Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-02-28 09:37:06
jezis tieto vyjadrenia. kolko hracov faulom na Messiho malo dostat cervenu a nedostali to nikto nikdy nespomenie a taktiez za umyselne drzanie alebo to by som nazval zakvacenie sa ako v clanku dole by som daval rovno cervenu kartu lebo prerusi akciu po ktorej je dost pravdepodobny gol.
2021-02-28 09:57:10
"Bolo mi povedané" = moji frustrovaní hráči (z ktorých by si viacero bolo zaslúžilo žltú) mi povedali, že Messi fauloval aj keď držal ruky hore. Asi sa nemal biť o loptu. Hlavná vec je, že už na začiatku zápasu mali dostať žltú oni.
2021-02-28 11:44:50
Messi dostal tu žltú nefér a vskutku bol faulivaný on. Naslabším hráčom na ihrisku bol rozhodca, keď neodpískal ani jedenásku za faul na Messiho a na VAR ani nepozrel! Boli tam aj dve ruky v 16ke na oboch stranách a mlčal. A za fauly odzadu bolo kariet ako šafranu. Inak zápas konečne OK a nie hra na buldozér kde sa nahrnie všetko na 16ku a prídu o loptu.
2021-02-28 17:11:33
Souhlas, že by se evidentní stažení hza dres, kdy už je hráč s míčem metr před obráncem, mělo trestat červenou.... Protože to je nechutné..... A dále jsem tak rád, že konečně se nekomfortně z nedostatku času na zpracování míče cítil soupeř.... Včera se na to gezky dívalo....