Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-01-07 00:27:24
Doteraz som si mysle, že Busquetsa dáva hrávať za zásluhy z minulých sezón, ale očividne si Koeman fakt myslí, že Busquets je pravidelne jeden z najlepších hráčov na ihrisku....???
2021-01-07 00:28:27
Busquec najlepši= Koeman si blazon
2021-01-07 00:31:56
Nechápem prečo sa ide koeman posrat z busiho keď nehral nič. Celý zápas skoro strávil v zadu pri Stegenovi
2021-01-07 00:32:04
Týmto len dal odpoveď tým ktorí ho už odpisujú
2021-01-07 00:50:51
Dneska můžu s Koemanem jenom souhlasit a přát si aby to dobré vydrželo a dobře analyzoval tu obranu ..... A taky si myslim, že Sergio Busquets hrál dneska dobře.
kluc Premium
2021-01-07 00:58:09
Tak a čo mal novinárom povedať že Busquets je slabý? ? Musí ho podržať pokiaľ chce mať mužstvo v psychicky dobrej nálade...
2021-01-07 01:06:23
Takže Busquetsa stavia kvôli kontrole zápasu, no alebo si to aspoň tak Koeman myslí. Stále ako vidím Busquetsa tak tŕpnem v posledných zápasoch. Aj keď dnes gól nezavinil, tak to neznamená, že odohral vynikajúci zápas. Stále tam pár lôpt stratil a mali sme šťastie, že to súper nevyužil.
2021-01-07 02:13:54
Mne je vas normálne ľúto ze pozeráte a neviete čo. Jediná busqetsova chyba je ze je len jeden. Väčšina z vás hra asi dedinský futbal. Ja nehrám, ani som nehral ani ten. A som za to rád. Lebo najprimitivnejsie futbalové znalosti majú hráči z najnižších líg, ktorí poznajú len tie sprostosti co ich tam učia. Obmedzenci. Busquets odohra bezchybný zapas a aj tak bol pre vás najhorsi. Messi prihra súperovi na gól, ale nevadí. Keby to spravil busquets co by tu bolo? Mne v tíme vadí viac messi ako Busquets uz dlhší čas. A viem prečo. A ako vždy, JA mám pravdu.
2021-01-07 07:43:18
Za prvy polcas by som tam zaradil aj Dembeleho, kazda jeho akcia bola priamociara a posunula nas vpred, casto z toho bolo nebezpecie...
2021-01-07 08:07:32
To fakt chcete kritizovat Busquetse za to, že posouvá balón dozadu a do strany? Haló, ten hráč to dělá už 10 let. Nikdy to nebyl a nebude hráč co naběhá 12km kazdej zápas. Poziční hru a kombinaci má pořád dobrou, kazdej zápas 2/3 přihrávky do jasné šance. Neříkám, že má hrát kazdej zápas základ, ale posílat do penze hráče, kterej hraje základ španělské reprezentace je trochu mimo.
2021-01-07 08:35:11
V poriadku pán tréner. Len by trebalo aj striedať v určitých momentoch zápasu aby mužstvo stihlo držať úroveň a tempo a zareagovať na dej . Busquetsko dneska 90min na pána tomu sa ani nebudem vyjadrovať fakt škoda slov , Puig Pjanic to bola povinnosť aspoň jedno z týchto mien poslať na ihrisko lebo takto nám hnijú hráči na lavičke. Načo sme dali 50m Arthura za pjanica keď sedí na lavičke ? Pjanic ma momentálne 28 kedy ho začneme využívať keď bude mat 30 ? Je síce úchvatne že sa niečo konečne deje v mužstve ale koeman je 3 tréner Barcelony ktorý nevie striedať alebo nechce striedať. V Barcelone je asi pravidlo že legendy sa striedať nemôžu bez ohľadu na ich výkony áno myslím busquetska. Pjanic 2 zápasy excelentne výkony šup dole na lavičku hra busquets. Možno som zainteresovaný na busiho ale jedine čo mi vadí v Barcelone je Busquets a naše striedania a pristup k hracom
2021-01-07 08:40:15
Busquets je dobry na La ligu ale v LM proti rychlejsim superom absolutne nestiha. Vcera hral dobre
2021-01-07 08:55:36
Busquets hral dobre ..., lebo nemusel behať. LM určite nie a zápasy La ligy asi tak 70 percent nie. Už na to nemá. Bohužiaľ. Ale klobúk dole pred ním čo dokázal v Barce. A čo sa týka Mesiho T0m10 tomu nesiaha ani po päty
2021-01-07 09:55:47
Za mě nejlepší jednoznačně Leo, jako za mlada, škoda, že to nebyly 4 goly, přál sem mu je. Dembele dobrej jen první poločas, pak už to přeháněl. De Jong s Pedrim naše budoucnost opět prokázala své kvality. Nejhorší bohužel standardně Griez a bohužel i Dest, ten se dneska hodně trápil a bojim se, že až se uzdraví Roberto, že si přes něj nezahraje...