2020-11-08 18:58:03
kde si mozem kuknut zaznamy zapasov? rad by som si kukol jak tento zapas, tak zapas s alavesom a juventusom
kluc Premium
2020-11-08 19:45:07
Konkurencia smerom dopredu je výborná, Koeman má dilemu pri vyberaní tej útočnej štvorice...Griezmann keď dá nejaký normálny gól z 1-2 šance tak získa sebadôveru a bude aj tie góly dávať (*vraví s nádejou v hlase)
2020-11-09 09:16:19
Len poopravím, že Messi Griezmanovi neprihral, pustil mu loptu cez seba - ale geniálny prehľad o pohybe hráčov za vlastným chrbtom rozhodne ukázal. Myslím, že nechať sedieť Lea v prvom polčase a potom ho nasadiť v na druhý bol vynikajúci strategický ťah od trénera. Nechal Lea naladiť sa na súpera pozorovaním a vypustil ho medzi už čiastočne unavených hráčov nastavených na inú zostavu. Ja by som ešte počkal 10-15 minút dlhšie ale Koeman vedel evidentne veľmi dobre čo robiť.