Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-11-01 14:50:28
Messimu netreba voľno jemu treba zapas kde da 2 až 3 skoruje on sa potom rozbehne
2020-11-01 14:54:36
Bohuzial treba ho striedat ucit sa hru bez neho. Po sezone skonci a budu aspon trochu pripraveny.
2020-11-01 15:05:40
Už som to raz písal Messi potrebuje mať radosť z futbalu. A momentálne nemá radosť lebo si nemá tú hru vychutnať. Greazman sa k nemu nehodí tak isto Coutino. Nemá pri sebe hráča s jeho myslením a snaží sa snaží a preto ho to flustruje! Vždy keď mal radosť z futbalu tak boli aj výsledky!
2020-11-01 15:18:56
Doteraz každý vravel že sám zápas nedokáže vyhrať a teraz keď nevyhráva e všetci tvrdia že sním niečo je. Áno je, poslali preč niekoho s kým mu to klapalo v súkromí a hlavne na trávniku tak sa nedivme. Barca hrá zle celá nie len Messi. Všimol si niekto že skoro každá akcia zakončená gólom bola rozohraná práve Messim a keďže nieje mladík nemôže už začínať a zároveň ukončiť akciu. Je to môj obľúbenec ale i ja na neho občas poviem že to po kašle no včera to pokašlali všetci zakončovateľ ia lebo v poslednej dobe nevie nik či prihrať alebo vystreliť. Proste je to z našej strany prekombinované.
2020-11-01 15:29:48
To, že po odchode Suaréza ostal Messi jediný, na ktorého padá zodpovednosť za strielanie gólov a rozhodovanie zápasov určite nepridáva jeho psychike, navyše keď na Griezmanna tiež neni spolah a gól dal až včera...

Nepametám si, že by bol Messi niekedy v kariére v takejto pozícii... Vždy boli v útoku nejakých top útočníkov alebo "gólových" krídelníkov - Eto, Henry, Ibrahimovič, Villa, Suaréz, Neymar, Pedro, Alexis, atď na ktorých sa mohol spolahnúť a nebol pod neustálym tlakom, že keď nedá on sám gól tak Barca vačšinou nevyhrá zápas...
2020-11-01 15:32:57
Ale to všetko chyba Koemana. Nevie skombinovať zostavu. Veď máme kvalitný káder lenže on jediný to nevidí
2020-11-01 16:39:14
ma krízu čo už
2020-11-01 17:08:10
Včera mu tam Griezman zavadzal aspoň v troch šanciach. Vôbec im to nefungovalo spolu. Zobrali mu Suareza, ktory presne vedel pomoct Leovej hre, vedel ako sa bude pohybovat aby si nezavadzali. Griezman mu tam akurat tak zavadzia. Oni nemozu hrat spolu.
2020-11-01 17:21:45
Messi by mal dostat sem tam oddych. Nie je predsa robot. Aj ked mnohi fans ho tu tak vnimaju.
2020-11-01 17:55:34
Upřímně nějaké kecy o tom že on odpočívat nemůže a víc unavený je na lavičce boha koemane jdi do háje. Ten hráč hraje všechno není mu 25. Potřebuje oddych každý zápas první půlku byl Messi uplně jak bez zájmu. Pak jakoby se hecl a zase maká. Možná by mu prospělo nějaký zápas naskočit jako nahradník a zničit to. Do unavený obrany. Jako v tomhle se musí nechat vente si Crise toho pravidelně od 32-33 jeho trenéři některý bezvýznamný zápasy nechají odpočívat. A pokaždý když ho vystřídají tak je utržený jak ze řetězu a sype tam jeden gol za druhým. Tím nechci nic porovnávat, ale dát myšlenku jestli by nebylo od věci sem tam Lea posadit v nějakých bezvýznamných zápasech zkusit sestavu Bez něj. A mít ho jako žolíka do tihle zápasu. Samozřejmě ve velkých zápasech ať je v základu. Navíc bude i více odpočatej a nebude mít porci 50 zápasů v noze.
2020-11-01 18:25:52
Leo hral paradne, len zakazdym premeskal tu chvilu zbavit sa lopty, pretoze s nou chcel dojst az do brany. Nesie si bremeno uspechu. Dostane sa z toho
2020-11-01 19:00:43
Ach. Ten zavadzia Messimu, ten sa na neho nepekne pozrel, toho kamoska mu poslali preč. Ten mal to a ten tamto. Všetci sú na chybe len Messinko nie. Keď sebci a stratí loptu kto je na chybe? Keď už rýchlostne s silovo nestíha, tak koho je to chyba? Mal ísť preč. Ja som to vravel a bol som sklamaný, že odťal. Zaberá miesto hráčovi, čo by tam možno viac makal a nemal istoty ako on. Plus on sa nevracia a nemaka a keď ani produktivitu už nemá, tak o jedného hráča menej. Nadáva sa na Griezmana ale ten sa vracia aspoň do defenzívy a presuje. Treba budovať novú Barcu a bez Messiho. Na čo nám je taký hráč bez chuti . Len demotivuje team
2020-11-02 11:28:18
Nemyslím si, že by Leo hral zle (celkovo túto sezónu, nie v poslednom zápase). Jedine, čo mu chýba, sú strelené góly. Avšak stále je to náš najlepší tvorca hry a stále má mužstvu čo ponúknuť.
Neviem, či mám len ja ten pocit, ale odkedy skončil ten šašo vo vedení, príde mi, že Leo tie góly oslavuje s väčším zápalom a mám pocit, že pomaly znovu nachádza chuť hrať za Barcu. Snáď sa nemýlim a bude to tak.