Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-08-09 11:06:31
Jo Suaréz se herně trápí už ho tělo a především nohy neposlouchají, tak jako dřív, ale pořád je na něm vidět ta obrovská snaha. Takový Griezmann tam pobíhá, jak ňáká baletka po pódiu a neudělá nic. Vidět třeba třeba, jak zatne zuby a zkusí se ňák probít do pokutového území...nemyslitelný a tohle není první zápas, který tak to odehrál, ale tak dvacátý. (hráč co je v top 3 nejlépe placenými hráči světa) Klidně bych ho prodal i kdyby za něj nikdo nepřišel a Barca se na těch penězích finančně zahojila a místo něj dostávali příležitost Dembélé, Fati, Trincao.
2020-08-09 11:07:08
Dneska jsem četl poměrně dost názoru, jak jsme přejeli Neapol a k ničemu je nepustili. Hlavně fanoušci Neapole a Italské ligy byli zaskočeni, jak jsme takticky je přehráli, kdy se čekalo, že budeme stále útočit a tlačit se a oni využijí jejich výborné brejky, které je zdobí a dojde ke snížení stavu. Místo toho to Barca takticky zatáhla a Neapol k ničemu nepustila, protože je nepustila do 16. Jak už jsem zmínil, sice to není oku lahodící hra, ale už tam v záloze není Xavi a Iniesta, byl tam Roberto a Rakitic a už nemůže dominovat celej zápas na míči. ( navíc Pep tam vždy dal Keitu a celá dominance skončila). Včera se to zvládlo dobře a proti Bayernu to bude jinej zápas a taktika může být naprosto jiná.
2020-08-09 11:08:57
Jinak zaplať plať bůh, aspoň za jeden pořádný kup ve formě De Jonga je vynikající a to ještě herně hodně poroste. Taky Semedo byl úžasný. No a Messi? Takový jeho standart :-) fotbalový velmistr.
2020-08-09 11:47:47
Včera skvelo Messi, deJong, páčil sa mi aj Semedo, ten by mal dostať viac podpory pri tých svojich prekvapivych vypadoch.
Suarez nič moc, ale mam dojem, že stratil trochu tej svojej tarbavosti, hra trochu lepšie než pred polrokom.
Griezmann podľa mňa nie je zlý, ale vôbec nezapadol do tímovej hry.
Pique a Lenglet ukázali veľmi dobrý výkon.
Celkovo nikto nesklamal, aj Rakitic hral dobre, aj keď teda chceme viac.
Prvých 25 minút bolo vidno, že keď chcú a vladzu, majú na to.
Ale inak Neapol hral dosť slabo, ten rozdiel kvality bol viditeľný
2020-08-09 12:57:54
Ak bude Dembele k dispozicii,dal by som ho proti BM.do utoku spolu sMessim,Fatim, stred Puig, Busi,Jong,obrana ako vcera.
2020-08-09 13:06:38
Najhorší v zápase určite Rakitič a Griezmann. U Rakitiča som sa strašne po celý zápas bál, aby nenahral súperovi do gólovej šance, alebo nestratil loptu pred bránkou. Jedine čo zvládol je dobrá pozičná hra, ale všetko ostatné kazil. Griezmann aj keď nič extra tímu neponúkol, tak aspoň nenahrával súperom a snažil sa nabehovať si za obranu. Alba tiež ku koncu nebol najlepší v defenzíve, takže dobre, že mu prišiel pomôcť Firpo, ale striedať trebalo skôr a viacerých.
2020-08-09 13:10:56
Este chcem reagovat na striedanie, nik este nenabral hernu skusenost na lavicke ani striedanim 5min. pred koncom a dovolim si tvrdit, ze niekedy je lepsim prinosom pre hru striedajuci Fati, ako Griezman a Luisito dokopy.A s trochou ironie,spomenuty hraci a Rakitic mali ist dolu z ihriska uz v 2min. zapasu.
2020-08-09 13:40:25
Najlepší boli Messi, de Jong, Semedo a ter Stegen. Na druhej strane, Rakitič, Griezmann a Roberto, to bolo snáď na kriminál, ako slabo hrali.
2020-08-09 14:10:59
ked postupime tak nas caka psg alebo atalanta chcel by som si pozriet zapas barcelona psg aj ked viem ze to budeme mat velmi narocne aby sme presli cez bayern ale myslim ze sme obranou na to dobre lenglet je 100 percentny a semedo ma rychlost cez neho neprejde krajny utocnik bayernu a psg to ma mozno trosku lahsie ale aj tak by som si pozrel zapas neymar vs messi bolo by to zaujimave
2020-08-09 14:36:31
Nemôže byť rakitič čo dal asistenciu a hral pohode hodnotený horšie ako roberto čo som nevedel že hrá.. (Roberto je inak môj oblúbenec) a už vonkoncom nemože mať také hodnotenie ako griezman griezmann bol včera náš najslabši článok resp hrali sme o jednehi menej a to ho mám tiež veľmi rád
2020-08-09 14:47:56
Je pravda že Rakitič nahral na gól ale inak dosť haluzil keďže prihrávka na gól prišla po velmy chabom zástrele prvého rohu. No a ten center čo mal ísť na hlavu spoluhráča a šiel ďaleko nad bránu. Proste mu to nejde rovnako ako prihravanie dopredu.
2020-08-09 14:49:10
Griezmana a trénerove striedania ani nespomínam. Proste nieje o čom