Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-09-23 06:34:49
To uz je nehorazna tragikomicka prestuppva politika. Dalsi hraz odide zadarmo resp. za bonusi, ktore klub v zivote neuvidi... Toto vedenie systematicky rujnuje klub....
2020-09-23 08:02:41
Nech odíde hoci aj len za bonusy, ušetríme na jeho plate. Zatiaľ vydieral s požiadavkou na vyplatenie ročného platu,ale uvedomuje si,že ak presedí rok, má po kariere.
2020-09-23 12:48:24
Viac ako tyzdne som necital a ani nekomentoval tu prispievajucich, bolo to po kaeze Messi-kub, a spaval som dobre, no zase si musim dat pauzu,Luis aj v ukoncenej sezone bol 3tim najl. strelcom v LL,2hym co sa tyka poctu prihravok a tu podaktori odbornici ako napr. babuca nemaju ani stipku ucty nielen k Luisovi ale aj niekolkym dalsim nasim byvalim hracom, keby sa kazdy zamyslel, ze uhryznutie bolo menej zivotu nebezpecne ako Ziziho hlavicka do nic netosiaceho Tal. hraca, alebu trebars Pepuho umyselne sliapnutie na ruku protihracovi a este sa na nej aj pootocil celou svojou vahou, pripadne umysel ist do protihraca slapakom,iste by sa tu uhryznutie mmenej komentovalo, no ale co uz,,ale som aj rad, ze sa tu najdu aj slusni fandovia ako napr.1-6 Babuca,Ty musis mat velmi nestastny zivot,opravdivi fandovia nasho klubu drzim Vam palce do citania dalsich nezmyselnych a urazlivych prispevkov,ja nemam na to gule.
2020-09-23 15:47:53
To Atletico je šikovné, predá nám neschopného Griezmana za 120 miliónov a zoberie si zadarmo jedného z najlepších strelcov akých kedy Barcelona mala.