Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-02-28 18:48:01
az na zaciatok tohto roka nepredviedol nic. Neni ani rychly, ani obratny, ani technicky vyborny, ani fyzicky silny, neviem vlastne co je. Po navrate Fatiho si najde trvale miesto na lavicke.
2021-02-28 19:00:00
Grizzy je silný v tom, že sa vždy vie dostať do šance .... skvelý výber miesta, najmä v 16tke ... avšak, ak bude mať takú efektivitu akú má, tak je pre nás nepoužiteľný
2021-02-28 19:12:37
Griezmann je super hráč ale nejde mu to u nás .. jediné čo sa mi páči je že je platný aj v obrane .. inak nič extra na tak drahého hráča .. pozrite sa sami ako zdvihli hru Barcelony mladí hráči ako Fati keď prišiel do Ačka , Araujo ak nebol zranený je momentálne najlepší obranca v tíme .. Ilaix zahral pár zapasov ale ukazuje sa že má na to viac ako predražený Pjanič .. Riqui stále zahrá svoje a veľmi dobre + kúpený Pedri ktorý stal málo ale je to neskutočný talent a zaslúži si hrať .. myslím si že keby prišiel Collado do Ačka tiež by ho to motivovalo a zlepšoval by sa .. mladí sa ukázali a hrajú lepšie ako naše predražené nákupy .. ja by som bol veľmi rád keby sa Collado dostal do Ačka .. pozná štýl hry , pozná Barcu .. podľa mňa by ukázal viac ako Griezmann .. nie každému sadne hrať v Barcelone .. a to Griezmannovi nesadlo podľa mňa ..
2021-02-28 19:17:45
Bol by som rád,keby som po tejto sezóne mohol Griezmannovi zaželať veľa šťastia v inom klube.
2021-02-28 19:33:56
Nevadi. Priznam se, ze jej jako hrace mam rad a mrzi me, ze se mu u nas nedari. Snad se mu podari jeste chytit nekde jinde
2021-02-28 19:47:03
Kéž by odešel.
2021-02-28 22:05:54
Mám ho rád. Já jsem taky od Koemana čekal víc při zápase s PSG. Tak co tam mudruje. Celý tým hrál naprosto bídně a on tomu nasazoval korunu. Bohužel tady je to prostě bída totalně mu to nesedí a to už hlavně z toho důvodu že víc brání jak utočí. Snaha se mu nedá upřít poslední zápasy mu to tam i padalo. Ale teď zase nic. Jestli má být hrot tak má být kovaný na hrotu a basta. Luis vůbec nevypomáhal dozadu byl pořád ve předu při rohu to samé. Pak vidím Grieze jak odvrací roh ale vepředu není nikdo. Ta jeho týmovost je až hrozivá. To samé když je na křídle on nemá být na křídle. Bud podhrot nebo hrot. Nic jiného on umí 1v1 on umí si narazit, on má skvělou střelu bohužel přišel do týmu který je v těžký přestavbě a moc věcí mu nejde. A taky se veze na bídných výkonech.Kdyby přišel do týmu kdy ten byl na vrcholu tak by byl zabijákem jako v ATM.. Ale přeji mu at v klidu odejde, a my koupíme čistokrevnou 9 která bude kovaná na 16. A ne žádný hokusy pokusy. Coutinho,Griez pryc a na platech ušetříme a ještě dostaneme aspoň nějakou sumu.
2021-02-28 22:28:10
Musí pryč a čím dříve, tím lépe...

Bohužel nasazovat jej se vlastně musí, aby jeho "hodnota" nepadala tak strmě a prudce..
Tady je prostě nutno si přiznat, že celá operace Griezman je dílo Bartomeua, nikdo jiný nechápe jeho příchod. Vzhledem k jeho platu je neprodejný, respektive pro všechny zadarmo drahý... Snem by byla nějaká hráčská výměna - Dybala, Lautaro... Moc klubů, co by si jej mohlo dovolit i za tradičního přispění Barcy na jeho plat, není...Ani moc těch, kam by byl Griezman samotnej ochotenej přestoupit...
Paradoxně budu možná doufat, že baletky vykoupí Mbappého a PSG bude potřebovat nějakou náhradu a Antónia vezmou za vděk... :D
2021-03-01 08:03:10
do manU a k nam za neho rashford