Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
kluc Premium
2021-03-11 10:19:50
Čo viac chcete, Braithwaite 100% úspešnosť prihrávok...Firpo zahral výborne aj Trincao dobre nastúpil...inak zaslúžene známky
2021-03-11 10:20:45
Škoda za toho Dembelého... Ale v poslednej dobe povedzme si úprimne je jeden z naší h najnebezpečnejších hráčov. Trošku ešte popracovať na využití šancí a bude to v poriadku.

Druhou vecou je že včerajší výkon bol naozaj brilantný. Som veľmi rád že po takom dlhom čase som videl takúto Barcelonu. Len tak ďalej!
2021-03-11 10:21:55
Vcera dobry zapas, bohuzial sebavedomie a nadej hracov v postup po messiho penalte isla dole ( s pribudajucimi minutami este viac). Bohuzial, ide sa dalej. Cdr s takym vykonom bude v pohode a laliga stale je sanca. visca el barca
2021-03-11 10:23:22
Dest si možno zaslúži možno trochu viac tiež minimálne 7 podľa mňa.
Škoda toho Dembelého keby využil aspoň 2 šance tak hodnotenie sa hneď zmeni na minimálne 8 takto je teraz za babráka no.
2021-03-11 10:26:43
Busquets skvělý výkon. Když má za sebou trojici stoperů tak podává lepší výkony
2021-03-11 10:28:44
Umí Pjanic i něco jiného než posunout balón na nejbližšího protihráče? I Busquets, který je čistě defenzivní záložník, dává víc průnikových přihrávek. Nechápu proč místo Pjanice nešel do hry Puig, ten by to aspoň rozhýbal
2021-03-11 10:29:55
Firpo aj 7 by som dal. Mbappeho nepustil k nicomu a zahral veľmi dobre
2021-03-11 10:31:30
Ale Dembele je ukrivdený hral oveľa lepšie ako Griezmann a má horšie hodnotenie ako Griezmann ktorý ani žiadnu šancu nemal
2021-03-11 10:34:14
Chalani musíme si priznať proste Dembele nie je strelec nemá zakončenie na strelca ! Ja si myslím keby tam dnes hral Suarez alebo Haaland tak minimalne po 2 góly dajú, Dembele ma rýchlosť dribling len tá strela proste je mu vide niekedy jeden z 15 pokusov a to je na útočníka málo takže mi potrebujeme Haalanda aby nám dával góli lebo toto potrebujeme STRELCA mali sme Eta mali sme Suareza a teraz nemame proste gólovú mašinu a tú nám treba. Včera podľa mna obrana super aj Lenglet zahral dobre neviete si ani predstaviť pod akým tlakom hrá a ta penalta Icardi sa natlačil a ani ho nevidel a Firpo ? včera podal birlantný výkon ja som toho názoru ja by som si ešte nechal nabudúci rok namiesto Albu a další rok Alba bude už starý a Firpa predáma a kupíme Grimalda alebo Gayu z Valencie a dvojku bude robit niekto z becku popripadne Alaba keby prišiel. Máte taký istý názor ?
2021-03-11 11:16:25
Veľmi pozitívne prekvapil Firpo, možno by mohol hrať častejšie pri zraneniach naších CB v tejto formácií na troch obráncov. Dá sa povedať že spolu s Minguezom, až na ten faul, strčili Mbappeho do vrecka obaja.
2021-03-11 11:16:31
To sou aspoň střídání když potřebujete dát 3 góly.... pjanič, Moriba
2021-03-11 11:24:21
I když jsem odepisoval albu i busquetse na začátku sezóny, musím uznat, že v poslední době se hodně zvedli. Je trochu smutné, že musíme obětovat De Jongovi útočné kvality, aby vystužil obranu. Jasně, zranění, ale přece máme mistr světa na lavičce (umtitti). Protože Pedri, ač ho žeru, tak mu to moc nešlo a asi už byl prostě přetíženej. To by byl platnější de jong tam. Dembele svým pohybem a náběhy ukázal styl, který by Hallandovi obrovsky seděl, takže takový to, že halland se k nám nehodí, je blbost. Škoda zranění fatiho a coutinha (střela z dálky). Ale ku*va nezvládám, je griezman: já se tak snažím na něm najít pozitiva atd atd, ale tezkej zápas a to jeho vedení míče, kdy jakmile má míč dýl jak vteřinu, je vidět úplná panika a že neví co s tím. Vysloveně se tam pletl. A sakra borec, co se vidí u stolu s CR a messim a stál 120 mega a má o sobě dokument, se přece nekupoval, aby nám pomáhal vyhrávat zápasy proti 3. lize, ale přesně kvůli těmto zápasům. Mingueza skvěle to otrávil mbappemu a Firpo překvapil... na beka nemá, ale stoper by z něj mohl být....
2021-03-11 13:53:09
Pjanič ty woe... :D
To byla dobrá komedie...

Dembouš má někdy záblesk čiré geniality a občas vypadá, že se narodil s balónem u nohy, jindy to zase spíše připomíná, že mičudu vidí poprvé v životě a vůbec netuší, co s ní má dělat...
2021-03-11 17:03:55
Po sezóne musí odísť Neto, univerzál Roberto, starí Busquests s Pjaničom a pravdepodobne aj Griezmann
2021-03-11 23:14:09
A Pianic určite 10 za mna :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))