Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-11-29 17:03:17
Jak je s tou registraci hráčů z bečka? Proti Ferencvarosi jich muže jet neomezeně?
2020-11-29 17:16:39
dnes dobrý výkon, najmä v ofenzíve .... páčila sa mi aktivita Messiho, Griezmanna a Coutinha, myslím, že im to spolu sedelo ... trošku slabšie Pedri (nehovorím, že zlý výkon, len v porovnaní s trojicou vyššie o niečo menej viditeľný) ... obrana celkom dobre, ale po odchode Lengleta sa mi zdalo, že sme Osasunu pustili do niekoľkých dobrých šancí ... zrejme De Jong na stopérovi nebude až také dobré riešenie ... tak snáď sa dá niektorí zo stopérov dokopy
2020-11-29 18:30:15
Musím uznat, že Tonda dneska velmi dobře. Alba by mohl přestat hledat jen Messiho, už je s tím otravný. Busquets když neumí běhat, těžko může stačit. A talent aleňa.. nevím, přišel mi fakt tragický. Bojí se bránit, takže tak
2020-11-29 18:35:13
Za mě velká spokojenost na to, jak se neustále točí sestava, tak super. Když vzpomenu na Barcu za Valverdeho, tak ten, když jednou za půl roku protočil sestavu, tak se na to nedalo vůbec koukat. (ani když netočil, tak to nebylo moc koukatelný!) :-)
2020-11-29 19:55:25
Griezman bol oveľa častejšie na lopte ako obvykle. Messi mal konečne motiváciu dať gól-veľmi ho chcel venovať Diegovi. Bodaj by si v každom zápase našiel niečo,čo ho takto namotivuje. Pekný zápas.