Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
mito669 Premium
2020-07-02 15:49:45
Chudák nevedel do čoho ide a uplietol na seba bič keďže nie je pre naše “hviezdy” očividne žiadnou autoritou. A nemyslím si že je za týmto čo sa deje zodpovedný len tréner lebo aj hráči majú svoj dosť veľký podiel viny
2020-07-02 16:04:19
Dneska City - Liverpool, zapas o titul. ;) Som zvedavy ci ma ta hra zaujme lebo doteraz ma ani jeden zapas EPL nebavil.
2020-07-02 16:39:44
Ono na druhej strane sa veľmi ani nečudujem tej našej hre. Lebo kto má dávať góly ? Suaréz, ktorý je už dve sezóny mimo (áno, aj pod Valverdem, sem-tam mu vyšlo, ale inak slabota). Griezmann je totálne stratený, ale toho sme ani nepotrebovali a keď hrá, tak ho väčšina hráčov ignoruje. Dembelé, ten je totálne mimo zdravotne. Fati sa pomaly chytá, ale nemá dostatok hracieho času a ani skúseností a stavať a spoliehať sa na neskúseného 17 ročného chlapca, aby nás "spasil", tak to ďakujem pekne. Čiže v útoku funguje maximálne Messi (aj keď teraz mu veľmi nejde) a Fati, ktorý aspoň behá a občas skúsi 1-1. Dembelého a Suaréza by som kľudne predal. Za Dembelého tam môže byť Braithwaite a treba poriadneho útočníka za Suaréza. Záloha Rakititč - pomalý slimák, nekreatívny, nebehavý, už aj bez strely pomaly. Predať ! Vidal, bojuje, ale často to preháňa a čo zákrok, to faul. Už má navyše svoj vek, takže po sezóne u nás zrejme končí. Busquets, ako DM OK, ale inak strašne spomaľuje, tam má hrať de Jong. Puig sa celkom chytá, treba mu dať šancu. Takže de Jong, Puig, základ, Rakitiča s Vidalom predať a Busquets na lavičku. A určite nám treba ešte jedného kreatívneho záložníka. Obrana, Semedo síce behá, ale to je asi tak všetko. Ale nechal by som ho ešte. Roberto na lavičku, lebo ten ani nepobehne. Pique je už starý, teraz mu síce celkom ide, ale občas horí ako fakľa a už nevládze behať. Carasco mu nastavil jasné zrkadlo. Lenglet je mladý, dal by som mu šancu, teraz nehrá zle. Firpa predať a Alba zatiaľ základ, ale dosť "upadol" v poslednom čase. Umtitiho predať. A ter Stegen jasne základ. Dembelé, Griezmann, Suarez, Rakitič, Vidal, Firpo, Umtiti - predať. (Na základe výkonov!). A kúpiť nejakého bombardéra do útoku, kreatívneho záložníka a niekoho do obrany a stopéra. Samozrejme najlepšie by bolo, aby boli predčasné voľby, lebo teraz sa všetka špina hádže, respektíve hodí na Setiéna a spol.
2020-07-02 17:51:58
Setien je zahnaný do kúta ???
Barca je už v kúte. Setien si urobil v kariére skok dopredu, lebo trenovat Barcu je meno.
Tak že treba pomenovať skutočný stav v zhnitej Barci. Setien nás nevzrušuje, ale situácia v Barci je na zaplakanie...
2020-07-02 18:52:45
Tohle už se nedá nijak zvrátit podle mého...
Ten zmetek Bartomeu neodstoupí ani za nic, zcela rozvrátí klub a svému nástupci zanechá tým, který bude ze 2/3 za zenitem, přestárlí hráči budou mít dlouhodobé a hlavně ohromné smlouvy a nebudou chtít klub opustit za žádnou cenu a Barca bude na další desetiletí brutálně zadlužená a místo na posily budeme jen splácet půjčky...
Další sezóna bude ještě markantnější kolaps...

Chce to zcela radikální změnu. Všechno přes 30 kromě Messiho a Alby okamžitě poslat pryč. Okamžitě se zbavit Griezmana, ten borec se do Barcy absolutně nehodí a nemá kde hrát....
Dal bych šanci Coutinovi (v záloze), kdyby souhlasil se snížením platu na polovic.
A zaměřit se na hráče, které již v týmu máme a hlavně zapracovat mladé posily. Trincao, Fernandés, Miranda, Wagué, Araujo, Todibo.... to by měla být budoucnost...

Tonda, Pjanič, Vidal, Piqué, Luisito, Raketa... děkujeme ale škoda že už běžte...
2020-07-02 19:12:06
FC Barcelona je v rozkladu po odchodu Neymara .Začalo se omlazovat koupí Coutinha a Dembeleho. Mel sem obrovskou radost když přišel coutinho (schvalne se podívejte na první zápasy jak hrál - prostě iniesta pres kopírák). Dembelého lituju -má talent ale zranení mu to kazí. Měly by oboum dat šanci a prodat griezmana a ty prachy musí jít asi rovnou Liverpoolu za ty odehraný zapasy. Vihodit ty starý hráče !!! To fakt nikdo nevidí, že nema Vidal ani Rakitič smysl pro kombinaci, na které si Barca zakládá? Ostatní posty sou už několik let beze změny - současná Barcelona je jen důsledek toho že na tu výmenu hráčů vedení sralo. Todibo už měl u nás hrát základ minimálně 2 roky. Coutinho by potřeboval stabilní místo před Frenkim, kterej by mu kryl záda. Alba potřebuje už vyměnit - je starej, semedo mi přijde více než ideální - technický, do kombinace, jo často vzadu chybí ale Alves byl uplne stejnej, nechapu proč na nej lidi porad nadavají. Fati je poklad -neríkejte že je mladej a kvuli tomu nemuze hrat zaklad - blbost- at hraje muze být lepší jak Mbapé. Jediný kdo by mel ze současneho zakladu zustat je messi (prave křídlo) a Pique. Sestavu bych videl Ter Stegen, Alba -Todibo-Pique-Semedo, Coutinho-de Jong-Puig, Fati- Brait-Messi. Kdyby se pracovalo s temato hráčema tak nám vyrůstá mladej perspektivní tým , za chvíly by se uzdravil Dembouz treba, ja nevim snazim se myslet pozitivne. Hlavne at uz odejdou ti hráči a získají se za ne peníze -Vidal Rakitič Roberto Griezman Suarez Busquets
2020-07-02 20:04:03
Setién sluboval pri svojom nastupe, ze Barcelona bude hrat utocny pekny futbal s mnozstvom golov. Opak je pravdou, nic z toho nesplnil a situacia sa zhorsuje. Po sezone vymenit za ozajstneho trenera. A spolu s nim aj niekolko hracov.