Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-02-25 09:44:46
Pjanić s Trincaom najslabší. Ak ešte bude Pjanić vyplakávať do médií, že nerozumie, prečo nehráva, tak mu treba pustiť zostrih z jeho včerajšieho vystúpenia. Snáď pochopí. A po sezóne adiós.
2021-02-25 09:52:53
Griezmann 6,2 a Dembele 6,4?! Skor naopak, ked uz. Griezmann aspon vie vystrelit, aj ked to nie je ziadna slava v poslednej dobe. Griezmann NEBOL nas najslabsi hrac. Tieto hodnotenia...
2021-02-25 10:16:08
Premrštené známky Pjaniča,Dembeleho,De Jonga a slabá známka pre Pedriho.
Potešil ma výkon Umtitiho.
2021-02-25 10:16:48
Neviem akým systémom sa roby toto hodnotenie, ale podľa mňa Pjanič, Trincao, Dembelé, Lenglet a Griezmann neúmerne navýšené hodnotenia, hlavne u Pjaniča a Dembelého by som hodnotenia znížil minimálne 2 body a Lengleta, Griezmanna a Trincaa minimálne o bod. De Jong si tiež podľa mňa 7,5 nezaslúži, pretože v prvom polčase bol málo aktívny aj keď druhý polčas bol z jeho strany veľmi dobrý ale na 7,5 celkovo to nebolo. Nevidí sa mi vysoké hodnotenie hráčov, ktorí naskočili v druhom polčase ako Busquets, Lenglet a hlavne Dembelé, pretože Dembelé mal iba dva záblesky a to keď nastupoval na trávnik a potom keď z neho na konci zápasu schádzal. Hráč za toľké milióny za 45 minút neukáže absolútne nič a nedokáže ani len vypracovať aspoň náznak šance...tak to už je trocha silná káva.
2021-02-25 10:26:42
Trincao bol včera najaktívnejší v prvom polčase. Jeho výkoný idú pomaly hore. O Pjaničovi si nemyslím, že zahral vyslovene zle. Poslal peknú prihrávku na Messiho ale čakal by som od neho väčší vplyv na hru. Stále hrá v jednom a tom istom tempe. Trochu je premňa sklamaním Dembelé. To, že stráca lacno loptu nato by som sa aj vykašľal ale viacej ma mrzí, že Koeman nedokáže využiť jeho rýchlosť. Určite nieje skladba kádra ideálna ale je treba si sadnúť a vymyslieť niečo ako vytiahnuť maximum z našich najlepších hráčov inak reálne hrozí, že každý ťažší súper nás zničí.
2021-02-25 11:35:14
A teraz si predstavte ten zapas bez messiho ako by to dopadlo?nieje co chvalit par rokov do zadu bol takýto výkon povinnost dnes musíme chváliť wtf
2021-02-25 11:55:29
Mne sa osobne Trincao velmi pacil prvy polcas bol najnebezbecnejsim hracom na ihrisku. Dembele druhy polcas katastrofa. Neviem kedy inokedy si zasluzi Konrad sancu ak nie za stavu 3:0 proti ELCHE. Ronald tam radsej supne busiho a lengleta na udrzanie. Tym striedaniam nechapem. Kazdopadne som rad za tri body ale vykon mohol byt podstatne lepsi.