Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-03-11 13:43:55
Bartove kone na cele s Kumanom to nezvladli.
2021-03-11 14:24:12
Krásne zhrnuté, jednoducho túto sezónu zahralo až priveľa nepriaznivých faktorov, ktoré svedčili o skorom vypadnutí Barcelony. A Barca si za to môže sama. Tuto to nebolo o smole. Ale napriek tomu verím, že Barca bude v dobrom stúpajúcom trende a výkone pokračovať, a že budúcu sezónu budú môcť so správnymi nákupmi pomýšľať na vyššie méty.
2021-03-11 14:25:31
Vůbec by mě nevadilo že prohrajeme každý zápas po výkonu jako v prvním poločase. Po x letech jsem viděl Barcelonu aktivní, agresivní, chytrou, odvážnou. Parádní zápas(první pulka)
2021-03-11 14:31:12
Vypadnutie v LM dovod Dembele,Dembele a ešte raz Dembele on nedal v 1 zapase na 2 :0 a včera škoda hodnotiť
2021-03-11 15:42:06
No faktor Lenglet nám už zobral nesmierne veľa bodov.Veľa hrubíc a penált to už nieje smola ale je to proste nemehlo??‍♂️Tie pohyby rúk a tažkopádne súboje nato sa zle pozerá.
2021-03-11 16:40:44
Jsme moc rozmazlení díky té skvělé éře kterou tady nastolil Pepek, s nejlepší generací fotbalistů možná v celé historii fotbalu a navázal potom Enrique s brutalitou MSN. Ale zkrátka nic netrvá věčně (i když mi to trhá srdce, ani Messi prostě nemůže být 20 let nejlepší). Je to prostě sport. Musíme se smířit s tím, že ten fotbal co převděli ty kluci v nejlepší formě už neuvidíme. Za mě je nejdůžetější aby jsme třeba do 5 ti let byly zase v TOP 3 v Evropě jak po sportovní stránce tak všech ostatních (započítávám i čas na otřepání se z Leova odchodu ať to bude po téhle sezoně nebo za další dvě). A to je velmi reálné, narozdíl například od Liverpoolu, kterému až odroste tahle generace tak zase 30 let nic nevyhrají. Ono i když má něco pořád vzestupnou tendenci tak se z toho stává nuda. Já osobně to teď vidím mnohem optimističtěji než rok dva zpátky, kdy mě ten fotbal za Valverdeho ani nebavil. Teď se těším na zápasy i když v nich tolik nedominujeme tak mě ten fotbal baví mnohem víc (většinou). Těším se, co předvede Pedri, Fati i jestli Dembelé přetaví ty svoje záblesky v něco konzistenčnějšího atd...
2021-03-11 18:02:00
Hlavný problém je neschopnosť kvalitne odohrať dvojzápas, čiže veľké kvalitativne výkyvy. Barca proste nemôže zahrať prvý zápas skvelo a druhý aspoň priemerne.
Za včera ma ale teší aspoň krásny Messiho gól, takéto strely z diaľky s peknou trajektóriou mám najradšej, to bola lahôdka.
2021-03-11 21:07:51
Už je to smutné pravidlo,že Barcelona rok po roku vypadne v LM,pomaly to nikoho neudivuje...