Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-12-19 20:19:56
Hovoris o sebe trenerko?
2020-12-19 20:33:29
Jejda on porad veri v titul...
2020-12-19 20:37:29
Takže môj pohľad na zápas bol taký že opäť sa potvrdilo to že sme nedokázali využiť väčšinu šanc ktoré sme vytvorili. Ďalej nerozumiem tomu prečo kurva keď sú pred šestnástkou súpera začnú si tam prihrávať a až dokým niekto nepríde o loptu. Je vidieť že stále žijeme s tým starým tikitaka, stále prihrávky, držanie lopty.... Boli situácie v ktorých stačilo 3-4 prihrávky a strela. Hráči ktorý nie sú schopný toto spraviť v zápase ihneď predať. Griezman opäť nesklamal. Coutinho nemôže hrať na krídlo. Proste Koemanovi sa čas podľa mňa už kráti(aj keď som si ho zastával stále) ale stále si myslím že keď príde nové vedenie a zostane pri nás aj najďalej že mu vedenie dá jasný smer akým sa má naša hra vyvíjať. Visca el Barca.
2020-12-19 20:42:14
Ako to, že hráči súpera vedia, čo robiť? Proste útočia, keď to ide a ako to ide, často totálne zle, ale nezastavia sa pred 16tkou.
Možno to bude tým, že naši hráči často pôsobia, že obranná línia súpera je niečo, čo ich dosť prekvapuje, ako keby nečakali, že cez ňu bude treba prejsť. Lebo veď kto by čakal, že proti nam budú sústredene brániť a nenechajú našich prechádzať stredom obrany volne?

2020-12-19 20:53:17
No co európska liga není zla ?
2020-12-19 20:54:59
Laco borbely nech príde trénera robiť ?
2020-12-19 21:13:15
"Náš zápas nebol vyrovnaný, boli aj dobré momenty. Mali sme šance na tretí gól, ale v niektorých momentoch sme strácali loptu, dochádzalo k akciám jeden na jedného. Chcel som hrať s trojicou stopérov, aby sme viac kontrolovali zápas v defenzíve." To aj citate po sebe,co prekladate,vsak ta veta vobec nema zmysel -halooo??
2020-12-19 21:16:01
Za vsetko moze trener podla niektorych. Zrejme mal naskocit na travnik osobne a branit namiesto hracov, ktorí spravili dve obrovské chyby. Chyby, ktore nemaju nic spolocne s trenerovou taktikou. A nech tu nikto nepíse, že nedava sancu mladym. Akurat Puigovi nie, co je podla mna chyba, samozrejme. Keby tam bol byval skuseny Pique a nie mlady (a tym padom neskuseny) Mingueza, tak aspoň druhy gol Valencie nepadne.
tunno Premium
2020-12-19 21:39:28
2020-12-19 21:42:01
Dnes chybali hrači ako Dembele a Fati ak by bol utok
Griezmann
Fati Messi Dembele bolo by to iné a Trincao je veľmo slabučky dalšie bartomeuov deal