no zápas s Interom zobral vážne a zvíťazil 2-1. Domáci sa síce ujali vedenie zásluhou Icardiho už v 9. minúte, no potom sa do siete triafali už len hráči Juventusu. Najskôr v 42. minúte vyrovnal Marchisio, aby vedenie na stranu svojho tímu strhol Morata v 83. minúte.

Na Juventus čaká pred berlínskym finále ešte dvojica ligových zápasov - najprv Neapol doma a potom Hellas Verona na výjazde. 20. mája je takisto na programe finále pohára proti Laziu. Ak Juventus vyhrá pohár a Barca ligu aj pohár, Berlín uvidí nezvyčajný súboj dvoch tímov o treble.

zdroj: weloba.es

saamci

20
2015-05-17 15:02:36

ak by to tak bolo tak finale by bolo o to zaujimavejsie ....aj ked pevne verim že treble by bol náš :D