Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-02-27 18:52:14
Dnes fakt paradny vykon od kazdeho na hrisku takto by som si vedel prrdstavit nasu hru do buducnosti este ta efektivita a skoda sraneni dufam ze to nie je vasne ani v jednom pripade, kazdopadne ma dnes velmi milo prekvapili .. ked Koeman po minulych zapasoch povedal ze sme hrali dobre tak co to bolo dnes ? ?
2021-02-27 18:57:14
škoda tych zraneni :(
kluc Premium
2021-02-27 19:00:47
Chlapci dúfam že pochopili že keď sa im chce tak to hneď lepšie vyzerá, dneska bolo na každom vidieť chuť si dobre zahrať ?
A veľmi dôležite víťazstvo že ďalší zápas opäť Sevilla a že keď budú hrať minimálne tak ako dnes tak postúpime, a Sevilla naopak je pod tlakom a dúfam že sa zeseru a rozsypu hneď na začiatku...
2021-02-27 19:06:37
Dnes výborný taktický výkon. Celé mužstvo si zaslúži absolútnu pochvalu. Jediným čiernym puntíkom sú zranenia Pedriho a Arauja. Absolútne nechápem z akého dôvodu posielal Koeman na trávnik ešte poriadne nedoliečeného Arauja za stavu 0:1, keď Pique hral v obrane s istotou a aj Lenglet nehral zle. To zranenie Arauja ide jednoznačne na triko Koemana. A tiež nerozumiem striedaniu Bratwaitha za Dembelého, keď dnes Dembelé patril medzi najlepších na trávniku. Tieto striedania nemali absolútny zmysel.
8JK8 Premium
2021-02-27 19:06:49
Striedanie Arauja nebolo podľa mňa vynútené len opatrnosť Koemana Araujo sa chcel vrátiť no bolo lepšie neriskovať u Pedriho mám strach že to bude na pár týždňov keďže hneď ukázal že chce striedať snáď nič vážne
Marian Premium
2021-02-27 19:15:09
Dnešný výkon bol pre mňa prekvapením, úprimne, nečakal som, že vyhráme a dokonca po veľmi solídnom výkone.
Araujo sa musí naučiť chodiť, pretože zranenia si spôsobuje pri bežnom pohybe bez zavinenia súpera a to ako dnes tak aj predtým. To ani nie je smola ale nepochopiteľná ťarbavosť. Nemám dobrý pocit z toho, že sa mu to možno obnovilo. Ale do lavičky vie kopnúť dobre, na parádu, aspoň si uľavil.
2021-02-27 19:15:12
Dnes SKVELÝ výkon celého mužstva. Pôsobili sme ako skúsené, takticky vyspelé mužstvo. Radosť pozerať na hráčov. Sevillu sme k ničomu nepustili, boli frustrovaný. Vypracovali sme si veľa šancí a 2 skončili gólom. Perfektný výkon všetkých, vyzdvihol by som okrem Messiho ešte Busquetsa. Tak výborne nehral už dávno, spoľahlivý, presný, úspešný v súbojoch, čítanie hry, starý dobrý Sergio. Pomohlo mu, že spoluhráči hrali výborne, dôrazne, pressing, rozum. Som veľmi veľmi spokojný. V stredu v pohári to bude iný zápas, Sevilla bude veľmi pozorná a bude mať rešpekt, dnes išli do zápasu ako majstri sveta, verili si na nás a riadne narazili. Bodaj by sme zopakovali výkon s ešte krajším výsledkom!
2021-02-27 19:23:16
Hrali sme výborne, pokiaľ do toho nevstupil koeman..
2021-02-27 19:25:20
Souhlasím. Nejlepší Koeman a předvedená hra. Nejhorší - zranění. A kdo ví jak je na tom Pique ...
2021-02-27 19:31:18
Dost se mi líbil dneska i Alba, kterej ty přihrávky z první umí a když nemusí tolik dozadu, tak se dostává i před brankáře do šancí. Trenér Sevilly se na to ale do příště připraví lépe, je potřeba je vyřadit ... bude to těžké
2021-02-27 19:36:05
Moriba 3 zápasy 2 asistencie not bad ?
2021-02-27 19:36:12
Bylo vidět co potřebuje Dembélé, aby byl týmu prospěšný... rychlí balón do běhu. To je jeho přednost ... rychlost a driblink, ňáké půlhodinové přihrávky na 10 m to není jeho káva. Spolu hráči by se měli snažit ho tak využívat, aby byl pro soupeře nebezpečnej.
2021-02-27 19:38:10
Johann a spol dnes neprídu zamudrovať?
2021-02-27 20:35:11
No zápas bumerang ?tak ako barcelona bola bez zuba proti sevilli v pohári tak teraz na tom 6 istom štadióne Sevilla bola bezzuba??
2021-02-27 20:44:52
Najlepšie, že aj s 5timi obrancami dokážeme vyhrať v seville. Som rad, že šancu dostali Mingueza a druhý polčas Moriba. Na tých mladých vidieť to nadšenie z hry. Vidno, že makaju a snažia sa. Dnes aj Busquets dobrý výkon a celé mužstvo. Nečakal som, že by sme dokázali vyhrať. Prvé veľké víťazstvo tuto sezónu. Super. Škoda zranení a že šancu opäť nedostal Puig, alebo niekto namiesto Braitwaitha.
2021-02-27 20:46:22
Konečne trochu šťastia pri góloch, to potrebujeme, smoly už bolo dosť.
Sympatické bolo, že Pique sa pekne snažil to dávať dynamicky dlhými prihrávkami dopredu, aj ked presnosť mu chýbala.
2021-02-27 23:59:59
Najhorší čas na to, aby sa nám zranil Pedri a ešte aj chudák Araujo :/ Musíme to zvládnuť bez nich, aspoň zatiaľ. Ak chalani budú hrať tak ako dnes, máme nadej. Aj keď si neviem predstaviť našu hru bez Pedriho. Je tak strašne šikovný a zohráva rozhodujúcu úlohu :/