Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
airman Premium
2021-01-07 13:24:21
To mi aj uslo ze ho varoval hned pred prichodom... uz vtedik vedel ze nebude trenovat ako drevorubac ?
2021-01-07 13:26:00
Je mi strašne ľúto že Riqui nehrá, on mal túto sezónu hrať pravidelne základ, stále keď nastúpi hrá fantasticky, bol aj s Messim najlepším hráčom proti Juventusu a to hral asi 25 minút. Nechápem tomu.
2021-01-07 13:28:12
Nech mu kúpi fľašu červeného vina a možno to spolu pri skleníčku rozoberú a koeman bude tak opitý že ho nakoniec riqui presvedčí. Ale nie teraz vážne keď sa tréner vyjadri v tlačovke že talent a kvalita nie je všetko ? Tak my potrebujeme typologických hráčov na štýl Evertonu aspoň takto mi to vychádza.
2021-01-07 13:55:48
Pokiaľ si dobre pamätám tak Koeman na jednej tlačovke povedal,že “niektorí” hráči na tréningoch nemakajú tak ako by mali..tým asi myslel Puiga?Veľká škoda..nemaká na treningoch ale hrá lepšie ako Busquets..no potom sa máme na čo tešiť keď bude makať
kluc Premium
2021-01-07 13:56:26
Mal ísť hosťovať, netrápil by sa na lavičke...teraz keď aj pôjde hrať tak len kvôli tomu že nemá kto a bude to "nasilu". Mohol sa po tejto sezóne vrátiť a začať od nuly u Koemana, alebo nejakého nového trénera. Takto sa len na lavičke trápi...
2021-01-07 13:58:33
vzdy ked dostal prilezitost, hral vyborne. pri nasej slabej hre, na rozdiel od vcerajska, sa tam doslova pyta.
Marian Premium
2021-01-07 14:03:26
Je dobre, že klub aktivoval klauzulu, myslím, že Laporta aj Font sú spokojní s predĺžením zmluvy Puiga. Dúfam, že po prevzatí funkcie s týmto problémom nový prezident skoncuje a Puig začne dostávať adekvátnu minutáž. V praxi to znamená buď výpoveď Koemanovi, ak budeme pod 6.priečkou v tabuľke alebo dôrazný dohovor, ak budeme vyššie.
tunno Premium
2021-01-07 14:06:44
Je to skoda, pretoze stale by sme mohli mat vybornu druhu polsezonu. Mal by hrat a mohli by sme mat v kazdom zapase kvalitnu zalohu, zaroven rozmyslat rozumne a predat juzlesakov. Taky Malen by vhodne doplnil kader a mohli by sme hrat bez kazicov. Potom y bolo mozne vsetko.
2021-01-07 14:10:05
s Koemanom nikdy nebudem na 100% stotožnený, aj keď urobil viacero zmien, no pokial ide o Riquiho a to ako ho okato ignoruje je čistý amaterizmus.. snaď sa dožijeme zálohy De Jong/Pedri/Puig
2021-01-07 14:12:25
Ak s ním Koeman nepočíta vôbec, tak ani odchod Alenu a zranenie Coutinha mu nedá viac priestoru, keďže stále strieda v zálohe tých istých hráčov. De Jong je stálica, Pjanic a Busquets sa budú striedať vzhľadom na vek aby druhy vládal nasledujúci zápas ? Puig jedine kde dostane priestor bude asi až v cope, ak tam neuprednostni nejakych dalších hráčov z BCka prednim aby mu dal pocítiť jeho vážnosť??‍♂️ Ak to takto pôjde celu sezónu, Puig vlastne stratil rok na svoj vývoj kvôli tomu, že ma oddanosť Barcelone ale hlavne kvôli irelevantným rozhodnutiam Koemana. Ešte nakoniec radšej uprednostni Matheusa Fernandesa prednim a konec ?
2021-01-07 14:14:31
Ano, uz vidim ako bude dostavat sancu, ked trener pri stave zapasu 1:3 vyuzije 2 z 5 striedani... a pravidelne ked ho ma moznost postavit tak vysedava na lavicke. radsej tam da aj griezmanna na jeho post
2021-01-07 14:29:55
podla mna keby mal Koeman 10 zdravych hracov len k dispozicii tak aj tak ho nepostavi a radsej tam sam vybehne hrat :D. ....kazdopadne je to absolutne nepochopitelne, ten chalan ma velky potencial a zasluzi si urcite viac sanci aby sa ukazal....ked zahra naprd aspon bude mat Koeman relevantny dovod preco ho nepostavit..ak zahra dobre , tak musia ist city stranou a pri tejto forme aku mame je nutne stavat co najsilnejsiu 11tku......asi bude velky srdciar , lebo verim , ze by si zahral v mnohych kluboch keby chcel....
2021-01-07 14:52:14
Vyzera to ze kto z koho...
Kto prv odide?Puig alebo Koeman?
Ricki veri,ze on to vydrzi...


2021-01-07 15:02:56
Lidi co chteji zalohu Puig, de Jong, Pedri to nemaji v hlave v poradku. Uz ted mame problem s obranou a vy chcete udelat ze stredu hriste dalnici pro soupere. Opravdu tomu nerozumim. Potrebujeme jednoho vic defenzivniho zaloznika coz je busquets.... hraje nic moc ale bohuzel vic takovych nemame. Mozna Pjanic. De Jong box to box o tom zadna, pres to vlak nepojede. A Pedri poslal Puiga prodavat parky pred stadion. Pedri zatim co zapas to spica, Puig neni spatny ale na Pedriho se nechyta, s tim se treba smirit.
2021-01-07 15:03:05
Ako Koemana poznáme tak radšej do zálohy postaví dakoho z obrany alebo útoku len aby tam nemusel dať Puiga
2021-01-07 15:10:14
Riqui utekaj kym nie je neskoro!
2021-01-07 16:03:15
Nechapem stale tieto staznosti. To ako trener sa ma riadit nejakym rebrickom popularity? Jasne a ferovo mu povedal, ze mu nepasuje do toho co chce hrat. Puig sa rozhodol, ze to riskne a zostal. Vysledok je, ze nehra. Dufam, ze to puig prehodnoti lebo v jeho veku stratit rok...
2021-01-07 17:40:41
Ešte keby sa vedelo ,aké mená dal Koeman na tú listinu hračov, ktorých chce poslať preč a ktorých kúpiť?
2021-01-07 21:37:13
No nechcem byt teraz nezdvorili alebo fakt niečo zle vypotiť ale posledné 3 hodiny som sa zaoberal s puigom a problémom bude asi to že je gay a koemanovi to pravdepodobne prekaza