Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-02-17 09:12:19
Nuž, tak prvý komentár. Škoda, že ho pridávam po takomto zápase a takomto výkone. Rád by som chválil, ale neviem koho. To, čo stačí na slabšie mužstvá v La Lige evidentne nestačí na top tímy v Európe. Vysoké (postupové) víťazstvo očakával asi málokto, možno sa našli niektorí veriaci v slušný výsledok pred odvetou, žiaľ nedočkali sa. Jeden zázrak sme už však videli pred štyrmi rokmi. Ten tohtoročný sme už asi predviedli proti Granade. Nakoniec uvidíme, lopta je guľatá a stať sa môže čokoľvek aj keď... Dúfam, že v odvete dostanú šancu mladí. Čím skôr začnú zbierať skúsenosti z veľkých zápasov, tým lepšie. Bude to duel, v ktorom nemáme čo stratiť. Myslím, že fanúšik odpustí prehru (aj vysokú), ale musí vidieť snahu, krv a pot odovzdané na ihrisku.
2021-02-17 09:16:26
No někomu vytýkat, že nestíhá rychlosti Mbappému, když 99,99% hráčů na světě nestíhá jeho rychlosti mě přijde absurdní.
2021-02-17 09:22:30
Tak ako sa to roky dojebavalo vyhadzovali peniaze von oknom za nezmyselné prestupy tak 2 krát dlhšie sa to bude dávať znova dokopy ak chceme byt tam kde sme boli pred 10 rokmi. A to sa nedá inak ako koncepčnou prácou pekne postupne budovať všetko od znova. Žiadny hurá systém vykúpiť všetko a čakať že veľké mená vyhrajú tituly. A tu si treba uvedomiť že nemáme nič žiadne peniaze a štadión nam za chvíľu padne na hlavu. To by mala byť priorita číslo 1. podla mňa. A nebojím sa až tak o budúcnosť čo sa týka hráčov. Fati Pedri Alena Puig Dest De jong vrchol kariéry majú len pred sebou. Ak to slušne dopľníme prestupmi za samozrejme adekvátnu sumu a cenu a bude tu tréner ktorý z hráčov bude vedieť spraviť hviezdy nie len ich dostať hotové a bude tu tréner ktorý zapracuje aj La Masiu nebojím sa že nebudeme vyhrávať trofeje. Ale chce to čas čo mnohí pochopiť nevedia. Nedá sa okamžite mať výsledky treba všetko znovu budovať od základov. Nebude to trvať ani 1 ani 2 ani 3 roky...
kluc Premium
2021-02-17 09:27:08
Ešte to pridám sem, možno mi aj niekto odpovie... ?
Zostava na včerajší zápas podľa fanúšikov forcabarca:
stegen- Firpo,mingueza,umtiti,Alba- pjanic,de Jong, Pedri- Trincao,Messi,konrad
(Dest, lenglet, Pique, Busquets, Dembele, griezmann boli vynechany) znova by to schytal Koeman a tipnite si výsledok tak pre zaujímavosť....?
2021-02-17 09:31:51
Slovní hodnocení z Lengleta a De Jonga mimo mísu - ačkoliv mi Lenglet (tak jako spoustě ostatních tady na webu) leží v žaludku a De Jonga zbožňuju, gól Keana nebyl Lengletův, ale De Jongův.. podívejte se na opakovaný záběry, De Jong měl Keana před sebou a nebránil nikoho, max “pomohl” Albovi zdvojit Kurzawu za sebou, zatímco Lenglet byl v souboji s jiným hráčem a Keana měl za sebou - v takový situaci by přece De Jong logicky měl přistoupit ke Keanovi a jít s ním do souboje, když to měl přímo před očima a mohl tak vidět, že není bráněnej nikým (dost možná měl být od začátku bráněnej De Jongem, to ale nevíme) !!! Tak jako tak, gól na 1:3 jde na vrub De Jongovi, ne Lengletovi...
2021-02-17 09:33:19
Mozno je prestavba kadra ale su tam stale: Lenglet, Busquets,Pique, Alba v zakladnej nemaju co robit. Chudak Dest po zraneni sa nanho rozbehne nezastavitelny Mbappe. Obrana tragedia Lenglet s Piquem absolutne nestihal. Dembele zle rozhodnutia , mal sa viac vracat. Ja som osobne Griziho fanusik ale vcera nepriedviedol nic rozhodujuce. Co ma ale najviac zere je fakt ze Sergio hra kazdy dolezity zapas v zakladnej zostave. Ten chlapik nestihal uz pri prvej prehre v Parizi (0-4), mozme si ho dovolit mat na striedacke a poslat ho na poslednych 10 minut ak treba ubranit vysledok. Bohuzial zatial by som obetoval De Jonga na DM a dal Puiga do stredu k Pedrimu a cez leto sa zameral na poriadneho DM. Potom samozrejme dobry stoper, lavy obranca, hrotovy utocnik. Veril som vcera ale takato je realita. Dufam ze to bude len lepsie. Visça Barca
2021-02-17 09:33:47
Nuz vcera to bol z nasej strany taky "kvalitny" futbal, ako ten stream, co som pozeral....vzdy ked bolo nieco dolezite tak zacal sekat....
2021-02-17 09:36:28
Tér Stegen 7
Messi 7
De Jong 7
Pedri 6
Ostatný po 3 aj to som premýšľal nad 1
Obrana škoda slov ??‍♂️
2021-02-17 09:38:05
Doteraz nechapem, preco ti nasi hlupaci vo vedeni nekupili ked odchadzali z Monaca Mbappeho a Silvu....mali by sme na roky vystarane....Dembele sa na Mbappeho absolutne nechyta....
2021-02-17 09:39:46
Tak jsme si par tydnu naivne mysleli ze prislo velke zlepseni ale ani hovno. Porad stejne sracky.
2021-02-17 09:48:13
Bohužiaľ stav je taký ak,y je... Pique, Langlet, Busi nestíhajú modernému futbalu, občas to proti menej technickým mužstvám vynahradia dobrou pozičnou hroui, ale na lepšie kluby to nestačí... De Jong a Pedri fajn, tam ešte treba nazbierať skúsenosti. Dembelé v ťažkých chvíľach nepotiahne mužstvo a jeho výkony sú ako na hojdačke, čo by sa dalo tolerovať možno v prvej sezóne. Chýba nám krídlo, avšak aj Fati je len na začiatku svojej dúfam úspešnej kariéry a nemôžeme od neho čakať zázraky. So Suarezovým odchodom som súhlasil, avšak nie za podmienky že do klubu nepríde nový hrot ktorý nám teraz evidentne chýba. Čo sa týka Griezmanna, tak keď hrá na svojej pozícii je to fajn, ale tak to je skôr chyba manažmentu, že dovoedie hráča ktorý nemôže hrať na svojej pozícii podobne ako Coutinho. Takže suma sumárum: Nasledujúce sezóny budú pre nás asi veĺmi ťažké, ale raz to muselo príst, bohužiaľ zbrklé nákupy po odchode Neymara s skorumpované vedenie + korona kríza nám nepomohla. Messi by už mal asi odísť, pomôže to jemu a aj nám, lebo všetci sa na neho spoliehajú a niekto nič neskúsi vymslieť, teda okrem Pedriho, ale to nám nestačí. Je čas započať novú etapu a vyhodiť hráčov ktroí hrajú za zásluhy. Každý veľký klub si tým prešiel aj bez problémov ktoré nás postihli. Takže treba veriť a fandiť, veď predsa sme viac ako klub. VISCA EL BARCA
2021-02-17 09:57:01
Dest se musí rychle probrat. A to v hlavě, protože takové hráče, co to psychicky nezvládli je už opravdu jak much. Hráči musejí přestat být posraní cokoliv zkusit.
2021-02-17 09:58:20
Lenglet "Neurobil nič totálne zlé" no při prvním gólu si sním Mbappé pěkně pohrál u malého vápna. Nebyl vůbec důrazný. A zdálo se mi, že ten gól z nepřímého kopu byl taky na jeho triko. Myslím, že to byl jeho prostor
2021-02-17 10:08:21
Dembele potrebuje hrať rýchly futbal ako aj polovica našho mužstva Pedri Puig Dejong Fati Dembele potrebujú to hrat rychlo čakaju loptu od zalohy ale nie busi zastaví a prihrava stegenovi
2021-02-17 10:19:39
Neviem či sme hrali naozaj tak zle zápas som nemal silu pozerať, každopádne sa mi začína zdať že máme nejakú zvláštnu schopnosť nedôstojne prehrať. Zdá sa mi že ak sme vyhrávali a dokonca mali šancu viesť 2:0 tento výsledok by nebol spravodlivý ak by sme sa potom nezosypali... Veď preboha stačil jeden strelený alebo neinkasovaný gól a výsledok by nevyzeral tak hrozivo (a mal by som všetko správne v tipovačke?) je to to isté ako proti Bayernu bolo jasné že nás zničí ale lepší výsledok by dokázal uhrať aj Stuttgart. Neviem či to je tým že sa hráči psychicky zosypú predsa len v klube je milión psychológov ktorí ich presne učia hrať pod tlakom alebo nekvalitou mužstva každopádne sa niečo musí zmeniť lebo takto si robíme zbytočnú hanbu po celom svete a trvá to už hádam päť rokov...
2021-02-17 10:30:33
ten vas pique nam dako nepomohol pique hodnotenie odomna4 aj ste vraveli ze hra pozicne dobre ani to sa nepotvrdilo spolu s lengletom najlabsi stoperi mal hrat umtiti a minguez
2021-02-17 10:32:54
Ten tým je v přestavbě, nedělejte z toho tragédii všichni sme to věděli a Koeman to i sám přiznal, že letos to bude bez trofeje. Těch děr v sestavě je neskutečně moc, spousta špatných přestupu a do obrany nikdo nepřišel krom desta který není připraveny na základ. Místo toho aby se koupil Upamecano za 42 mega kupujeme pjaniče za 60 atd a s tímto které nic neudělá. Musí přijít někdo kdo udělá pořádek v politice klubu jinak to nepůjde. Za mě by bylo lepší než nesmyslně nakupovat dat prostor klukům z akademie, všichni vidí že mají kvalitu i Mingueza to ukazuje ikdyž občas chybu udělá věřím mu v obraně víc než destovi a albovi dohromady
2021-02-17 10:33:17
1 gol bol lengleta aj piqueho druhi gol pique a treti lenglet paradna obrana dvojica
2021-02-17 10:45:55
Ľudia, ktorí nerozumeli tomu, že prečo nenastúpil Piqué, prosím pozrite si toto video: https://www.sportbible.com/... Škoda len, že Griezmann a Lenglet boli "tranquilo" a tak vyzerali aj ich výkony.
2021-02-17 13:25:32
No tér Stegen keď bol nervózny včera tak mam dosť chytil 3 čisté góly ??jediný kix ktorý spravil bol ten odkop z ktorého bol roh ?inak jemu nemožno vyčítať nič ?dembele by mal dostať takú otcovsku po pysku od komana?by sa už prebral z toho sna čo žije griemna mera pi** s piquem a pritom hral holý ch** mal mu pique pri** na ihrisku a vybavene busquets nech hra ako pjanic a nech Neplacu obidvaja spolu prečo nehrajú Messi vystruhal kolmicu na de jonga penalta dal gól niečo také sa stalo ako proti sevilli keď mal gólovú šancu a nedal túto dal a potom zase celý zápas nič nebolo poriadne nikto nič a pritom psg v prvom polčase bolo slabucky gueye mohol ísť kľudne pod sprchy mal zákroky na 2 žlté karty a rozhodca by si to obhájil no ale nevytiahol nechcel pokaziť hru potom ho siahol pochetino no a tak dest segin dostal mbapeho na stranu celkom hard aj na6hraca ktorý trénuje a hneď dostane na zápas brániť takého rýchleho draveho útočníka ako mbape prvý polčas ešte ale potom druhom dovidenia pique ešte môže hrať stopéra nie však lengletom s tým by som rozviazal kontrakt po sezóne alba nech už tréner vymysli niečo iné s jeho centrami lebo každý posrat klub už vie ako ze bude len centrovat a keď si to poriadne po strážia tak fakt ničomu hrozne mé nemôže dôjsť pedri mal dobrý výkon snažil sa na jeho vek a prvú sezónu v acku hral u mňa veľmi dobre oproti zvyšku týmu de jong tiež hral nejako divne oproti výkonom čo podával..
2021-02-17 14:24:04
Inak... Dembele dal včera bez lopty parádny šprint, ale s loptou na nohe som ho snáď ešte nevidel, že by preletel polovicou supera a vždy to tiež ako Alba sekne, ale zatiaľ čo Alba rýchlostne aj predbieha supera, tak Dembele skôr vidí, že to nedá. Keď si hodí loptu, tak rýchlostne vedie na prvých metroch. Potom ale s loptou na nohe katastrofa.
2021-02-17 18:23:06
Budem sa opakovat, ale bohuzial som podobny priebeh ocakaval, lebo zapasy s Realom, Juventusom, Bilbaom, Sevilou nam ukazali aka je realita ako zvladaju hraci dolezite zapasy..Seru ma ti zaslepeni fanusikovia, ktori maju stale pred zapasom povysenecke reci ako im nakopeme prdle. Wake up! Toto nie je Barca so Xavim, Iniestom, Villom a Puyolom. Treba zlozit okuliare a pozriet sa realite kruto do oci. Pokial nevymenime dvojicu stoperov, neposilnime posty DM , LB, a ST tak zlepsenie nepride. Treba sa zamerat na predaj nepotrebnych hracov Lenglet, Umtiti, Busquets (mozno este nechat na slabsich superov) Coutinho a 1 z dvojice Griezmann/ Dembele. Osobne by som nechal Dembeleho a striedal ho s Fatim, Trincaom a Griezmanna nechat iba ak Leo nezostane. Obavam sa, ale kolko prachov by kvaplo z predaja tychto hracov asi opat minimum, ale minimalne by islo vyrazne menej prachov na vyplaty. Nakupy rozpisovat nebudem, lebo to si ma povedat trener v spolupraci so sportovym riaditelom. Inak tam moze byt aj Klopp s Pepkom
ked im nekupia hracovm Samozrejme mam nejakych vysnenych hracov ako Lukaku/Haland Kounde, Upamecano (kym sa nedohodol a Bayernom)