Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-11-22 09:26:50
Ako moze mat dembele len o 1 viac ako pedri? Braiwaith menej ako trincao?
2020-11-22 09:26:54
Neviděl jsem zápas, hodnocení odpovídá? Messi nejlepší kvůli jménu nebo něco hrál? Dle hodnocení všichni hráli průměr, nic špatného.
kluc Premium
2020-11-22 09:32:23
Fati je oproti Dembelemu niekde inde, minimálne o triedu lepší...
tunno Premium
2020-11-22 09:43:46
Sancu by mal konecne dostat Breitwaite v zaklade. Vrkoc dovidopo
exo12 Premium
2020-11-22 09:51:45
Messi najlepší hráč? Alba lepší ako de Jong? Trincao lepší ako Brathwaite? Včera De Jong a Dembele zahrali celkom dobre, ostatní podpriemer. Nepamätam si, kedy hral Messi naposledy tak slabo. Veľakrát to vyzeralo, že má problém sa presadiť 1 na 1, strácal viacero lôpt v čase, keď bolo potrebné oživiť hru. Je treba povedať, že Atletico je v defenzíve veľmi dobré, ale Messi proste včera na ich defenzívu nemal.
2020-11-22 09:58:34
Tazko sa hodnotia individualne vykony ked muzstvo ako celok nemohlo za cely zapas najst svoju tvar,vnutit superovi nas styl hry,trapit ho nasou suhrou,v podstate musim konstatovat ze naozaj sme vcera hrali len to co nam Atletico dovolilo,bez akejkolvek pridanej hodnoty,ziadny hrac sa nevymykal priemeru,nikto tomu nedal myslienku ani organizovanost,stacilo opet na nas hrat agresivne,pressovat,vytlacat nas zonovo a nevedeli sme si poradit,preto mi aj to znamkovanie jedntlivcov teraz pripada ako povinnost,ale bez naozaj vypovednej hodnoty.Ako muzsvu ako celku by som dal znamku 6.
2020-11-22 10:19:05
Tieto impotentne, nemastne neslane vykony budu pokračovať aj nadalej, ak ten tvrdohlavy trener bude nastojcivo presadzovat 4231 aj napriek tomu, ze to nesedi viacero hracom, tot moj nazor
2020-11-22 10:41:24
Problém byl, že dva hráči ve předu Pedri a Griezmann byli úplně nuloví to pak se ostatním hráčům těžko něco vymýšlí. Ale celkově hráči byli velmi špatní... možná trochu vyčníval Dembélé, který se snažil rozhýbat obranu soupeře. Vrátit čas nejde, takže na tenhle zápas zapomenout a zkusit teď udělat šňůru vítězných zápasů s hráči jako Aleňa, Puig, snad se uzdraví Araujo s Umtitim. Taky Martin s Trincaem by mohli zkusit štěstí místo nevýrazného Gríezmanna. (Messi střed a na křídlech Demba s Trincaem)
2020-11-22 11:52:16
Nepripadalo mi že messi hral lepšie ako dembele
2020-11-22 13:24:06
striedanie doslo moc neskoro podla mna. a aby sme nefasovali v kyjeve 4:0 ako v 1997...
2020-11-22 16:39:36
Za mňa najlepší asi De Jong. Slušne hral v zálohe a prekvapivo dobre na stopérovi. A to dokonca aj proti fyzicky silnému Costovi. Z toho vyplýva aj smutné konštatovanie, že momentálne je možno náš najlepší stopér :D ... páčil sa mi aj Dembele, ktorý mal dobré veci a ako jeden z mála sa nebojí ísť 1 na 1.
Najhorší asi Griezmann a Pedri. U Pedriho sa to dá chápať v jeho veku, Griezmann je kapitola sama o sebe a s tým už asi nič neurobíme, len ho musíme predať.
Sklamali aj náhradníci, ktorí hru veľmi neoživili (možno trochu Dest).
Zvyšok tímu priemerné výkony.
Celkovo si myslím, že vzhľadom na šance na oboch stranách to bol remízový zápas a bod sme si zaslúžili. Preto veľká škoda, tej Marcovej chyby - samozrejme aj on má právo na chybu, veď je to len človek a nie stroj