Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-12-19 22:26:01
Nebyť Ter Stegena, Barcelona mohla do polčasu bez problémov prehrávať. Výborne vychytal ako Solera, tak aj Gomeza. S gólmi veľa urobiť nemohol?a prask 6.2 ??akože dobre dostal 2 góly ale 6.2 je ku***malo ?
2020-12-19 22:37:13
Ako má Busquets rovnaké hodnotenie ako Ter Stegen a De Jong ako Pjanic?
2020-12-19 23:18:59
Martin se mi v utoku libil ,neztracel mice ,udrzel je a nahral ,i par obranych zakroku mel ,to ,že nedostane zadnou poradnou nahravku není jeho chyba.Je to velky bojovnik a hraje s velkym nasazenim.Coutinho a Griezman ,to je moc špatné ,Coutinha jsem mel rad po přichodu z Liverpoolu i par zapasu po přichodu z Bayernu,ale ted krome jedne strely,to je des a hruza ,opravdu jen posouvac mice .Největší problem je v prechodu do utoku,kdy tam jdeme doslova pesky a nejsme schopni dat jedinou presnou nahravku do běhu ,nejsme schopni vystrelit ,jen to placame prihravkami a divime se,ze kazda obrana je pripravena,nez prejdeme k nim a nedokazeme je nicim prekvapit .Videl jsem chvili predtim Liverpool ,to je radost z fotbalu ,kdyz ziskaji mic ,jak se rozbehne 5 -6 hracu rychle do protiutoku ,dokud je obrana otevrena .A Messi ? Bohuzel hodně hru zpomaluje ,uz nedokaze obejit 2-3 hrace a jeho strely postradaji razanci a presnost .Doufam,ze je to jen chvilkové.Celkove se na tu hru vubec neda divat .
2020-12-19 23:19:51
a druhy gol se zrodil po zbytecne ztrate Alby v utoku ,kdy nahraval do nikam a z protiutoku jsme pak dostali gola
2020-12-20 08:41:32
Zial najlepsim hracom momentalne Ter Stegen, to je znepokojujuce.
2020-12-20 08:45:03
Osobně se mi moc líbí naše stoperská dvojce. Že občas udělají chybu? Tak jsou mladí a po spolu hrají teprve druhý zápas, jestli se nemýlím. Dest je jasnej hráč základu, ale teď mě přijde že by si potřeboval oddychnout aspoň jeden zápas...přijde mě už strhanej. Nejhorší hráči pro mě včera byli Busi a pak Coutinho, který krom jedné střeli nic nevytvořil a to je hráč v nejlepších letech, který stál Barcu obrovské jmění. To samé Griezmann, kdy tihle dva budou !pravidelně! hrát dobrý fotbal??...už je to dost zoufalí.
2020-12-20 09:37:58
Busquets pôsobí ako úplne bez energie.
Mne vadia momentálne dve veci na našej hre koncepčne. Zahrávanie rohov - nakrátko alebo prednú tyč - nikdy nie priamo na hlavičku. Druhou vecou, ktorá mi vadila veľmi včera - akoby sa na bránu sa smelo kopať len z osi ihriska. Aj ak náhodou niekto potiahne loptu po strane do 16ky tak vždy skúša prihrať niekomu v strede. Z krídla sa nestrieľa, z krídla sa len prihráva.
Ďalej mi vadí, že nehrá Puig. Výhovorky typu - fláka tréningy neberiem. Pretože na ihrisku pôsobí ako živá voda, rozhýbe doslova všetkých, má nápady a nečakané riešenia. A to sú v tejto fáze sezóny a pozícii v tabuľke dôležitejšie faktory. Ak toto Koeman nechce zohľadniť tak nieje profesionál.
Môj názor, nikomu ho nevnucujem.
2020-12-20 10:25:50
Nebyť tvrdohlavosti trénera, niekoľko zápasov, vrátane toho včerajšieho mohlo vypadať úplne inak, ale keď ideme pri remíze 2:2 brániť výsledok z mužstvom, ktoré na nás prakticky netlačilo... asi by som sa zamyslel, aké ciele má vlastne tréner stanovené
2020-12-20 10:33:36
toky suhlas,len už nikto nevie dať gol ani z petky,či z brankovej čiary , to su veľký hráči
za miliony,ešte k tomu peši futbal.Neskutočnééé.Ked vidím anglicku ligu,mužstvá
bez veľkych milionovych hráčov,a hraju ako o život,aj s radosťou ako my voľakedy
pred 30. rokmi,od rána do večera.