Francúzsky útočník poskytol rozhovor pre klubové médiá pred štvrťfinále Ligy Majstrov, v ktorom Katalánci čelia favorizovanému Bayernu Mníchov.

Zápas

"Veľmi si v ňom chceme zahrať, dobre sme pracovali takticky a sme pripravení. Vieme, že to nebude ľahké, ale máme všetko, aby sme postúpili. Bude to veľmi pekný zápas. Dúfame, že budeme mať dobrý deň a využijeme kvalitu, ktorú máme. Sme v dobrom momente a môžeme odohrať dobrý zápas. V útoku aj v obrane musíme držať spolu a k tomu mať čo najčastejšie loptu."

Bayern

"Hrá veľmi dobre, má skvelého útočníka, ale my máme adekvátne nástroje, aby sme postúpili. Musíme sa pozerať na seba a pokúsiť sa dostať do semifinále. Bayern je fyzický, je zvyknutý držať loptu. Musíme mu to skomplikovať a zahrať si po svojom. Bayern to nie je len Lewandowski. Krajní obrancovia hrajú vysoko, Müller a Gnabry sú taktiež vo forme. Lewandowski strieľa veľa gólov, ale nebezpečenstvo sa objaví z každej strany."

Finálová fáza Ligy Majstrov

"Skôr mi pripomína reprezentačný turnaj. Je to iné, ale je dobré stráviť čas so spoluhráčmi, porozprávať sa o futbale a živote či pracovať spolu, aby sme vyhrávali. Zostávajú nám tri zápasy do výhry Ligy Majstrov. Musíme držať spolu v dobrom aj zlom. Všetky mužstvá majú svoju šancu, najmä v jednom zápase."

Pocity

"Horúčavy a nahromadenie zápasov unavuje, ale najčudnejšia je hra bez fanúšikov a ich podpory. Vidíme ich správy na sociálnych sieťach, to nám pomáha v ťažkých chvíľach. Mne pomohlo pár dní voľna po skončení ligy, načerpal som sily a zahral som s Neapolom. V prvých minútach som nemal rytmus, ale potom som sa cítil čoraz lepšie. Bolo vidieť, že sme mali veľkú túžbu odohrať skvelý zápas. Sme na dobrej ceste."

zdroj: fcbarcelona.com
foto: fcbarcelona.com

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
Vajce94 Premium
2020-08-12 23:39:31
Kiežby motyka vystrelila z Griezmannovej strany v tomto zápase :)
bulldozer Premium 2020-08-13 02:08:57
Ja tajne dufam ze nenastupi. Ale ked uz musi, tak nech strieda Suareza.
2020-08-13 00:20:26
Kúpa Griezmana bol veľký omyl. V Atletiku bol hviezdou, u nás sa len trápi. Myslím, že aj sám to vie. Ja viem, vidina byť v takom klube ako je Barca, ale za akých okolností. To chalan nedomyslel a ani to nešťastné barcelonské vedenie. Najlepšie pre neho by bolo keby odíde, ale ako všetci vieme, to sa nestane, to by len podčiarklo neschopnosť vedenia. Nezostáva nám nič iné, len mu držať palce, nech sa poriadne rozohrá a dostane do svojej niekdajšej top formy.
2020-08-13 00:23:14
Tak žeby si v tých zápasoch aj niečo ukázal že tie peniaze stáli za to ich dať za teba ...
2020-08-13 09:38:10
Stále len Griezmann, Suárez, Rakitič atď ale nikto nenapíše že Barca je prestárnutá.
Tam je problém. Traba si pozrieť mužstvá LM bojovnosť, túžbu vyhrať, nasadrnie to je to čo sa nám niekde stratilo. Zápas PSG - Bergamo je toho iba dôkazom.
Rieši sa tu kto kam kedy ale podstatné je že kostra je stará a nevládze behať. A nie ešte bojovať.
2020-08-13 13:08:31
Kúpa Griezmanna bola veľká chyba . Nestačí kupovať iba meno, spôsob hry v Barce nie každému sedí . Mnoho hráčov na to doplatilo. Treba to chápať a prispôsobiť sa hre. Lebo potom príde názor - mal dosť času , už je tu dosť dlho, nič neukázal.
To je prípad aj Coutinha a ďalších.
Ale Griezmann ako som spomenul bola chyba.
vito11 2020-08-14 16:55:22
Ale u coutinha sem si zrovna byl na 120 % jistej že to vyjde a bude to 2. nejlepší kup desetiletí :D. Griezmana sem hejtil od zacatku a vsichni zato hejtili mě.
2020-08-14 16:21:52
A tebe ostáva jeden zápas do vyhadzovu , tak sa snaž :-D