Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-06-23 19:47:10
Musím říct, že přístup Setiena je pro mě zklamáním. Chce to zřejmě i trochu štěstí (smůly), aby se mladí díky absencím dostali do sestavy. Na začátku jsem byl zastáncem Setiena, ale on jakoby začal zapírat sám sebe a staví to jako Valvič-a to mě sere. Všichni asi vidíme, že bránění není ten hlavní talent Puiga, ale co se týče aktivity, vize v útoku, je super. Úkolem trenéra by mělo být to, sestavit to tak, aby tam byli tvořiví hráči, ale i ti dobří dozadu (například Busi, Vidal, Puig nebo DeJong, Arthur, Puig...). Aktuálně tvoří hlavně Messi a to je prostě málo. Pokud se jeho přístup nezmění, tak by bylo lepší změnit po sezoně trenéra. Navíc mě dost překvapilo, že se trochu nebije za Arthura, ale klidně ho nechá prodat...
2020-06-23 20:07:44
Ked si spomeniem ako k nam nastupoval a jeden z jeho vyrokov bol...Slubujem fanusikom ze toto muzstvo bude hrat pekny futbal....:-( ma moznost pet krat za zapas striedat,unikatna moznost dat sancu aj mladym,hrame kazde syri dni,nasi 30-nici evidentne nemaju kondiciu na viac ako polcas...a on necha tych mladych chalanov sediet na lavicke...je to nad moje chapanie...alebo mozno nevidime co sa v klube robi za zatvorenymi dvermi a kto vlastne o zostave a pripadnych striedaniach rozhoduje..mozno je Setien len figurka a nitky zo zakulisia potahuje nejaka seda eminencia.Takze si myslim ze Puig si z casu na cas zahra,ale nie som velmi optimista ze to bude tak casto aby mu to mohlo vyniest miesto v zakladnej jedenastke....ved ked si Barto precital ci pocul vyhlasenie Rakitica ze je v zivotnej forme a este vela rokov dokaze hrat na vrchole...no davaj sancu hrat ,,nejakemu" Puigovi........ :-(
Marian Premium
2020-06-24 01:20:14
Pri absencii de Jonga by mal hrať Puig základ. Alebo minimálne polčas.