Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-02-08 11:24:02
Ja by som povedal, že väčší problém ako hrať bez Messiho je, že tam je Braithwaite. Keby sme mali Fatiho tak by to vyzeralo oveľa lepšie lebo Betis prvý polčas len nahádzalo všetko na pravú stranu a ľavá strana bola mŕtva.
2021-02-08 11:27:05
ty vole, ako Busiho hodnotenie je dobrý fail .... jednoznačne mal prsty v oboch inkasovaných góloch a včera to bol z jeho strany totálne nevydarený zápas ... zlá rozohrávka, rýchlostne nestíhal a to ho ešte zopárkrát zachránil rozhodca, keď naňho odpískal fauly, ktoré neboli
2021-02-08 11:30:00
Buškvec už musí vydierať s niečim aj adminov, nie len Koemana. Hodnotenie celkom odveci no
2021-02-08 11:33:21
Busquets a Braithwaite včera najlepsí na ihrisku bez pochýb dúfam že im to dlho vydrží
2021-02-08 11:46:43
Včera sme videli dva neskutočne zle vykony:
Busquets hral najhoršie, ako som ho kedy videl hrať, podľa mna by mal dostať mínusové hodnotenie. Neveril by som ze tak skúsený hráč dokáže hrať tak zle.
Braithwaite zas nespravil snáď vôbec nič, v neviditelnosti mu to šlo vynikajúco. Co sa s ním stalo? Kvalitu nikdy nemal veľkú, ale čo to v minulosti zahral. Teraz ničím neprispeje.
2021-02-08 11:48:15
Myslim že férové známky pre všetkých až na Busquetsa jemu by som dal niečo podobné ako Pjaničovi
2021-02-08 11:57:00
1. busquets ale ze otrasny vykon .....pri 2 gole nebol schopny podskocit ani 10 cm lolneviem on zahra 1 zapas dobre 2 zle a dookola to iste.....ako keby mu sedeli len urcite typy muzstiev (podla toho by mal trener reagovat)
2. pjanic nic moc ale urcite nehral az tak zle ako sa o nom pise!!!!! (niektore prihravky napr puiga nepochopim bezi k nemu na 1 m pjanic obsadeny a mu prihra to sa stalo asi 10 x!!!!)
3. mingueza asi bude lepsi na stopera urcite by som sa ho nezbavoval celkom fyzicky dobre pripraveny hrac co vie vyviest loptu...na kraj obrany asi nie ...kedze on tak "naivne" brani vzdy okolo neho polahky prejdu sa doslova presmyknu ...on ich sice dobehne ale zbytocne si tym komlikuje situaciu uz v prvopociatku....proste je vidiet ze to nieje krajny obranca ale na to v akej sme situacii a ze bol hodeny do vody aj tak hraje dobre!!!!!!
4.Braithwaite sa mi trosku pacil este za setiena ze to ozivil......ale momentalne je vazne 0 bodov....mozno ako kladivo na stred.......ale na kraji je slaby cakal som od hraca ze sa bude chchiet viac ukazat kedze to moze byt jeho posledna sezona vo velkoklube......proste nema na barcu , snaha niekedy nestaci a mam pocit ze sa uz ani velmi nesnazi alebo len ma svoje limity ktore sa prekrocit uz nedaju......
5. stoper tam mal ist uz davno a de jong smerom hore (zbytocne minuty bol zabity jeho utocny potencial na stoperovi vzadu ked nam trebalo vyrovnat lol)
6.zhejtujete ma ale neviem neviem ci puig ma kvality xavi, iniesta ako tu poniektori pisu.......ako dobre sa na neho pozera ale ten vplyv na muzstvo nieje az taky......je sice pravda ze nehraje takze si na to pockame.......nevravim ze nieje dobry len som tym chcel tolko ze neviem neviem ci ma az take super exp ++ gp kvality ako sa o nom pise))
7. zrejme az po sezone ale v stoperoch sa bude musiet "poupratovat"
2021-02-08 12:18:05
Je vtipný, že Pjanič působil na hřišti, jak 20 letej kluk. Za to Pedri hraje jak pán. Člověk by mu řekl takovej 25 let.
2021-02-08 12:21:45
Busquetsove hodnotenie je smiešne, za včerajší výkon je aj 3 veľa...
2021-02-08 12:26:09
De jong mal 100% úspešnosť nahrávok
2021-02-08 12:26:48
Naozaj nechapem ako moze mat Busquets lepsie hodnotenie ako polka nasej zakladnej zostavy ked tam bol s braitwaitom jednoznacne najslabsi. Fyzicky absolutne nestihal, hral alibisticky. Cez leto by sa vedenie malo zacat obzerat po novom DM.
2021-02-08 12:29:54
včera všetci až na pár vynimiek hrali zle okrem Dembeleho Pedri a Messi to bola jedna katastrofa ked tak zahraju proti PSG bojim sa aby sa nezopakovalo to čo z Bayernom
2021-02-08 13:21:03
Griz minule na konci výborne. Včera slabšie, prekvapilo ma, ako zľuftoval tu prihrávku, nakoniec si dali gól oni.
2021-02-08 15:09:47
Prekvapila ma vysoká známka pre moskyta. Ja by som mu dal menej, ale to je asi preto, lebo mám na neho vysoké očakávania.
Už som písal, že momentálne je podľa mňa mimo formy, nevie celkom, čo hrať a hlavný problém je, že mu to nechce padnúť do brány. Chýbajú mu góly, to by mu pomohlo dostať sa do pohody. Ale aspoň mal teraz jednu asistenciu.
2021-02-08 15:18:09
Myslel som,ze Coutinho nam ani nechyba,ale nebude chybat Pjanic...,myslim,tak nevyrazne ako Pjanic uz nikto nemoze hrat.
A urcite by som Puiga nepredaval,na zaklad nema,ale ako Pedriho nahradnik je dobry.
2021-02-08 15:56:31
Už jsem to tu psal minule, ale znova mi včerejší zápas ukázal, že mám asi i pravdu. Puig je prostě zatím jen do unavené obrany, Pedri je zatím o třídu lepší a na základ nemá. Ted do me :) Ale já aspon na něj nekoukám přes růžový brýle jako mnoho z vás. To že je to odchovanec neznamená, že ho musíte furt chválit i přesto, že na to nemá :))
2021-02-08 16:36:07
Busi 6+?!! :-O

Ten vykon byl tak trapný, ze mi ho bylo líto. Obcházeli ho jak kužel, vsude pozde. Bohužel, vcera to nebyl Bayern, ale tym z poloviny španělské ligy.