Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-10-24 23:41:49
3. golu predchadzal odkop Curtoisa od brany, Piqueho hlavicka, zly odkop Coutinha a prehrany suboj DeJonga s Modricom. Dembele v tej akcii vobec nebol.
2020-10-24 23:42:56
Dembele tam mal ísť oveľa skôr, možno aj do základu. Trincao mi príde, že ešte potrebuje čas. Ale o jeho budúcnosť sa nebojím, skôr sa obávam, že Griezman nám zostane na krku a nebude chcieť odísť. Podľa mňa sme odohrali celkom dobrý zápas, až na to že sme nepremenili šance. Dest zahral parádne, dúfam že má základ už na stálo. A čo sa týka Roberta, možno by nebolo zlé ho skúsiť do zálohy namiesto Busquetsa, ktorý zahral slabo nie len tento zápas.
2020-10-25 00:02:04
tato sezona bude prepadak podla mna
2020-10-25 00:12:51
Skoda prehry lebo sme boli realu minimalne vyrovnanym superom ak nie lepsim. Prehru by som pripisal individualnym chybam a VAR (to uz ani neprekvapuje). Pozitivum ze mame na com stavat.
2020-10-25 02:58:33
Nemá cenu vymlouvat se na VAR, šance na lepší výsledek jsme určitě měli. Penalta na Ramose, i když tomu dost přidal byla úplně jasná, Lenglet je v některých zápasech jak úplnej začátečník, tahle stoperská dvojice prostě už dlouho nefunguje. Základní sestava dost překvapila, ale Pedri a Coutinho na křídlech jsou bohužel poloviční.
2020-10-25 05:34:08
co som ja pozeral, tak striedania hru ozivili, len za 10 minut sa toho vela stihnut neda. mali prist ovela skor, idealne hned po inkasovanom gole + do stredu pola mal prist puig, alebo pjanic