Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-02-04 20:21:03
Ja som bol ten ktorý vychvaľoval Umtitiho ale nemal som čítať knihu podľa obalu. I tak vo mne zotrvava nazor že odohral v podstate 3 zapasy v základnej a jeden zahral zle. To neznamená ze je to najhorši hrač zostavy. Kopu krat mal chyby aj Pique a stale je základom zadnych radov tak dufam že to bol Umtitiho posledny takyto zápas
2021-02-04 23:09:54
Problem nasej obrany je rychlost. Pique, Umtiti, Lenlet su ako slimaci v porovnani so superovymi utocnikmi. A toto nam nevyriesi ani Garcia, pretoze je tiez hrozne pomaly. Vardy si z neho robil kuzelku
2021-02-04 23:15:12
Súhlasím s tým, že Laporta bol proti prestupu v januári. Netreba rozhadzovať, ak môže prist zadarmo v lete, aj keď sa jedna iba o pár mega. Táto sezóna by mala ukázať, kto by sa mal z tímu porúčať v lete.

Za mna v lete out Lenglet, Pjanič, Coutinho, Firpo. Ak umtiti nepresvedčí do konca sezóny, tak aj on. Garcia rátam, že príde. Plus Pique a Araujo, Mingueza na lavičku. Ak by prišiel Aguero zadarmo na dva roky s prijateľným platom, tak aj Braithwaite out. Ešte ten Gaya na LB sa mi pozdáva.
2021-02-04 23:28:09
Navrhoval by som postupne Umtitimu dávkovať minúty z lavičky, aby sa dostal do hernej praxe a aby tieto chyby odstránil, ale nenapadá ma kto potom bude hrať základ. Lenglet nie a Minquezovi až tak neverím, ale stále lepší ako Lenglet. Snáď sa Pique vráti čoskoro.
2021-02-05 00:38:51
Umtiti to je hruza
2021-02-05 10:40:09
nechápem prečo na umtitiho hned hádzať špinu jeden zápas sa mu nepodaril z 3,musi sa dostat do formy, to je normalne ked nehral celu sezonu. ale ked messi hra na kokot ako napriklad vo finale super pohara nikto nic nepovie zaujimave. skuste si spomenut na sezonu 2017 ked umtiti bol ako stena treba mu dat čas a nie ho hned odsudit.
2021-02-05 10:43:43
a aj garcia nemusi prist mame tam minugueza umtitiho a predat piqueho
2021-02-05 13:54:14
Nie je to dávno asi len 2 - 3 týždne sa hovorilo že obrana je pevná, len útok nevieme vyskladať pri zraneniach hráčov. Dnes je zrazu opak ?