Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-08-29 09:05:05
Na tom jde jen videt, ze Bartomeu je krysa a potkan
2020-08-29 09:19:09
Messi ma tromf v rukách,dobre mu právnici poradili dohodu,kedže ten smrad sa s ním nechce baviť už vidím ako to ide na FIFA a arbitražný súd,nakoniec fakt odíde zadarmo.
2020-08-29 09:27:04
Môj názor je, že Messi ostane v Barcelone, to si aj prajem.
2020-08-29 09:29:59
Messi nemá žiaden tromf skor barcelona ma tromf a to je zmluva.
Viaceré media aj právnici potvrdili že Messi nemože opustit klub jedine ak sa vyplatí odstupná klauzulu alebo ho predaju za menej...Aj Messi aj jeho ludia sú si toho vedomí preto chce vijednávať .Mne osobne sa nepáči čo robí Messi najprv si potvrdí že by ho City. Zobrali až potom poslal fax že chce odísť a podla mna aj teraz jeho právnici hladali klučku radili sa ale zistili že nič nie je tak sa už ozvali barcelone aby sa dohodli doteraz ignorovali nie Barta ale celí klub FC barcelona a toto sa mi nepáči.
2020-08-29 09:52:25
Leo vymyslel odchod ( z trúbu). Barca mu dáva všetko čo môže. Keď chce utiecť z domu, tak ho treba predať za maximum. To nikto nedá a vzniká nádej že sa umúdri.
Nemôže byt všetko po jeho ako bolo doteraz.
Vyhovoval mu Barto, tréneri, káder a zrazu všetko zlé.
Odovzdal Barci všetko, no v poslednom čase, keď chcel bol urazený a bolo to vidieť na snahe.
Ľuďom sa to tu nepáčilo. Miliónov dostal na 10 životov a keď chce ísť treba si vrátiť kapitál naspäť. Aj Barca ho musí nahradiť a to chce peniaze !!!
2020-08-29 10:04:37
Ok, obe strany sa snazia ziskat, co najlepsiu poziciu. Je nerealne pustit Messiho zdarma, ale pri vsetkej ucte, blokovat jeho prestup za kazdu cenu nema zmysel, pokial uz je rozhodnuty. Takze do toho pani, dohodnite sa uz nejako. Messi uz prvy ustretovy krok spravil, teraz bude rad na Bartomeuovi. Myslim, ze nechat ho odist za prijatelnych podmienok je to malo, co mozu urobit, ked uz nezostane.
2020-08-29 10:07:23
a este som zabudol napisat.nenechajme znicit najlepsieho hraca vsetkych cias.dufam ze vsetci chcete aby nam este poskytol svoje umenie co len on vie nikto iny na zemi.tak mu doprajte aby ho to co najviac vie a bavi mu bolo umoznene
2020-08-29 10:18:57
Nikto z nas nevie, co sa deje naozaj v zakulisi. Ake spinavosti su pred verejnostou skryte. Ak Messi to takto riesi, musi to byt naozaj prehnite. Kto vie no, minimalne by on sam mal uz nieco povedat. Uz su to viac ako 2 tyzdne od Bayernu a zatial nikto neodisiel ani neprisiel, Messi hra mrtveho chrobaka. O dva tyzdne zacina sutaz, tak som zvedavy co sa dovtedy udeje, aj ked zacinam byt mierne skepticky.
2020-08-29 10:38:34
Vyzera to na to,ze Messi spekuluje.
On nema zaujem zostat,nema zaujem o klub,kto videl makat kapitana vo fiaskovom zapase vsetkych cias?,kto videl kapitana burcovat muzstvo,aby siahlo na dno sil pocas zapasu?
Kto pocul alebo videl vyjadrenie kapitana po zapase?
Nič !!! Tyzdne po zapase - nič !!
" reklama na ticho...."
2020-08-29 10:43:37
Pletky, dohady nič reálne nič oficiálne. Aj hráč aj prezident si pozerajú svoje záujmy . Logické .
2020-08-29 10:46:17
Leosku 700 nebo na tribunu. To te nauci chovat se k fanouskum. Jak jsem byl zklamany tak ted zacinam byt nasrany.
2020-08-29 10:50:26
Ja si myslím, že veľmi dobre vystihol situáciu Messiho aj Barcelony Karhan v tomto krátkom rozhovore: https://sport.aktuality.sk/... sa snažiť Messiho udržať, ale nie za každú cenu. Zrejme tá posledná kvapka pre neho bola odchod Suareza. Toho mohli nechať ako náhradníka s polovičným platom. Podľa mňa by s tým súhlasil. Keby bol v klube Suarez, tak by bola väčšia šanca udržať aj Messiho.
Čo teraz? Babo raď! Ak sa Messi nenechá prehovoriť, tak prichádzajú do úvahy len dve možnosti: 1. Predať ho za nižšiu sumu 80 až 100 miliónov plus dvoch hráčov. 2. Predať ho za vyššiu sumu cca 150 až 170 miliónov bez hráčov a za túto sumu priviesť nejakého hviezdneho hráča ako je Neymar, Sancho, Dybala a pod.
2020-08-29 10:51:01
Škoda Leo, že si neodišiel pred dvoma mesiacmi úplne zadarmo. To by som chcel vidieť ten nárek tunajších diskutérov o tom ako ti na Barce nezáleží. Zas zaúradovala tvoja povaha a musel si to ešte skúsiť, nemohol si tím opustiť pred Ligou Majstrov. Tak tu máš teraz tu vďaku tvojich fans, ktorí okamžite zabudli na všetko čo si Barcelone dal.
2020-08-29 10:59:24
Messi by mal vystúpiť na tlačovke a verejne povedať, čo mu prekáža, prečo odchádza a aké zmeny potrebuje na prípadné zotrvanie. Toto skryté vykjednávanie a prípadný odchod z trucu bez ruzlúčky sa na legendu a kapitána nehodí. Len sa schovávať za otca a za právnikov ako decko.
2020-08-29 11:23:53
Pozerám Katalánsku Barca TV a v debate hovorili, že okrem faxu nič oficiálne od Messiho neprišlo. Messi nereaguje na Batromeua, ktorý sa kamerám nevyhýba. Messi podľa tvrdenia jeho právnika najprv preferoval odchod zadarmo a teraz sa už chce dohodnúť na sume za koľko ho Barca pustí. On ale nie je ten čo Barce chce vyplácať odstupnú klauzulu. Neymar prišiel do Barcy a vyplatil sa sám ( samozrejme že to financovala PSG ). Aby bola suma za Messiho čo najvyššia, je logické že Bartomeu sa drží zmluvy a tam je 700 mil €. Tlak je vyvíjaný takto na Menchester City, lebo ak nestihnú prestupové obdobie, tak z prestupu nebude nič. Doplatia na to všetky strany, ale hlavne Messi, ktorý sa bude musieť bez záujmu ponevierať po trávniku v FCB ( ak nepôjde na PN-ku ) ešte rok. Čas ide proti Messimu, ktorý svojim zakuklením a nekomunikovaním si komplikuje situáciu. Mne z toho vychádza ( že je možné ), že sa obáva konfrontácie, lebo by mohli na povrch vyjsť skutočnosti, ktoré nebudú len proti Batrolomeu a spol., ale aj proti nemu ( bodaj by som sa mýlil ).
Nadpis v Marca "Messi je otvorený rokovaniam o svojom odchode, ale Barcelona mu zatvorila dvere" je zavádzajúci, lebo Barca ( podľa debát v Barca TV ) nechce Messiho pustiť za málo a vôbec nie zadarmo, ako navrhoval Messiho právnik. Ale z španielskej tlače je známe ( ak je to pravda ), že Barca je ochotná akceprovať aj 100 mil. € plus traja vybraný hráči. Tak sa pýtam, že kto je ten čo hľadá riešenie a kto je ten čo len čaká a vôbec nekomunikuje ?
Inak kapitána, čo je takto dlho bez komunikácie po prehratom zápase spojeným s opustením mužstva som ešte nezažil. Je to čisté sklamanie všetkých jeho fanúšikov, zbabelý odchod, ktorý nikto z nás od Messiho nečakal.
2020-08-29 11:33:47
Je to blby, ale ja bych neustoupil,kdyz vidim za jake částky přistupují fotbalisti,tak proc by jsme ho meli MC dat jen tak nebo za par drobných, at daji 700 a barca aspon muze přebudovat kadr,kdy jindy nez ted pochybuju ze v brzke dpve bude mit možnost nekoho takto zpeněžit. Messi odejde a barca pojede dal.Nebo at otočí a zůstane, ale sam moc dobře vi,ze kdyby cekal rok tak sice pujde zadarmo, ale uz mu bude 34 .
daVinci Premium
2020-08-29 11:36:37
Ježiš Mária, ja už to to ani čítať nemôžem. Preberáte zahraničné články, kde sa stále rozoberajú konšpiračné teórie inak by ani nemali o čom písať a vy sa všetkého chytáte. Počkajte prosím na oficiálne vyjadrenie Messiho s ptm špekulujte.
2020-08-29 11:53:35
Bartomeu a spol ak chce Messi odisť nastaviť cenu na 120 mil , poďakovať mu a pustiť ho .Bartomeu a tich 700 mil si strč do riti ak chce odisť nenatahuj to vymetenec
2020-08-29 12:49:07
Messi otocil ? A kam ? Na sever ci juh ? Hlada vyhodnu poziciu to chapem. Klub tiez to iste. Ci je Barto krysa je jasne ale ze chce zanho prachy je normalne. Ved na kom inom zarobi Barca ? Obrovska zmena v kadri : 2 tyzdne do ligy a nic nula nulova. To je teda zmena nadhera. Koeman je sebevrah no vazim si jeho smelost. Takto cosi dokazat je tazke a moze si pohorsit renome vo svete. Ak Messi odide musi prestavat cely system ak neodide zas Koeman nemoze menit hru tak ako chce. Za 2 tyzdne ? Sebevrah.
2020-08-29 13:37:57
Keď chce nech ide... Aspoň si uvedomí že nie je jediný hráč na svete...
2020-08-29 15:18:24
Chcel by som odkiaľ tie média všetky tie informácie berú keď sa Messi doteraz oficiálne nijako nevyjadril.