Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-01-14 01:47:48
Tipoval jsem už delší dobu postup na penalty a ani na chvíli jsem nepochyboval, skvele kluci! Jen místním nespokojencům, hejtrům a neustálým kritikům to bude stejne malo. V každým případě je to 4. výhra v radě (i když na penalty). Koeman a cely tým si zaslouží poděkování. Jen tak dal chlapci. A buďte rádi, ze nemusite číst ty přihlouplého Česko-slovensky komentáře od pubertálního snímku, který fotbal znají tak maximálně z plejstejšnů, ixboxů a podobných srážce, který nemaji s realitou vůbec míč společného. A podle toho taky vypadají jejich příspěvky. Díky trenere a díky tyme! Pokračujte. I když není všechno zdaleka dokonalý, dlouhá cesta před vami, tak jdete správným směrem. Jinak... Griezmann a Barca opravdu ne, to byla chyba od samého zacatku...
2021-01-14 08:37:07
Rad by som sa vyjadril k našej 120m posile ak dovolíte dúfam že ma nezožeriete. Na úvod môjho dialógu chcem zagratulovať Marcovi znova ukázal že je najlepsi na svete, prejdime ale k veci dlhšie vnímam komentáre fanúšikov "Tonka" ktorý ho obdivujú su voči nemu stále optimisticky podporujú ho a podľa ich názoru je to rozdielový hráč ktorý nám pomáha. Prejdime ale na fakty je to útočník ktorý by v prvom rade mal premieňať šance a strielať góly vy ho hodnotite na základe "trackbackingu" a bojovnosti. Kto rozumie futbalu vie že sme včera prakticky nemali útok lebo sa vkuse stahuje do zálohy nevadí ma to prepacene lebo sa vracia do obrany vážne ? Buďme trocha seriózny a realisticky to že dal asistenciu nič nemení na tom že znova ukázal že je absolútne k ničomu , zápas čo zápas zahadzuje vyložene šance včera taktiež minimálne 3 krát mohol rozhodnut zápas a co sa stalo ? prdol si brankárovi do ruky nie raz ale vždy každý jeden zápas dookola ja niesom zaujatý ale hodnotím ho po viacerych zápasoch ono je to ako keď si pustíš ten istý film a nemá ta už čím prekvapiť.
K tej penalte sa ani nebudem vyjadrovať pretože to akurát vystihuje jeho kvalitu.
2021-01-14 09:41:47
Hejteri : CtrlC + CtrlV CtrlC + CtrlV CtrlC + CtrlV CtrlC + CtrlV CtrlC + CtrlV CtrlC + CtrlV CtrlC + CtrlV CtrlC + CtrlV CtrlC + CtrlV CtrlC + CtrlV
2021-01-14 10:59:08
Ale čo by Barcelona nezahrávala penalty? V príprave viackrát. Napr. Gamper pred sezónou 10/11 proti AC. Legendárny Pinto vychytal panenku Pirlovi. :D
2021-01-14 12:36:58
Araujo je veľká stopérska nádej Barce. Verí, že aj keď sa Pique uzdraví tak Pique už zostane iba ako záskok za Arauja. Veľmi potrebujeme ešte jedného takého stopéra ako je Araujo, pretože Lenglet je rovnako pomalý ako Pique, čo sme včera mohli niekoľkokrát vidieť, keď nestačil rýchlostne na súperových útočníkov, ale Araujo bol vždy na mieste. Bude to dobrý stopér.