Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-01-05 13:51:10
Jasne ze predaj griezmana není možný ved to by sme prerobili,???
2021-01-05 13:51:18
S tým Griezmannom je to riadna haluz. Do kedy ho tu budeme trpieť? Nové vedenie ho bude musieť razantne od prvého dňa tlačiť predaju. Už keď nič iné, tak nech aspoň ide hosťovať na pol roka v Januári a možno sa inde ukáže lepšie a v lete o neho bude väčší záujem. Nám tu vôbec nebude chýbať.
2021-01-05 14:32:16
Myslím si, že veľa hráčov (cháp kvalitných hráčov do základu) sa v súčastnosti do Barcelony nebude chcieť sťahovať. Pokiaľ nebude jasné ako to bude so športovým projektom vyzerať, bude to ťažké.
A kupovať priemerných hráčov nemá význam to si môžu nehať tých čo majú.
Ja som zvedavý na letné prestupové obdobie už teraz.
Ale musím povedať, že verím že nejakú trofej vyhrajú už tento rok s týmto kádrom.
2021-01-05 14:36:45
Griezmann bohužiaľ nemá na ani takúto po slabšiu Barcelonu. Je to škoda. Ale je to fakt. A ci by mal hrávať na tom alebo onom poste. No to je na zasmiatie. Hráč za 135mil musí inak trhať trávu. Som jeho fanúšik ale prestup nepomohol ani Grizmanovi ani Barcelone. Už teraz je to jasné. Nakoľko toho času pretiekol veľa. A ešte viac ubohych výkonov. Vraví sa ze menej býva viac... Aj v jeho prípade by som bol najradšej za prestup alebo výmenu... A pri jeho výkonoch výmenu úplne za hocikoho... Je veľkým prepadákom. Snahu mu uprieť nemožno, no nefunguje to vôbec. Ešte ten Ousman je aj napriek životospráve väčší prínos pre zápas. Možno by aj nebolo zle trosku Francúzsku enklavu rozhadzat, nakoľko čím je ich viac tým väčšie guľové dokazujú. No a chciat nechtiac je to aj asi normálny jav. Peniaze ku ktorým privonali sú voňavé a stačí aj nehrat, alebo len tak si prežívať. Je to na škodu veci. Nejaké odmeny za tituly a dosiahnutu minútaz už idú bokom. Stačí základný plat a majte ma radi. Ved zmluva platí a ostatné ma až tak netrápi. Myslím ze som ďaleko názorom neprestrelil.
2021-01-05 15:00:02
Vždyť Nico a Ilaix číslo maji
2021-01-05 22:05:17
Chcel by som sa spýtať či by ste tu nedávali viac príspevkov na Barcu B alebo aj na ženy. Ale asi to bude časovo náročne.