Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-06-24 15:53:27
no potrebujeme fati je slaby :(
tunno Premium
2020-06-24 15:53:36
Zistili po dvoch rokoch ?
2020-06-24 16:57:24
Kacejik, nechaj tak radšej....
S tebou o tomto nemá význam písať si...
2020-06-24 18:28:25
Oproti začátku sezóny je vidět na Fatim pokrok, hlavně v driblingu. Nemá pouze jednu kličku, na kterou mu po třech zápasech přišli. Je více nepředvídatelný a těší mě, že na sobě maká dál.
2020-06-24 18:42:48
Suarezova hra nie je po prestávke neohrabaná. Jeho hra je neohrabaná od prírody. Väčšie drevené nemehlo nehralo v Barcelone od roku 1899
2020-06-24 18:53:31
Presne fati je toto co potrebujeme 1na1 robiť hracov nie sa stocit a nahrávka do zadu
2020-06-24 20:01:39
Fati je momentálne skvelý a presne ukazuje ako nám chýbajú ďalšie krídla. Mám pocit ako keby polovica chápe, že krídlo je cez leto maximálna nutnosť, ale potom sa aj objavia aj taký, čo len tárajú dookola s Lautarom a pritom máme v tíme už 3 hroťákov. Fati je momentálne náš jediný krídelník a navyše ešte nemôže hrať základ, lebo sa boja mu dávať toľko zodpovednosti na plecia, lebo keby hral v základe, tak sa už od neho očakáva viac a ten tlak už zničil takto pár talentov. Ako keby aspoň bol Dembo zdravotne fit a už sa nezraňoval + pripočítajme ešte Trincaa, tak by sme s krídlami boli v pohode, ale žiaľ nie je tomu tak. Griezmann sa snaží a to si na ňom cením, ale ani to niekedy nestačí a podľa mňa je ta snaha skoro zbytočná keď nemá žiaden post v tíme. Nezapadá a ani nezapadne, presne ako Cou, ktorý môže hrať len na 10 (zabudnite, že bude hrať ešte za nás a k tomu v trojčlennej zálohe), ktorú u nás hrá Messi. Za mňa predať Griezmanna kde sa dá. Výmena s PSG by bola úplne najlepšia, ale asi ich neprinútime vymeniť Grieziho za Neya. Alebo by som aj videl možnosť, že by sme Griezmanna Atletiku vrátili za výmenu s Felixom, ktorý im toho Griezmanna plne nenahradil a dosť cítia ako im chýba Grizi, takže možno by to prešlo. Hlavne si nemôžeme naivne myslieť, že Griezmann sa rozohrá, lebo v tom nie je problém.
2020-06-25 08:44:35
Teo,,,,ok,,,,,ešte pridam aj Grizliho,a predať..... bude potom hravať viac Fati a Puig