Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-10-21 08:44:38
Jsem rád, že máme tak galantní stopery, kteří rádi nechají vyniknout mladého Arauja :D, jen tak dál a jednoho z nich už za chvíli posadí. Piqué i Lenglet nemají rychlý start na míč a balóny za obranu jim dělají problém. Vždy by se měli stopeři doplňovat, rychlost a síla VS klid na míči a rozehrávka, to je pro mě v současnosti Araujo s Lengletem. Se vší úctou, Piquému už ujel vlak a schyluje se k faulům a diskuzím se sudím.

A opět si neodpustím poznámku ohledně Griezmanna. Myslím, že má Koeman příjemné starosti, Trincao i Dembélé byli oba za mě velmi dobří a takový zápas na nabrání sebevědomí potřebovali. Dest a Trincao/Dembélé je třeba vídat častěji. Všichni víme, jak to asi na El Clásico se sestavou dopadne, ale po včerejšku je víc, než jasné, že Griezmann začíná být opravdu velký problém. Jeho upřímně není vůbec potřeba, nepřináší vůbec nic. Tolik útoků, co šlo včera z pravé strany, nešlo za celou dosavadní sezónu.
2020-10-21 09:12:27
Faul mal byt odpiskany uz 10metrov pred 16tkou, uz tam doslo k obojstrannemu tahaniu,to bola reakcia Piqeho na rozhodcu preco odpiskal faul az v pok. uzemi a ked porovnavas Piqeho s Lengletom,by som povedal, ze Lengl-do toho vlaku este nenastupil a ani uz nenastupi, lebo mu uz usiel.
2020-10-21 09:21:27
NAjelšpie? Konečne sme po vyše roku našli ideálnu pozíciu pre Griezmanna (just for kidding) ;)
2020-10-21 09:50:48
vykricnik je samozrejme nad vykonom lengleta a pianica. lenglet pri gole z ofsajdu bol len v ulohe statistu..a pianic v podstate moze za cervenu, pretoze tak sa nechat obist v strede pola..konecne dostal sancu hrat a jeho pristup katastrofalny..
2020-10-21 10:20:38
Najlepšie?
- Strely a góly z prvej, žiadna dodatočná zasekavacka ci kľučka (Coutinho, Pedri, Dembele).
- Fati dá gól aj keď zle trafil loptu.
- Fatiho prihrávka Coutinhovi
2020-10-21 10:45:56
Me se za tu chvilu libil Dembele. Pusobi na me jako jeden z mala,ze ho ten fotbal bavi a chce svoji situaci zmenit a za 20 minut ukazal vic,jak Griez za celou sezonu. I Trincao pusobi nadejne,pokud bude hravat casteji,stejne tak Pedri. Jinak Fati gol a asistence super,ale ze zacatku se mi moc nelibil,prijde mi,ze nedokaze obejit hrace a lehce se necha odstavit a ztratil tak dost micu. Ale beru,ze mu je furt jen 17. Cista katastrofa ale opet byla nase obrana v cele se stoperskou dvojici.