Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-04-19 22:03:09
Tak tohohle hráče jsem tehdy hodně obrecel a bohužel mi to naštvání, že ho Pep pustil přešlo na Busiho, ktery byl ten nástupce a aniž bych ho v te dobe znal hned jsem ho nemusel a trvalo dlouho než se to obrátilo.
barcelonista29 Premium
2021-04-19 22:05:40
Nefunguje fórum
2021-04-20 00:09:36
ABSOLUTNE NESUHLASIM SO SUPER LIGOU! To co ma zas znamenat? Totalna somarina len o peniazoch a o nicom inom. Asi nechapu ze futbalove kluby ziju zo sledovania futbalu fanusikov a myslim si ze vytvorenim super ligy velke mnozstvo fanusikov prestane futbal sledovat... A co odohrate sutaze? Napriklad taky inter... celu sezonu drie a snazi sa ziskat taliansku ligu a nakoniec to vyhra atalanta alebo co? A to iste s ostatnymi sutazami... akoze tymto ma perez fakt vytocil, teraz je mi absolutne jedno kolko dostane barca penazi, ja chcem pozerat futbal, nie peniaze hybajuce sa na travniku. Normalne prvy krat co na pereza na stranke halamadrid nadavaju :DDD.... no ako... pozrite si instagram, rozkliknite si nahodny velkoklub napr barcu, juventus, real atd. a pod kazdym novym prispevkom mate spam ludi ktori su zasadne proti super lige, medzi ktorych patrim aj ja. A to co som pocul o ms... no... je mi z toho fakt na vracanie... to akoze vacsina profesionalnych hracov nemoze hrat za svoj klub lebo super liga? A to co perez povedal ze urobia vlastne ms? No je mi zle... nebudem to tu dalej rozoberat, vobec neviem co som v tejto sprave popisal proste som zasadne proti SUPER LIGE!
2021-04-20 08:51:36
Hop a zrazu sme tam kde boli kluby na ktoré sme nadávali pre petrodoláre a šejkov a finančnú fér /nefér/.