Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-01-18 00:26:19
Najhorsie: otras zo strany Bilbaa
Najhorsie 2: Manzano
2021-01-18 00:27:04
Jeden z najlepších stopérov, akí kedy v Barcelone hrali a trénuje tak, že asi nikomu v lige nie je jednoduchšie streliť gól, ako Barcelone...
2021-01-18 00:30:24
Najlepsie: od zaciatku som hovoril ze je to zbytocny pohar. A dopadlo to tak ze sme nic neziskali, hraci maju v nohach skoro 3 zapasy, zranil sa dest a Messi dostane par zapasov distanc. Vivat Koeman :D
2021-01-18 00:41:31
Ďalší zápas by mohol Koemana zaexperimentovať so zostavou v štýle rýchlici Pjanic a Busquets na krídla, Tvorivý Braithwaite a Mingueza na sted zálohy, Griezmann a Puig na stopéra a Lenglet s Ter Stegenom do útoku. Alba môže ísť do bránky, tam bude mať lepší prehľad o hre. A Puiga darovať niekde a po sezóne kúpiť za 30m späť...
2021-01-18 00:46:45
Mingueza na stopérovi uhra svoje ale na kraj ho dat onicom mal dat firpa na kraj
2021-01-18 01:14:56
Najlepšie : 2 góly griziho
Najhoršie : bránenie neskutočneho Williamsa
2021-01-18 06:19:26
Co k tomu říci. Barcelona tuto Covid dobu dělá ještě smutnější...

Od A do Z absolutní tragédie. Naše nasazení bylo na úrovni pozápasového tréninku. Vyhrálo mužestvo, které více chtělo. O to větší hamba, že Barcelona 2 roky nemá trofej a finále hraje takto.

Jediný, kdo sneze přísnější měřítko je asi Araujo a De Jong. Jednoznačně nejhorší dnes byl ale Koeman a pan sudí. Jak může trenér, při tak tragické hře vůbec nestřídat? Proč nestřídá, aby alespon zdržoval, když tu nechutnou hru nechtěl měnit (asi byl spokojený). Celou tuto ubohost korunoval rozhodčí.

Tragikomické postřehy - Koemann asi neví, kolikrát může střídat lidí , Pjanič nastoupí v 88 a jen vyklusává a každý mu uteče, bránění standartek na úrovni okresu, Bilbao v nastavení se hecuje hráči u seba a Barcelona ? K pláči toto celé
2021-01-18 07:52:51
Všetko je to o srdci a viere ako povedal Inaki., Toto mužstvo už dávno nemá ani jedno!
Pri hráčoch zarábajúcich milióny čakáme na to, že zápas budú vyhrávať dorastenci.
2021-01-18 09:17:39
Najlepšie: Araujo - rastie z neho špičkový stopér
Najhoršie: žiadne nasadenie, nezáujem vyhrať trofej.
By potrebovali všetci asi mentálneho kouča. Tomuto tímu chýba víťazná mentalita.
2021-01-18 09:29:26
Fuha, to akože nik neskritizuje Lea? OK, dám ja. Videl som len riadny hrací čas. V ňom mal Leo jeden priamy kop 40cm nad brvno a jednu prihrávku DeJongovi ktorá ako tak bola schopná len bola dlhšia o dva metre ako mala byť, pričom som nepochopil prečo vtedy najprv Leo spomalil, keď Dembo ťahal dopredu loptu a nebežal s ním. Radšej si mal pýtať loptu od neho pohybom ale ok. Jedna prihrávka na Albu tuším potom Jordi nahral na gól Griezovi. Na Leo toto je strašne málo, zlý pohyb na ihrisku, minimálna podpora na vlastnej polovici.
Ostatné veci a hráči už to okomentovaní boli, k nim sa nevyjadrujem. Za mňa - nevieme hrať pod tlakom vysokej obrany súpera, to je nemenný fakt už cez rok a nič s tým neurobili iní hráči v zostave. Striedania boli včera zlé, a nemôžem tomu sám uveriť čo teraz poviem ale radšej by som videl vzadu Umtitiho ako Langleta. Predĺženie som radšej prepol na Moje meno je Joe Black, a to už je čo povedať. :-)
Každopádne verím, že táto prehra nás posunie a to aj vďaka červenej karte. Musíme sa naučiť vyhrávať aj bez Lea. Griezman včera najlepší, som rád že sa štartuje.
2021-01-18 11:36:05
Bilbao hralo presne to, čo na Barcu platí - vysoké postavenie, fyzicky tlak a narúšanie držania lopty, dostupovanie a zahusťovanie priestoru.
Navyše si evidentne viac verili. Jasne, hrali az moc tvrdo, takže sa Messimu nedivím, že mu ušli na konci nervy.
Z našej strany by to pri lepšej suhre a technike šlo, ale včera mnohým našim nevychádzali aj niektoré lahsie dotyky z loptou ci nahrávky. Alba, Dembele slabi. Messi nebol fit a bolo to vidno.
Bohuzial, stále tie isté problémy už roky - súper hrá nám nepríjemnu hru a my sme bezradni, nevieme reagovať.