Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-02-16 23:20:46
"Barcelona v Lige Majstrov trpí."
trpeli sme aj v prehranom finále s bilbaom a aj semifinále so sevillou, akonáhle to nie je úplná stoka dedinská kde hraju za minimalnu mzdu tak koniec debakel dostaneme
2021-02-16 23:20:57
Pod golovymi momentami mi nenacitava komentare, robi to vsetkym ci len mne ?
2021-02-16 23:21:05
Čo k tomu dodať... Paríž nehral nejaký super zápas, ich výkon bol povedzme mierne nadpriemerný, ale v pohode, s prstom v zadku to na nás stačilo. Od svetovej špičky máme strašne ďaleko. Obrana je katastrofálna, to vieme, dnes sa to opäť ukázalo v celej nahote. Záloha pracovala, neboli sme pod nejakým tlakom, no a útok viacmenej neexistoval, nemáme hrotového útočníka, Suaréza sme darovali, nemáme nikoho... Čakal som oveľa lepší výsledok. A to im ešte chýbal Neymar a Di Maria.
2021-02-16 23:23:59
Toto je momentalne kvalita Barcelony, ukazuje sa to aj v lige, ale superov vyssej kvality stretavame pomenej.
2021-02-16 23:25:23
Smutné....no....příští rok ti snad bude lepší:((( ....ale 1:4 s Alabama je prostě ostuda
2021-02-16 23:26:11
Nasi mali nalozene v gatiach este pred zapasom. Vsetci vratane trenera to spackali, nech uz skonci tato sezona lebo prichadza jedno sklamanie za druhym
2021-02-16 23:26:30
pique nehra dlhe obdobie a on ho da na dolezity zapas!!!!!!!!dest tiiez dlho nehral jasne ze vs mbape mal ist fyzicky zdatnejsi mingueza.........ku lengletovi sa nevyjadrujem to by mali i umtiti po sezone odist ........a snim pique alba busquets ......hociaky neznami hraci ako mal paris gana gueye kean su 100 x lepsi aspon behaju.......barca stale nieje pripravena fyzicky....kondicku ano ma 100x lepsiu ako posledne 3 sezony.....ale tam chyba fyzicky fond ....je to take nesurode strasne diery medzi hracmi.........ja uz ani neviem co vymenit ci obranu zalohu utok :D....utok mi nemame griezman nieje utocnik...a ci chcete alebo nie dembele ze obcas efektne cez niekoh oprejde to nic neznamena...proste nieje a ani nikdy nebude level mbapeho a pod.......my vazne nemame ako keby normalny utok)))
2021-02-16 23:26:57
Já bych se tu rád jen zeptal nikdy jsem nehrál první ligu a vím že je nějaký rozestavení atd ale to je problém stoupnout si k jednomu z nejlepších hráčů aby dva goly nedal sam proti brankárovi?nebo ten třetí gól to se neběží s hráčem kterého bráním? Nebo nenapadá se nebo něco jiného proti hráči ktery běží na proti bráně viz prvni gol ze jediný co udělám že tam dám jen nohu ale to ještě budiž ale ten dembeleho výklad za kurzwou dneska fakt naše aktivita,pozornost snaha atd na 1
2021-02-16 23:27:20
Najlepšie:

Koeman: Sme schopní poraziť každé mužstvo

4 dôvody, prečo Barcelona môže veriť vo výhru nad PSG

Koeman vyhráva na celej čiare

Barcelona je späť!

:D :D :D

Myslel som ze tieto perly vytiahnem az po odvete ale po dnesnom zapase niet na co cakat :D
2021-02-16 23:28:26
Problem je ze kazdy utok barcelony vyzera na vlas rovnako. Tazko vytvarat sance proti priemernym obranam s takou hrou ked dopredu kazdy vie kde pojde lopta
2021-02-16 23:28:44
Najlepsie ; nehral neymar a di maria
Najhorsie : lenglet, busquets nemozu hrat zaklad uz nato nemaju a po dnesku dembele neviem tiez beha ako splasena koza po luke a ide do subojov kde aj clovek co nehral nikdy futbal uvidi ze nema sancu prejst, ale co sa da cakat 5 rokov skazene vedenie slabi treneri to sa casom vsetko ukaze a tu je to
2021-02-16 23:29:55
Bohuzel, Barcelona je aktualne prumernej tym mozna tak na urovni Betisu. Jak uz jsem rikal driv, pul kadru uz nema v Barcelone co delat a dalsi pulka jeste neni tak vyspela a na takove urovni, aby mohli tahnout celej tym. Messi po sezone odejde, jen mladi nas nespasi a bohuzel na zadny hvezdy nebudou penize a hlavne by k nam uz ani nikdo nechtel prijit.
kluc Premium
2021-02-16 23:33:59
Najlepšie: nič
Najhoršie: mal som pocit akoby hrali bez života, súboje 0 bodov, dohrávanie žiadne...a potom tu niektorí chcete zálohu Pedri-Puig, Pedri dnes odletoval jak pierko a s Puigom by to bolo ešte horšie...nebol to dobrý zápas od nikoho a ani zmeny v zostave by tomu nepomohli...
Stavil som sa Lengleta že dostane žltú kartu 2,7 kurz...keď to človek potrebuje tak nedostane...
Pseudofanušíkov táto prehra teší, dúfam že majú dobrý pocit že "mali pravdu",, ja budem stále hovoriť že postúpime a do každého zápasu pôjdem že vyhráme aj keď budem podľa niektorých za idiota, nehanbím sa za to a hejterov nech aj roztrhne :*
2021-02-16 23:36:16
Pique ale nehral zle... Po takej dobe fajn
2021-02-16 23:39:18
Posledný zápas Messiho v LM na Camp Nou v drese Barci?
2021-02-16 23:39:50
Jinak na obranu uz jsme vsichni tak nejak zvykli,ze je tragicka. Ale zaloha neni o nic moc lepsi. Busqutes uz na to proste nema, Pedri jednou zahraje dobre a po druhe zas na hovno a to stejny i De Jong, ten byl dneska uplne mimo. Dokud nebudeme mit svetovy zalozniky jako byli Xavi a Iniesta, tak zadny zlepseni neprijde. Nas prechod do utoku je uplne zoufalej. Bezzubej utok uz je jen tresnicka na dortu.
2021-02-16 23:42:35
Bola to bieda tak ci tak tér Stegen chytil 3 góly mbape nás zničil robil si co chcel mbape
2021-02-16 23:42:51
PSG nam nastavil zrkadlo a uz vieme, ze nic nevieme......len tak ma napadlo, keby namiesto Koemana trenoval Barcu Pochettino ako by hrala....toto je asi konecna po sezone pre Koemana.....
2021-02-16 23:44:20
A že Dembele najhorsi spamätajte sa prosim Dnes najhoršia Barca
2021-02-16 23:45:58
No co ,Paříž byla v druhém poločase o level jinde než my.Proste na ně v současnosti nemáme,i když sem věřil že budeme konkurenceschopnejší.Dnes nešlo nic.Pri kombinaci spousta ztrát,Nevyužitý Dembele,Messi ztracen,no a s takovou obranou se s takovými soupeři rovnat nemůžeme,ti mají hráče co své šance využijí.
2021-02-16 23:55:17
neviem co ten koeman dookola rozprava o prechodnej sezone, ked mu tam neustale hra stary a pomaly busquets, ktory hra katastrofalne, nema ziadny efekt ani v obrane ani v utoku a vidi to kazdy okrem trenera. vzdy ked miesto neho nastupi riqui, tak nasa hra sa okamzite zlepsi. albu este beriem, lebo tam nema kto iny hrat, ale to je zas vina barta, ktory ho mal odstavit uz po liverpoole, kde nam to posral. dufam, ze garcia bude dost dobry a nahradi piqueho v obrane, lebo ten tam je tiez navyse.
ale skor to vyzera, ze tito traja sa miesta len tak nevzdaju a budu tu hrat az do styridsiatky.
dembele je sice rychly a ma vyborne vedenie lopty, ale centre dava len tak na slepo, maloktory mu vyjde, prihravky len na neobsadeneho hraca, dobru hlbkovu od neho vidiet velmi zriedka. stale by bol platny, ale zahadzovanie sanci, ako predviedol s liverpoolom aj dnes tesne po messiho penalte, kde by sme mali 2:0 a podlomenych parizanov je nieco, co by sa barcelonskemu hracovi nemalo stavat.
2021-02-16 23:56:47
Dnes bolo jasne vidieť ako bolo väčšina akcií zabrzdena a lopta späť na Messiho ,robil to Dembele,robil to Alba aj Pedri až do očí bijúce a čo spraví takticky vyspelé mužstvo s takýmto štýlom?No nič poďakuje sa a odíde s istým postupom. Leo sa od 60 min.nezapájal do pressingu áno najlepší hráč histórie ale mentalita je už inde.To že mu predtým vyšli dva zápasy ok ale nemôže už chcieť aby ostatní hráči neskúšali niečo vymyslieť sami.Často som videl ako Messi hundre keď niekto vystrelil alebo skúsil riskantnú prihrávku. Potom sa nečudujme keď Leo nenastúpi, že nevedia čo hrať. Treba zbaliť Piquého ,Lengleta ,Busqetsa darovať im letenky do Japonska,alebo Číny a nech si tam hľadajú angažmán.Messimu poďakovať predať šejkom a začať hrať s mladými puškami.Radsej by som pozeral ako prehraju mladí a povedal,že pekne ich potrápili,ale toto dejavu čo som dnes videl no do rici. Sterilné držanie lopty aby sa naši stopéri a Dest nachvíľu vrátili z toho kolotoča. Pique dnes musel nastúpiť po mesiacoch na tribúne to bol fakt taktický ťah Koemana normálne manažérsky.Och bože
2021-02-17 00:04:41
Od mbappeho som čakal , že bude robiť veľké problémy , je extrémne rýchlo , technicky a vie zakončiť , proti našej obrane to sa dalo čakať , zahral skvelé....prekvapil ma Kean , PSG moc nesledujem , ale dnes hral skvelo , silný , rýchly....Neymar by mal byť ready na odvetu? Mam obavu , že si z toho PSG doma spraví exibiciu , aby to ešte väčšia hanba nebola....dúfam , že aspoň v odvete zabojujú a neodovzdaju to zadarmo
2021-02-17 00:05:41
Najviac sa mi paci ako sa naklada na kluby city a psg ,ze su len umele muzstva kvoli €
Ale nepoznam ziadny klub co dal cez 400 mega za 3 hracov , kt. Muzstvu za 2-3-4 sezony dali ..nic nedali :/
2021-02-17 00:17:28
Keď tu čítam komentáre niektorých našich "fanúšikov", najradšej by som sa im do ksichtu vygrcal. Normálna až veselá nálada, radosť z negatívnych predpovedí, ktoré im vyšli, útoky na Messiho, atď, atď. Ste hanbou tohto fóra. F.O.A.D.
2021-02-17 00:18:39
Najlepšie: Môžme sa sústrediť na ligu a obhájenie si pozície v top4
Najhoršie: Bohužiaľ ešte musíme absolvovať odvetu z PSG
2021-02-17 06:06:52
Podľa mna Ter Stegen, Messi De Jong na nich sa dalo pozerať ale Dembélé, Griezman dnes pre mna žiadne nebezpečenstvo pre PSG.
Najhoršie obrana a Busquets.
Pozitívum vidím striedaniach ale už bolo neskoro Trincao a Puig to trošku rozchybali.
Stále nechápem Dest a Piqué bez zápasov ich tam pošleme a čo iné sme mohli v obrane Čakať.
Lenglet to je úplná Tragédia.
2021-02-17 07:32:00
Čo dodať? PSG nás pekne vyškolilo z efektivity. Už od prvých minút som tak nejak cítil, že toto nedopadne dobre. PSG malo jednoduché, rýchle akcie kde naši hráči pomedzi nich iba bezradne pobehovali. Veľký prehľad a sila v súbojoch nielen u Mbappého ale u väčšiny hráčov PSG. Proti svetovým tímom nemáme monentálne nárok no nepochopím jednu vec. Od prvého momentu zápasu mi prišli naši hráči ako duchom neprítomní. Hrali ako keby z povinnosti. Žiadna iskra, nasadenie, nič. Prišlo mi to ako keby od začiatku len čakali nato kedy už rozhodca odpíska koniec. Proste odovzdaný a ustráchaný výkon už od začiatku.
2021-02-17 07:56:50
Tato sezona je podla mna over.
Najlepsie, ze sme dostali poriadnu facku a snad si novi kompetentni uvedomia, co treba robit a kam nasmerovat tento klub. Bohuzial bude potrebne nahradit aj oblubenych dldhodobych hracov ale len to je cesta.
A najhorsie, to sa obavam, ze to este len pride v parizi (bude remontada 2.0)

Je cas zmien a zacal by som s vybratim poriadneho trenera. Messi nech sa rozhodne uz ako chce, ale v novom projekte uz Messi nemoze byt srdce hry, uz moze byt len ako doplnok, strelec, alebo ine. Proste nevyhnutne je posunut sa dalej. Busi si uz pomaly musi zvykat na poziciu nahradnika (tazko sa to pise, co vsetko pre klub urobil), ale uz nestiha. Obranu pomenit ako sa len da a najst poriadnehu zakoncovatela. A predal by som aj Griezmanna, Coutinha, aj Demba (talentu ma dost, ale nepasuje mi), Braita, Pjanica a nakupil fyzickejsich a rychlejsich hracov (tazko povedat za co) a doplnil o vhodnych odchovancov. Ako lahko sa to pise :)
2021-02-17 07:58:55
Pred zápasom som písal, že nevadí mi, ak vypadneme, ale nech to odohráme dôstojne, aby sme neutrpeli debakel a nerozhodilo nás to v lige. A žiaľ stalo sa. Teraz ide o to, aby hráči nestratili vieru vo vlastné sily, lebo liga je pre nás dôležitá.
2021-02-17 08:25:06
Keď je NAJLEPŠIE Ter Stegen,tak to je katastrofa....
Ten predsa potrebuje oddych aspon 2-3 zápasy a dať Neta,posledné zápasy minim.
3-4 góly mal chytiť,nato je tam brankár...Neto by ich chytil...TZer Sztewgen od začiatku neistý,presne ako s Bayernom
2021-02-17 08:27:04
tak keď sa ta história tak opakuje tak už dúfať len v ďalšiu remontadu. aj keď v to veľmi neverím
2021-02-17 08:30:44
Za poslední průsery může Bartho a jeho přestupova politika. Snad nový prezident s tím něco udělá a už včera, včera bylo pozdě a měl tu být.