Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-05-10 20:04:02
Momentálne ma dosť vecí od jeho zotrvania odrádza. Uvidíme ako to bude s titulom a treba veriť.
2021-05-10 20:18:52
A koho tam dá? Koeman začal dobre, ešte ani nemal možnosť robiť transfery, tie boli všetky ešte za Barta a Abidala.
2021-05-10 20:38:28
Viete si predstavit niekto seba v jeho kozi? Maka, zlepsuju sa, o mnohych veciach nemohol rozhodnut, na kazdej tlacovke otazka, ci konci atd. atd. Je to len spicka ladovca, ktoru vidime. Co vsetko este mevieme a je za branami stadiona... Nezavidim mu. Fandim mu a drzim palce.
2021-05-10 21:14:45
Sezonu ještě dostane protože žádná kvalitní nahrada není. Další podle mě už nedá. Já naopak půjdu proti proudu protože zas tak užasnýho tady podle me nepředvedl. A ta první polovina jde hlavně na jeho vrub. Setién by letěl po půlce okamžitě :). Ale to se tady jak si nesmí říkat :). Ty jeho chyby jsou tak evidentní že to prostě nelze akceptovat do budoucna :). Každý chybuje ale on ty chyby tahá od Vale a nedokáže se poučit. A já si naopak z tich zápasů co jsme odehráli si tak 60 na 40 myslím že to bude horší :). Ale kdo ví doufám že ne. Já jen že tady lidi píšou že nic nedostal nikdo se mu nepřivedl. Ale to jsou pěkný kecy protože dostal plnou předsezonní přípravu a pár hráčů se mu vrátilo + přišlo. Zatímco ten farmář od krav nedostal zhola nic a přišel přímo k Amígos a lidi mu rikaji no ale on dostal od Bayernu 8, hmm zatím co Koeman od Oslabeného PSG jen 4 a ten fotbal byl stejně k zblití jako ten na Bayernu. A přesto měl půl rok nejhorší bilanci že i TATA by se mu vysmál :). A opět z kolika zápasů mu vytáhl trn z paty Messi ? Protože ne všechny zápasy byli užasné :). Opět Mingueza dostal šanci protože tu nebyl 4 stoper jako ono se to hezky čte ale je potřeba brát v potaz tu druhou stranu mince. Dest hrát musel protože nebyl ROberto že. Pedri hrál na křídle když hral Couts. Ehm :). Půl rok zabitý fotbal nesmyslnou taktikou která nefungovala :) X hráčů je tu naprosto ignorována. Jsem rád ale že pod ním ožil Frenkie :). Jsem rád že dokázal zalátat ty zranění :). Všechna čest za tohle. Ale nedokáži si ho tady vůbec představit jako hlavního kouče na x sezon to fakt ne. Protože záporů má tolik že by to ani nešlo. A je krásně vidět že ani vedení si není moc jisté :).
2021-05-10 21:53:48
Mam uz dost rokov. Ked som bol mlady, myslel som, ze vsetkemu rozumiem. Jeden mudri clovek mi raz povedal, ze ked ma niekto iny nazor, este neznamena, ze musi byt ten nazor zly. Zivot mi ukazal, ze mal pravdu.
Barco10 Premium
2021-05-11 11:54:49
Zasluzi si dalsiu sezonu podla mna odviedol dobru robotu
2021-05-11 16:43:23
...a ešte jedna poznámka ku Koemanovi...
Ak ho odvolajú, môže to mať vplyv aj na rozhodnutie Messiho. Myslím, že si s ním Leo rozumie a majú dobrý vzťah.