Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
Marian Premium
2021-03-02 14:23:35
Vzhľadom na výsledok 2:0 pre Sevillu z prvého zápasu je ideálny výsledok v odvete 3:0 a vyššie. Ak dostaneme 1 gól, treba dať 4. V hre sme aj pri 2:0 a následnom predľžení.
Uvidíme, ako to vypáli...
2021-03-02 14:26:30
Sevilla nemá dôvod presovať nás. Určite to bude betón kde bude Dembele nevyužitý
2021-03-02 15:05:21
Tak v prvý a poslední radě bude dulezity dat o dva góly víc než soupeř ;) Teoraticky, na papíře, podle prognoz, kvality individualit to vše Barca muže zvladnout. Ale musí zahrát jako tým a vůbec k nicemu Sevillu nepustit. Rychlost, přesnost, důraz a presing.. Tak snad..
2021-03-02 15:08:17
Ja si myslím, že Sevilla staví na rýchle protiútoky... A preto v našom prípade bude rozhodujúce ovládnuť stred poľa a predovšetkým byť efektívny.

Paradoxne, naše rohy nám môžu uškodiť, pretože to je jedna katastrofa a v prípade rozohrávky na krátko a našej následnej straty lopty, môže byť rýchla kontra...

Nech to však bude výkonostne podobne, ako naposledy a budem spokojný.
2021-03-02 15:09:51
Ja poznam jeden dovod preco nepostupime do finale. Ten dovod je tento hlupy clanok. Vzdy ked tu su taketo nezmysly, zapas dopadne zle
2021-03-02 16:01:07
Podla mna dostal Dembo prilis malo lopt do behu. Z toho by sa dalo vytazit ovela viac nez sme ukazali minule.
2021-03-02 19:27:24
Dúfam že nám to vyjde. Bude to ako liga majstrov len dúfam že s lepším koncom ako naposledy
2021-03-02 19:45:17
Po skusenostiach z minulych LM by som sa rovnako obaval aj keby sme prvy zapas 0:2 vyhrali..snad to ale bude vyzerat ako cez vikend
2021-03-02 19:53:51
Základ je hrať ako tím a komunikovať medzi sebou neustále. Vsadil by som na mladú krv s pár skúsenými: Jordi, Clement/Sam, Piqué, Dest - Pedri, Frenkie, Busi - Dembo, Leo, Griez a od 2ho polčasu max 60ej minúty, hore Oscar, Illaix, Trincao. Za koho, nie je ťažké domyslieť. Podľa mňa, Oscar za Clementa/Sama, Illaix za Busiho, Trincao za Grieza. To je len moja myšlienka. No riskol by som aj, Clement, Geri, Oscar - Jordi, Pedri, Frenkie, Riqui, Serginho - Dembo, Martin, Leo, a kľudne full match.
2021-03-02 22:18:11
Ten ostatny suboj vlial trochu nadeje do odvety, ale da sa predpokladat, ze tento zapas bude zase odlisny od predchadzajucich dvoch, predsalen Sevilla nepotrebuje utocit, ale zas musi udrzat kontrolu nad hrou, dvojgolove manko je neprijemne, hoci este hratelne. Nebol by som prekvapeny ani keby Koeman opat zamiesa zostavou. Vysledok sa neodvazim odhadnut, ale mohol by to byt velmi zaujimavy zapas.