Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-02-04 09:40:09
To bol zápas priatelia ! Kto išiel spať v 80. minúte, môže si búchať hlavu o stôl... Pre mňa po Paríži (6:1) jeden z najlepších zápasov, aký som videl. a Hejteri, čo ste vo fóre písali za stavu 2:0, že čo u nás ešte robí Griezmann... presne toto :))))
2021-02-04 09:43:13
Piaty gól založil Dest a za jeho čas na ihrisku omnoho viacej podporoval útok ako Sergi. Samozrejme spravil nespravodlivú penaltu tak známku nižšiu trošku chápem, ale dať Robertovi vyššiu známku- no neviem, neviem.
2021-02-04 09:44:32
fakt by ma zaujimalo kto hovoril mne ked som povedal ze potrebuje čas grizi ale vy ze predajme ho
Nech sa paci
2021-02-04 09:47:03
Griezman 9,9... to uz mu fakt mohli dat 10ku :D
2021-02-04 10:02:36
Já bych to tak ruzove neviděl. Hrajeme proti obycejnymu týmu a po 60 minutách po vlažným výkonu prohráváme 2:0. Pokud bychom takto nastoupili proti TOP týmům dostaneme zase 8.

Co bylo ale supr je výkon posledních 15-30min, takto bychom ale měli hravat celých 90 min. TOP týmy prostě vydrží hrát celej zápas totální fotbal. My ho vidíme od Barcelony po dlouhé době max 30 min a jsme zase mistři světa.

Byl to krásnej zápas ale s tím optimismem bych byl opatrnej.
2021-02-04 10:04:26
56' Dest - 6,5
Rozhodca po jeho súboji v šestnástke odpískal veľmi prísnu penaltu pre Granadu.

to je hodnotenie toto .... keby som nevidel zápas, tak si poviem, že Dest ani nebol na ihrisku, len zrobil penaltu a nič viac .... ste mohli k nemu napísať aj viac a trocha ho pochváliť :D

2021-02-04 10:05:41
Neviem, či sa mi to len marilo, ale podľa mňa Araujo ku koncu druhého polčasu nebránil sám, skôr som mal miestami pocit, že to tam vzadu diriguje Pedri. Podľa mňa odohral Pedri ďalší skvelý zápas a výrazne pomohol mužstvu.
2021-02-04 10:10:36
po prichode puiga sme dali 5 golov, zaujimave, ze to nikto nespomenie:) pacilo sa mi, ze sme do nich busili , az kym nepovolili. v 2 zapasoch Cdr sme nastrelili 6 tyciek..skoda tych hrubych chyb v obrane, to sa musi zmenit.
2021-02-04 10:14:07
Vidím lepšie hodnotenie Dembeleho oproti Trincaovi,ale v hre tak tak vôbec nevyzeralo,Dembo má lepšiu známku pre jeho meno,nič viac ako Trincao neurobil
2021-02-04 10:44:42
Čo ten Dembele okrem toho brvna predviedol ,hodnotenie jeho rychlosť robila superovi problem dakujem za pobavenie .On a jeho rychlosť robila problem hlavne jemu behal tam jak splašena kura ,centre tie kopal naslepo on nema formu poslednu dobu len tam pobehuje
2021-02-04 10:53:24
Ja som včera pozeral zápas do 78 minúty, keď sme prehrávali 0:2. Nemohol som sa pozerať na tú nemohúcnosť a neschopnosť dať gól, tak som išiel spať. Ráno keď som si pozrel konečný výsledok neveril som vlastným očiam. Naozaj sa tak od 78 minúty zlepšili, alebo len mali šťastie? Do 78 minúty som sa však ubezpečil, že Trincao nemá čo v Barci robiť. Ak od uvedenej minúty hrali tak výborne tak mi to potvrďte alebo ma usmernite, lebo podľa konečného výsledku sa mi zdá že od tej minúty kedy som vypol telku tak to bol šialený zápas. Alebo čakali kým ja vypnem telku???????
2021-02-04 11:00:09
Lidi co rikaji veci typu "byla to jen Granada", " proti top tymum by jsme dostali naklep". Podivejte se taky nekdy na vysledky tech top tymu. PSG, Juventus, Liverpool, City... Taky nekdy klopitaji se slabsimi muzstvy nebo se se slabymi muzstvy na vyhru nadrou... A ano i takovy Bayern
2021-02-04 11:04:54
Vidím velké zlepšení ve hře oproti posledním rokům, za což jsem hlavně rád. Doufám i v lepší vedení a stabilizaci po ekonomické stránce. Strašně mě letos překvapil Pedri a Araujo. Rozehrál se de Jong a snad se bude takhle dařit i Destovi, Puigovi, Trincaovi a Fatimu. Griezmann když bude takhle pokračovat, neřeknu ani popel. Je tu prostě spousta pozitiv a ten tým má podle mě dobrou budoucnost. Dobře prodat "nepotřebné" (Neto, Firpo, Lenglet, Umtiti, Todibo, Pjanič, Fernandes, Coutinho, Dembele?), vhodně doplnit z rezervy, potažmo z trhu volných hráčů a příští sezóna bude snad zase lepší :)
2021-02-04 11:35:57
Griezman hviezdil som rad ale nech to robí pravidelne nie teraz vypadne a 3 4 zapasy nič ?
2021-02-04 13:09:59
Jak môže mať messi hodnotenie 10 na sofascore?
Včera hral vynikajúco, ale 10 si predstavujem inak
A ten Albov gól si púšťam doteraz
Griezman včera MOTM aj rok 2021 začal skvelo
2021-02-04 13:25:51
10 nemusi byt len o dvoch goloch a dvoch asistenciach. messi vcera nahraval griezmanovi na 2:1, nahraval griezmanovi, ktory nahraval albovi na 2:2. centroval griezmanovi na 3:2 a po jeho strele dorazal frankie na 4:3. asi nestaci
2021-02-04 16:31:24
Včera som skoro nedopozeral zápas lebo sa mi už driemalo ale niečo mi vravelo, že vyrovnajú. V predĺžení mi už bolo jasné, že vyhráme. Skvelý zápas. Aj keď už začala Granada úplne betónovať, tak sa hráči nevzdávali a svoje výkony ešte vystupňovali. Vyzdvidhol by som Griezmanna. Celý zápas som si vravel, že je to zase zápas, kde má svoje klasické hluché miesta, kde ani neviete, že je na ihrisku. On je proste hráč momentu. Nieje to Driblér ako Messi, nieje ani rýchly ako by sa od útočníka čakalo a takisto asi nikdy nebude skvelý v kombináciách ale on si jednoducho tých pár šancí za zápas vie nájsť. Mám ho od začiatku veľmi rád, je to môj obľúbenec odkedy som videl o ňom ten film na netflixe, no stále mi nejak do systému nezapadá ale posledné zápasy ukazujú, že vie dať gól či vytvoriť šance a preto mu patrí moje uznanie za to ako maká pre tím.