Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-12-14 00:51:12
Mily Koeman,super nemal brankara vo forme,nepochytal ziadne vylozene sance ako zvykne Ter Stegen. Pochytal to co mal pochytat,prestante sa vyhovarat nato ze super ma vzdy brankara vo forme len zato ze ste neschopni strelit gol a bud nevystrelite za zapas alebo strielate lopty ktore kazdy brankar chyta 1000x na treningu kazdy den. Dakujem za pochopenie
2020-12-14 00:54:33
Musime sa naucit branit vysledok? 1:0 napriklad? Pan Koeman asi ste sa ocitli na zlom mieste. Toto je Barcelona, nie nejaky klub zo spodu tabulky, ktory remizu oslavuje ako vitazstvo.
2020-12-14 02:04:17
sledujem viacere fan stranky barcelony, a vsade boli nasrati, ze koeman zas dal busquetsa, a puig sedi na lavicke. este aj komentatori o tom rozpravali asi 10 minut zo zapasu. pan trener by sa mal zobudit z toho sna a prestat povysovat svoje ego nad dobro barcelony.
2020-12-14 02:31:18
To boli casy, ked sme este hrali dobry futbal a Levante sme priemerne davali po 5:0.
Dnes uz len s uctou spominame. :))
2020-12-14 07:45:36
Zasa úplne zlá voľba trénera ,a o doplnenie kádru ani nehovorím griezman by sa mal okamžite prebrať keď nie dovidenia .unáhlený predaj suareza je videt aj na hre Messiho chalan nemá žiadneho parťáka skym by si rozumel na ihrisku aj mimo neho ...
2020-12-14 07:48:31
Jako sorry pan Koeman, ale ta hra nemá vůbec nic. Žádnou tvář. Každý, kdo má oči, tak vidi, že ti hráči jeden vedle druhého hrajou, jak za barákem a čekají až někoho něco napadne, co by snad mohlo vyjít. Žádné mechanismy, tandemy žádné, prostě nic. Hráčů je mi líto, jsou to kvalitní plejeři, ale hrajou blbě v tomhle nesystemu.
2020-12-14 08:18:12
Mne až bolo smiešno, ak ukázali záber na našu lavičku, ale zo zadu. Teda, videl som presne, na čo furt kukajú do toho ich tabletu...

A tam vidím náš zápas, ale z našej "divákovskej" perspektívy. A po tomto som si už povedal, že není možné, že TOTO sa im páči ?

Lebo vraví sa, že nemáme kecať do práce trénerov, keďže oni ten zápas zpoza postrannej čiary vidia inak... Ale keď som videl, že ten zápas sledujú aj na tablete, tak proste neviem či sú slepí, bezradní alebo tvrdohlaví a táto naša hra bez konceptu sa im páčila ?

To nevidia, že tí hráči sú ako keby v "kŕčoch" a poriadne ani nevedia, čo majú hrať? Nechcem sa hrať na múdreho, lebo Barcelone fandím "len" od čias Ronaldinha, ale táto BARCELONA je podľa mňa najmenej takticky pripraveným mužstvom za posledné roky...

Mne by ani nevadili prehry... Len keby aspoň tam bol náznak nejakých "zárodkov" pre herné "automatizmy", priamočiarosť a pod., tak človek by bol optimistickejší....
2020-12-14 08:44:19
Levante sa zachraňuje a my sa na konci bránime a ledva to ubranime. Hrozné. Namiesto držania lopty bezhlavo odkopujeme dopredu. Ak takto budeme hrať, má pravdu Rivaldo, že neskončíte vo štvorke. A on je spokojný. Prekvapuje má Trincao, ako dobre začal,tak teraz nič, ani prihrávka, ani kľučka. Hrať s 2 založníkmi, je málo, nevidím systém, poriadok, účel.
2020-12-14 08:46:35
Príde Sociedad a čakám prehru, bude to zápas pravdy.
2020-12-14 08:51:28
To snáď nie je možné.On je spokojný, asi jeden jediný. Každý súdny človek sa musí tomu zasmiať, alebo skôr zaplakat? Je to arogantný,t..y tréner!!!
2020-12-14 10:48:34
je to smutne ,kde sme sa to dostali s takym trenerom,ktory by potreboval okuliare ,
možno ani tak by nič nevidel..........a hráči su neviditeľní,a jemu to vyhovuje...