Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-03-04 01:33:59
Koeman dnes na jednotku, johanna je*ne
2021-03-04 01:43:24
Dobre povedal ied vyhrávame sme silný keď prehrávame sme slabý ?trafil klinec po hlavičke ?
tunno Premium
2021-03-04 07:08:53
Treba pokracovat v nastavenom trende a taktiez nadalej benchovat Grizmana. Liga nie je stratena.
2021-03-04 07:36:03
Dnes hralo celé mužstvo na doraz do poslednej sekundy. Je neuveriteľné, ako sa v posledných zápasoch Barca herne pozdvihla. Rozostavenie 3-5-2 jej asi vyhovuje a máme hráčske typy, ktorým aj tento systém vyhovuje. Len tak ďalej a CDR a ani titul v LaLige môžu byť naše. K jednotlivým hráčom sa veľmi vyjadrovať nebudem, pretože všetci bojovali doslova do poslednej sekundy, jedine snáď zápas veľmi nevyšiel Destovi. Ale je to ešte mladý hráč a celú kariéru má pred sebou. Potrebuje iba čas.
daVinci Premium
2021-03-04 07:49:51
Včera chalani skvely výkon, také nervy a takú eufóriu som už dlho nezažil. ? a ideme do paríža, tam nám stačí tiež vyhrať 3-0 a postupujeme. Visca Barca!!
2021-03-04 08:37:36
Sevillu sme porazili rozdielom triedy? Taký team ako Sevilla.... Sevilla vždy patrila k najlepším klubom v La Lige. Ta Sevilla dakedy pravidelne vyhrávala EL. Toto je príklad vyfabulovania si, že Barca je božský neporaziteľný team. Áno. Boli obdobia, keď Barcelona mala naj hráčov v naj rokoch. Kde skoro každý hráč bol v top 3 na svojom poste. Dnes mame plno mladíkov kombinovaných s fakt veteránmi. Klub je na tom finančne a celkovo v chaose. Koeman má podmienky, aké tu nemal žiaden tréner za posledných 30 rokov. A mužstvo herne stúpa. Ale to niektorí nechcú asi vidieť a stále len snívajú a snívajú. Mingueza išiel dole, lebo mal už žltú kartu napr. a Firpo zahral dobre. Aj smerom dopredu
2021-03-04 08:47:47
perfektny vykon od celeho muzstva. makali do poslednej minuty, len skoda ze to muselo byt 120 minut, stalo ich to vela sil. vcera ma vykonom sklamal Messi. uz dlho som nevidel takyto slaby vykon z jeho strany
2021-03-04 09:08:39
Nieco na tejto “novej” Barce je ine ako na za valverdeho ci setiena. Extremna bohovnost az do konca. Velmi sa mi to paci a velmi som hrdy na tychto hracov kazdeho z nich. Som rad ze aj ked Leo specialne nezahral ako z inej planety ,tak mu dokazali spoluhraci pomoct. Sme viac ako klub. Psg 1%chance 99%faith.
Visça Barca
2021-03-04 12:25:30
Koeman sa s Etienom a už vôbec nie s Valverdem nedá porovnať, štýl ich hry aj práce s tímom je úplne iný. Koeman je génius, Valverde aj Setien mu nesiahajú ani na päty. Aj tréner nejakej Slovenskej dediny urobí s tímom viac ako Valverde aj Setien ?