Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-02-21 22:41:19
radšej nech dostanú šancu odchovanci, ako majú ďalej hrať takýto žoldáci typu lenglet firpo umtiti roberto pjanič braithwaite griezmann dembele
2021-02-21 22:42:06
Bohužiaĺ na to nemá, to teraz každý kto bude plakať by mal dostávať ďalšie šance? Dúfam že sa čoskoro zbavíme väčšiny francúzov v tíme.
2021-02-21 22:45:54
Len Lengleta? a čo ostatní ?
2021-02-21 22:46:19
Proste Lengnet ,Dembele,Busquec musia odisť potapaju loď menom Barcelona hlbšie a hlbšie. Ludia ich podporuju ale maju oči Dembele stal 145 mil eur jeho zakončenie je až trapne finalna prihravka on to nedokaže ma rychlosť a to je všetko .Busquec ten už nestiha dlhodobo. Netreba kritizovať ak zarabaš take peniaze tak maš žrať tu travu a nie že si pobeham a to stači+ ak v robote ak robiš chyby tak ta boss vyhodi
2021-02-21 22:52:33
Chudak auto to tady chtel osvitit a zahrat na city ale jedine co se mu povedlo je ze ty komentare posunul o clanek dal :D :D
2021-02-21 22:54:17
Velmi dobre napisane Lukas, ale tazko to niektori ,,vyhadzovaci,, co nechapu sucasnu situaciu pochopia.
2021-02-21 22:54:29
Kebyže aspoň Lenglet nerobí zbytočne chyby. Keby aspoň ukáže na ihrisku svoje skúsenosti ale nič z toho.

On sám sa dostáva do týchto situácii a s prehľadom ich rieši katastrofálne. Ľutovať tu každého je oničom. Chytiť sa musí on. Pretože tu ho nepotápa nikto. Potápa sa svojou hrou len on sám.

A hráč ktorí oblieka dres takého klubu akým je Barcelona predsta nemôže v každom druhom zápase urobiť chybu. A hrať v základnej zostave to proste bohužiaľ nejde
2021-02-21 22:57:53
Proste frustrace. Taky to tak mam. Kdyz se nedari tak nadavam... ale fakt nadavam... osklive... Chodim po byte a rikam zkur. ysyni katalansti, mr.ky preplacene, barcelonske spiny atd :D Vite kolikrat uz jsem debatoval s kocourem a vyhazoval vsechny? I messiho :D nejsem na to hrdy ale je to tak :D pak se vyspim a mam je zas rad ty kluky usate a tesim se na dalsi zapas :D
2021-02-21 23:03:10
Lukas, hovoris mi z duse. Pisal som to tu uz mnohokrat, ze dost "fanusikov" tu, su len obycajni gloryhunteri. Po vydarenom zapase vynasat do nebies, po prehre rozpredat polovicu muzstva a nadavat na hracov co dali tomuto klubu vsetko. Aj ja mam nervy po prehratom zapase, ale nejdem si to teraz ventilovat na forum... Rozumna kritika je zamna ok, ale tiez treba vediet kritizovat na urovni... Suhlasim s tym, ze vela hracov uz nema v klube co robit, ale co maju teraz sami povedat, ze ahojte ideme prec (teraz nemyslim tych, ktori su uz hodni odchodu do dochodku resp. nejakej tej cinskej ligy)... To ze sme bez prezidenta uz par mesiacov, veciam tiez nepomaha, nemozu sa hybat dalej. Uvidime co sa zmeni po prichode Laportu. A v neposlednom rade muzstvo je v prestavbe, treba to akceptovat. Nekonzistentnost vykonov proste bude pokracovat este nejaku tu chvilu.
2021-02-21 23:03:31
Áno je pravda že to pojebal ale taktiež sa na to pozrime že útočníci robia kkt debele sa sám dostane do 16 ale už nevystreli pametam si že Pedri sa ocitol 16 a mal kopec priestoru ale namiesto strely to nahral preč od 16 z 20 striel 4 na bránu... Obrana není jedine zlo v Barcelone útok tiež katastrofa
2021-02-21 23:04:50
Výborný článok, 2 zle zápasy a daktory tu išli rozpredat polovicu tímu a všetci tu iba nadávajú osobne už rozmýšľam že budem čítať len články a nebudem nič komentovať ani na fóre lebo mne sa osobne zdá ze to všetko píšu chlapci co majú max 20 rokov... Trochu na zamyslenie ved mi mame barce fandiť a ne ju hejtovat, tým co sa nedarí tak podporiť ne vyhadzovať...
2021-02-21 23:13:00
Cely tym je tragicky ale musi se najit vinik. Nikdo ti tu nikdy nenapise ze od Messiho posledni dobou balony skacou jak kdyz hodis tenisak o radiator
2021-02-21 23:20:55
Jinak kdybych na sobe mel takove triko tak taky placu takze buh vi jak to je :D
2021-02-21 23:21:37
Perfektný článok takto na večer, Lukáš. Žiaľ na fórach prevládajú fanúšikovia úspechu a predať&kúpiť vidia ako jediné riešenie a keď sa vyjadríš, že tím prežíva krízu a momentálne TOP tim nie sme si ukameňovaný, že ako si niečo také dovolíš povedať. O jednotlivcoch na fórach so slovnou zásobou tretej cenovej sa neoplatí tu ani diskutovať. Prajem všetko dobré Lukáš a veľa dobrej roboty !
2021-02-21 23:29:31
Rozumiem ale naozaj sa budem 100x radsej pozerat na chalanov z La Masie ako na pomatenych frantikov, ktory tu hraju za velke peniaze ale absolutne si ten dres výkonmi nezasluzia.

Tento klub som si oblubil uz viac ako 20 rokov dozadu a nemam najmansi problem s tym, ze tu pride k prestavbe kadra a nebudeme este par rokov top v europe ALE jedine po com naozaj tuzim je vidiet hrat a driet na ihrisku za tento klub hracov co si to vykonmi zasluzia. Nie menom, platom ci kupnou cenou! Sorry, Lenglet po vykonoch v tejto sezone uz davno nema co robit byt v zaklade. Kym tyto zoldaci z klubu neodidu, neposunieme sa nikam.

Ak ma mat tato sezona daky zmysel, nech dostavaju namiesto drahych posil bez formy sancu radsej odchovanci.
2021-02-21 23:42:10
Kolikrát už udělal penaltu debilním zákrokem? Kolikrát měl štěstí, že jeho blbosti sudí neviděl? VEN s ním
2021-02-21 23:42:28
Ja to vidim takhle. Hlavni problem byl ze ti hraci vubec hrali. Ti stejni hraci co uplne odjebali zapas s PSG. Ti kluci se vubec nemeli podivat na hriste max z lavicky. Porad se vsichni ohani prestavbou ale obrana je porad stejna. A hlavne mi prijde ze si trener neumi vybrat co chce. Mimochodem ja stoji za Koemanem, pro me je to pan. Muze mit bud prestavbu a nebo se dal honit trofejema ale nemuze delat oboji proste nemuze. Navic ma "vyhodu" ze ani nemame vedeni. Nikdo ho do niceho netlaci, nikdo mu nediktuje koho ma stavet, nikdo od nej ani nema obrovske ocekavani. Ten chlap ma ted zkouset nove veci, experimentovat, musi neco zmenit proste musi a ted je ten nejlepsi okamzik.
2021-02-21 23:51:23
Když jsem začal fandit Barce (nepostup přes Inter Mourka), tak hráli hladoví hráči, na dresu byl jen Unicef.
Za posledních pár let se Barca stala klubem, kde se dělají hovadské přestupy, kde vedení očerňuje svou největší legendu, neplní sliby, pouští citlivé informace a který ztratil snad všechen respekt. Jo a hraje hnusný fotbal. Fandit budu dál, ale svět se v prdel obrací
2021-02-21 23:54:02
Jeste snad horsi je ze jsme 180 minut nedali gol ze hry. To jsou 3 hodiny damy a panove. Predstavte si jak Messi, Dembele a Griezman hrajou od 6:00 do 9:00 fotbalek a nedokazou dat gol.
2021-02-22 00:20:57
Lenglet bol VZDY priemerny hrac a nikdy nedosahoval kvalit aka Barca potrebuje. Mal len to stastie ze mal pred sebou vzdy kvalitnu zalohu a kvalitny utok. Teraz zrazu obe tieto casti teamu su v prdeli a je o vela jednoduchsie spozorovat aky priemerny hrac to je. A nic sa nezmenilo ani po prehre s Bayernom. Nebol az tak problem v utoku, ako v obrane a trosku uz aj stred zacinal skripat.

Ako nic v zlom ale aj Mingueza je lepsi hrac ako Lenglet a aj tak tam postavi to drevo :)

Za to co sa deje v Barce mozete podakovat aj Abidalovi. Dotiahol tam 4 neschopnych krajanov lebo sak francuz si dotiahnr svojich (absolutne nezvladol svoju rolu). To ze vedel trosku hrat neznamena ze ma rozum a ze vie vyskladat team.

Z tohoto sa bude Barca este spamatavat dlho. Francuzov treba vsetkych postupne odpalit a radsej postupne tam dat hracov z La Masie.
2021-02-22 00:43:08
posadit a po sezone sa ho zbavit. zazil tu aj casy ked sa mu darilo, ale nikdy to nebol top hrac, a barca si nemoze dovolit cakat, kedy sa vrati aspon k priemernym vykonom. tolko chyb co narobil je neakceptovatelna vec aj pre klub s ovela mensimi ambiciami ako barcelona.
2021-02-22 01:03:41
Nedávno jsem tu psal, že mi ten kluk, prostě nesedí nevím proč, ale rozhodně to tak je a že bych raději aby v základu hráli druzí no teď do něj kopat nebudu jen se držím za hlavu, protože tohohle jsem se přesně bál..
2021-02-22 01:37:58
Áno Lenglet k nám prichádzal ako náhradník a vďaka okolnostiam sa stal až prvým stopérom a to nezvládol. Hlavným problémom je to, že jeho výkony u nás majú skôr klesajúcu tendenciu. Keby toto bola jeho prvá sezóna u nás tak si poviem, že OK prišiel teraz do klubu a je to naňho moc. No on je v klube už tretí rok, má 25 rokov a už začína tá fáza kedy by mal mať najlepšiu výkonnosť. Samozrejme treba si uvedomiť aj to, že pokiaľ hrá spolu pomalá trojica Lenglet, Umtiti/Piqué a Busquets tak kvalitný súper nám určite narobí veľké problémy. Keby Lenglet chyboval proti niekoľkým silnejším súperom tak by to človeka síce štvalo, ale dajak by to predýchal. Bohužiaľ však Lengletove chyby nás pripravili o kopu bodov aj so slabšími súpermi. Človeka tak prirodzene štve, že dostáva šance v každom druhom zápase chybujúci Lenglet namiesto napr. mladého Minguezu.
2021-02-22 05:50:02
pravda. treba fandiť aj keď sa nedarí. takéto sezóny tu už boli. dariť sa opäť začne len treba vydržať
2021-02-22 06:28:24
PSG nás ještě víc psychicky skopli. Zrovna když atleti klopytnou, tak předvedem tohle. Tahle sezóna je bez titulu, ať aspoň to je ta LM pristi rok ale..
2021-02-22 07:13:18
Bohužial namiesto top stopéra sa prinesie useless hráč typu Pjanič za 60mil. + na jeho poste máme x hráčov, viete akého stopéra sme mohli mať za 60m.....
2021-02-22 08:29:42
Mne je toho Lengleta niekedy aj ľúto. Ale na druhej strane si musíme uvedomiť, že je profesionál, nieje žiadny nováčik a preto naňho musia byť kladené vyššie nároky. Je neprípustné aby stopér Barcelony robil často takéto chyby. Takéto chyby sa tu neodpúšťajú nováčikom. Do toho súboja pred penaltou išiel zase s prepáčením ako bulo. Žiadne priestorové videnie, žiadna orientácia kde je súper a nakoniec najhoršie možné riešenie. Mohol ísť kľudne telom do lopty a následne ju z druhej odkopnúť.
2021-02-22 08:45:09
Moriba urobil jednu chybu a bohvie, kedy mu to tréner odpustí, pritom hral prvý zápas a aj prihral na gól. Lenglet robí chyby neustále a hrá. Áno, tréneri rozmýšľajú tak, ako ich učili - k stopérovi pravákovi, treba stopéra ľaváka a on uprednostnil Lengléta pred Umtitim. Ale treba rozmýšľať aj inak, ak nemám ľaváka, dám tam praváka, nech hrá cez nohu, nie je to nezmyselné riešenie, ak ten pravák je lepší.
2021-02-22 08:47:09
Dodatok: Mali sme stopérov obidvoch pravákov (Pique, Puyol) a išlo to.
2021-02-22 09:12:18
Fcb som začal fandiť ešte v roku 2004...tiež to nebola zlatá éra, ale vtedy hráči kt. Zarábali o 70%menej (áno viem bola iná éra €€€) hrali a žrali tú trávi na ihrisku...nezvyknem pindať lebo chápem čo znamená prestavba týmu, nedostatok financií...ale to včerajšie čo nám ukázali bolo na smiech, kopkajú si loptičku jak chcú, len nie na bránu (je pravda aj to, že nechápem jak možu mať tí brankári takú formu proti nám, veď Cadiz dostal posledné 4 zápasy 15gólov...Ledesma včera chytal jak o život a chytil všetko)....nech sa nikdo nehnevá a neoplakáva tu
“chudáka” Lengleta....chalani z juvenil B vedia, že v posledných minútach neidem jak drevorubač bezhlavo do súboja v 16-ke
2021-02-22 09:22:26
Za tú písknutú penaultu by som ukrižoval rozhodcu a súpera, ktorý padol ako podťatý a nie Langleta. Langleta všeobecne nemusím ale toto na faul nebolo. Bol to úplne jemný kontakt kopačky o kopačku pričom útočník nebol ani v gólovej šanci. Keby sa to stalo v stredovom kruhu tak by to nik neriešil. Toto rozhodca pískol ako dôvod na penaultu pár minút pred koncom zápasu, ale v úvode zápasu faul na Lea, ktorému brankár vletel pod nohy nie? Ako sorry...
2021-02-22 09:25:15
Len taka mala poznamka: podla mna ta jedenastka v prospech Cadizu nebola. Neobhajujem Lengleta, no bolo to prinajmensom strasne presne. To sa nepiska v 89 minute. Sice, proti Barce vacsinou ano.
2021-02-22 09:33:56
Stoperi jsou podle mě největší problém Barcy. Útok ani záloha taky nejsou ideální, ale je tam dost nadějných mladých hráčů. Ale to, že nejlepší stoper je 34letý Pique, který se vrátil po 3mesíčním zranění o něčem vypovídá.
2021-02-22 10:15:38
https://www.soccerhighlights.net/... nadávajte na Lengleta. NEzapríčinil penaltu ! Ani sa súpera nedotkol ! Bol to "luft" on proste netrafil vôbec NIČ ! Minúta záznamu 8:20 - 8:23 niekoľkokrát zopakované. Vyhoďte Lengleta, vyhoďte Francúzov, vyhooďte starých, vyhoďte Slovákov, vyhoďte každého. Aha zabudol so na Koemana a pána Boha tiež ich vyhoďte. Alebo sa dobre pozerajte a súďte podľa toho nie podľa Vašej ŽLČE !
2021-02-22 11:02:03
https://youtu.be/... pusť si v rychlosti 0.25 a přestaneš třepat nesmysly
2021-02-22 11:03:54
Teda Lenglet nehraje nejak spolahlivo, ale vcerajsia strata ide na vrub celeho teamu vratane trenera. Cele muzstvo hralo dost biedne a musia si vstupit do svedomia, chapem, ze prehra v LM je deprimujuca, ale toto bola jedinecna prilezitost zachranit sezonu. Ktovie, mozno bude lepsie skoncit bez trofeje, co moze urychlit urcite zmeny, kazdopadne je to skoda, hlavne mladi borci ako Trincao, Pedri ci Araujo i dalsi by podla mna profitovali zo skusenosti s bojom o titul. Snad by mohli dostat sancu este dalsi talenti, aspon kde tu 15-20minut, ked uz sa tolko omiela ta prestavba.
Apropos, tie penalty boli dost prisne obe, to co sa v spanielsku piska je velmi slaba uroven.
2021-02-22 13:22:36
Lengleta bych prodal. Těch chyb už udělal mnoho.
2021-02-22 14:10:04
Bohužel letos Lenglet nemá dobrou sezonu... Jestli navíc po tomto všem ještě bude trpět psychickými problémy (nebo už trpí), vůbec mu to nezávidím. Lengletovi budu přát v budoucnosti jen to nejlepší, protože musíme uznat, že měl u nás i několik světlých okamžiků..., ale v Barceloně jeho budoucnost určitě nevidím....
2021-02-22 19:05:30
Nepíšem tu často, no toto mi nedá... Mali sme 20 striel a z toho len jeden gól a aj ten nie z hry. Myslím, futbal je z veľkej časti o chybách, po ktorých padajú góly, no naša efektivita je naozaj žalostná. Minimálne na úrovni Clementových chýb, keď nie... Ono zas také Atletico malo proti Levanke až 28 streleckých pokusov a nakoniec to prehrali bez streleného gólu. Takéto zápasy prídu každú sezónu a každému tímu. Čo ma irituje ale viac, sú tie komenty tuto na diskusii. Toto je stále fans stránka Barcelony? Polku kádra by tu kto-kde predal, Clementa po zvyšok sezóny nestával, sabotér... a podobne. Ak by to takto s hráčmi riešil tréner, ako to tu mnohí navrhujú, nemal by pomaly kto hrať. Toto hráči potrebujú najmenej zo všetkého sundať ich pod čiernu zem. Oni najlepšie vedia, že spravili chybu... Vid Lengletove slzy. Predať pol kádra? V tejto koronovej dobe nikto nechce predávať (lebo to bude výrazne pod cenu) a ešte menej tímov bude nakupovať, lebo je to maximálne nestabilná doba čo sa týka financií. Budme, radi, že si môžeme pozrieť futbal, odreagovať sa, na chvíľu nemyslieť na koronu a s ňou spojené problémy a najmä viac si to užívajme a menej hejtujme! Visca Barca!
2021-02-22 20:31:55
Tak ti co začali fandit, když trénoval "pepe" asi fandit přestanou, ale já už su asi starej kkt, protože jsem fandil,když pepe ještě nehrál za áčko a Ronald, dával přímáky jak víno a zažil jsem větší sračky než toto.... A fandit nepřestanu, to nejde!!!!