Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-12-08 23:37:28
Neviem ci je to koncentraciou alebo jednoducho tym, ze si na kazdej tlacovke tlapkaju po pleciach so slovami: Aj tak sme jeden z najlepsich klubov na svete....
No podla mna, ak budeme takto pokracovat do konca sezony, tak sa automaticky vyradime sami zo zoznamu najlepsich klubov.
Alibizmus je perfektny. Ale aby niekto povedal, ze podme potit krv 90minut, to uz nie
2020-12-08 23:40:03
Puig hral paradne, nebol posrany ako Cou. Az trener posadi neschopneho Griziho a na vyradovaciu cast bude Dembele, tak mame sancu. I v lige to moze byt fajn, ked nebudu hrat posrani a nechopni hraci. :)
2020-12-08 23:40:21
Nevadí ? najlepšie dostali sme len 3 góly najhoršie nedalo sme ani jeden ?
2020-12-08 23:42:02
Najlepsie - po troch treneroch ktori dostavali debakle v LM na ihriskach superov sme chceli zmenu. Teraz mame trenera ktory dostava debakle aj doma :D
2020-12-08 23:42:47
Kedysi sme mali hráčov takej kvality ktorý dokázali rozhodovať zápasy sami: Villa, Henry, Etoo, Neymar, Suarez, Xavi, Iniesta... dnes sa pozriem na ten tím a nič také nevidím.

Opäť sa tu nájdu ľudia čo budú trepať, že bez Messiho hráme lepšie lebo sme vyhrali predsa nad Dynamom Kyjev po peknom výkone nie. Dnes sme mali 7 striel n bránu. Všetky od neho. Každá nebezpečná šanca cez neho. Ale tak chápem je Messiho problém, že hráči za 100m nedokážu byť rozdielový a dokážu hrať len na jednej pozícii.

Snaha tam bola ale bohužiaľ stále platí, že útok vyhráva zápasy. Obrana tituly. Bez toho to nejde. Prioritou by malo byť poskladať komplexnú obranu. Na tom to stojí a padá už niekoľko rokov. Teraz sa ukazuje ten fakt ako strašne všetci kritizovali Piqueho. Nie je najmladší ale stále a o to smutnejšie., najlepší stopér akého momentálne máme.
kluc Premium
2020-12-08 23:43:41
Pre mňa bolo
+ posledný zápas LM na dlhé obdobie
+ horšie to už nemôže byť
+ vidno absenciu Piqueho, Roberta (áno, dnes by som radšej jeho na pravej obrane videl a Desta na ľavo miesto Albu) a hlavne Fatiho...
2020-12-08 23:44:41
Lenglet mal skvely zaciatok sezony ale posledne zapasy velka tragedia a velka cast golov ide nanho. Tolko zbytocnych penalt,faulov,zltych kariet nema nikto
2020-12-09 05:18:57
ako taku dramu by som ztoho nerobil. juve nehralo o nic lepsie. okrem druheho golu a jednej sance co stegen chytil. povedal by som, ze oba tymy hrali taky priemer. akurat kvalita kadru bola na strane juventusu.
2020-12-09 07:06:11
Mne stačilo včera pozerať prvý polčas a mal som toho dosť. Bola to ďalšia blamáž. Lenglet nemá čo v základe robiť podľa posledných výkonoch. On nevie normálne odstaviť hráča v pokutovom území telom alebo zaujať taktickú pozíciu. Už po koľky krát hral rukou z čoho vyplynula penalta. Je pomalý a potom to rieši rukami. Veľmi neprijemne ma prekvapil Trincao. tento mladík ide výkonmi rapídne dole a podľa výkonov bude mať problém sa v Barci udržať, aj keď aj ostatní mladíci nepredvádzajú v poslednom období bohviečo. Alba je katastrófa sám o sebe. Vlastne celé mužstvo je jedna veľká katastrófa. Neviem ako ostatní fanúšikovia, ale na Messim sa mi zdá už dlhšiu dobu, akoby sabotoval hru len preto, že mu nedovolili prestup pred touto sezónou (možno je to len môj dojem). Ale aj keby prestúpil do City som presvedčený, že tam by úplne zakapal, pretože anglická liga je svojím poňatím a spôsobom hry niekde úplne inde ako La Liga. Juventus včera v pohodičke vyhral aj preto, lebo mal oveľa väčšiu chuť hrať a snahu po víťazstve. Ak sa niečo veľmi rapídne v Barci nezmení postup zo skupiny bol posledný úspech v tejto sezóne (o La Lige ani nehovorím, tam je to už dávno stratené).
2020-12-09 07:48:24
co tak nova rubrika? "najhorsie vs. este horsie"
2020-12-09 07:50:39
Realne ak v osemfinale natrafime hoci aj na porto tak vypadneme.....
2020-12-09 08:05:42
Tak hlavně vůbec nefunguje obranná činnost celého týmu. Včera bylo celý zápas krásně vydět jak vůbec nepřepínáme z útoku do obrany po strátě. Co je platný že jeden útočník presuje, když nikdo nepřistupuje ke svýmu hráči. Pokud nemáme balon většina hráčů soupeře má kolem sebe prostor 2- 5 m a jsou stále volný. Krajní beci furt stažený v prostředku a jejich křídla volný. Není to jen o stoperech a obraně, ale o celý obranný činnosti. A útok furt bezhlavě středem do plných, bez centrů z křídla. Navíc přechod pořád zpomalenej a čekáme až se soupeř zatáhne. Stačí proti nám postavit 2 řady před vápno a je konec a je jedno jestli je to Juventus nebo Cadiz. Záloha nic nevymyslí a když si Messi nepřijde pro míč na půlku tak to nikdo nerozdá. Furt stejný....