Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-07-14 19:59:24
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
2021-07-14 20:00:27
Čítal som že saul je ochotný si rapídne znížiť plat ja viem že mnohým sa to nepáči ale kasa je prázdna a messi je najdôležitejší element pre barcua mne griezman chýbať nebude
2021-07-14 20:02:56
nech nám dajú llorenteho, saul stagnuje uz 2 roky
2021-07-14 20:08:31
Dufam ze to je len vtip
2021-07-14 20:08:47
no jasné a posilníme útok zase jednému z najväčších konkurentov o titul ?
2021-07-14 20:09:24
To sa necháme osúložiť ako so Suárezom? To snáď nie! Oni Saúla nepotrebujú, ale Grizi bude drieť na Luisa, takže to už áno.
2021-07-14 20:27:25
Buďme rádi. Nevěřím, že Atlético udělá titul podruhé v řadě. Griezmanna se prostě musíme zbavit. I on byl důvod proč hrajeme, jak hrajeme. Za ty prachy tu nemá co dělat, vysává kasu. Posily do útoku jsou. A Messimu neskutečně věřím, ten bude po té Copě v totální pohodě. Snad mu bude držet zdraví.
2021-07-14 20:28:02
Zbytocne sa hadate, rozhoduje Laporta a Grizi si uz isto bali kufre.
2021-07-14 20:28:43
Já jsem rozhodně pro, když Atleti přihodí k Saulovi tak 20-30 m. Vím, že pár fanoušku tady z této výměny padají na zadek, ale jestli chceme Messiho v Barce, tak Griezmann musí odejít. Nemluvě o tom, že on nemá v týmu ani pozici a na LW je špatnej. Pindy o tom, že posílíme soupeře....je Atleti budou mít na zpět Griezmanna a dalších 5 let budou vyhrávat ttitul...jo jasně. A kdo reálně si může dovolit Griezmanna. Mluvilo se tu o bohatém City to by bylo fajn, ale poslední dobou už nedávají najevo zájem. No možná PSG, pokud by třeba odešel Mbappé do Realu. Otázka je, jestli kdyby odešel Mbappé skutečně v téhle sezóně pryč, jestli by PSG mělo jako náhradu za něho zrovna zájem o Griezmanna.
2021-07-14 20:28:54
A za další. Když odejde Griezmann, tak už odejde kdokoliv. Je to signál pro ostatní, že se s nikým nikdo srat nebude.
2021-07-14 20:53:19
Zase s nama atletico vyje*e. My jim pošleme hráče do základu oni nám hráče na lavku. Good deal
2021-07-14 21:08:46
Hermoso and Lodi appear in the contacts for the Griezmann-Saúl exchange
2021-07-14 21:14:46
Neviem ako je na tom herne saul ale podla diskusue by bolo najlepsie keby si griezi znizil plat na uroven saula a mozno trochu viac. Tym padom by sme neposilnili atletiko a mohli by sme zapisat messiho.
2021-07-14 22:10:39
Dát za griezmana, hráče kterého jsme absolutně nepotřebovali 120M byl jeden z největších úletu v historii. Takze výměna dobrá, Saul je šikovný hráč.
2021-07-14 23:30:32
Saúl išiel za posledné dve sezóny pekne dole. Griezmann síce nebol rozumný nákup, vzhľadom na to že sa do nášho tímu typologicky nehodil, no táto výmena pri Saulovej forme vyzerá ako ďalší krok mimo. Poslať Griezmanna do Atlética sa mi síce nepáči, no keď to ideme urobiť tak by sme to mali urobiť tak aby sme z toho získali aj niečo viac ako hráča bez formy na lavičku. Ja by som bol rád keby sme z Atlética namiesto Griezmanna získali niekoho do obrany alebo útoku napr. Hermosa či Correu. Samozrejme v prípade Griezmannovho odchodu by som bol najradšej keby išiel mimo Španielska. A asi úplne najradšej by som bol keby Griezmann ostal so zníženým platom a zbavili by sme sa hráčov ako Umtiti, Lenglet, Coutinho, Sergi Roberto. Pretože ísť do sezóny s útokom Depay-Aguero-Messi bude ešte väčší prúser ako sme zažili behom tejto sezóny.
2021-07-15 09:30:57
Celá tahle výměna se mi moc nelíbí a raději bych Griezmanna prodal normálně jen za peníze třeba do City (četl jsem, že mají zájem). Zvláště když Saul je celkem mimo formu a útočníkem posílíme přímého konkurenta. Ale když už by k výměně mělo dojít, tak ať Atlético doplatí alespoň 20 až 30 mega a neojebou nás jako u Suáreze. Momentálně má Griezmann hodnotu 60 mega a Saul 40 a když připočteme formy obou hráčů, tak těch 30 mega jako doplatek by bylo ideálních. Barcelona není už žádná charita a taky potřebuje za hráče dostávat nějaké peníze.
2021-07-15 09:35:47
Strasne. Tak zopar nechcenych hracov ako Pjanic, Roberto, Umtiti, Lenglet a pod. sa neriesia a ideme dat prec po Messim jedineho schopneho utocnika, ktoreho sme doteraz mali. Ano, prisiel Aguero a Depay, no Aguero by mal byt skor lavickar, Depay moze vystrelit, ale ak budeme mat utok vyskladany z hracov Aguero, Depay a Messi, tak ide o 3 hracov, ktori sa nevracaju, cize budeme branit v 7? Uzasne. Nic nehovoriac o tom, ze Saul je uplne mimo formy, nema sancu vytlacit De Jonga a Pedriho na lavicku a tak ideme vymenit hraca zakladu, vdaka ktoremu sme scasti boli schopni uhrat aspon to, co sme minulu sezonu uhrali a nahradit ho hracom 2. sledu, ktory pride suchat lavicku. To, ze uz niekolko rokov sme za trapakov sa tusim prenasa aj na nove vedenie. Ak nemame na Messiho kontrakt, tak si treba sadnut za okruhly stol s celym kadrom a povedat im aka je situacia. Prsom ukazat na vsetkych nepotrebnych a tym, ktorych si chceme nechat dat moznost ist s platom dole o 40-50%, lebo to co porobilo minule vedenie nemalo obdoby. Kazdopadne hracov na odstrel je viac ako dost, aj ak sa vacsiny z nich ako Coutinho, Pjanic alebo Umtiti zbavime za smiesny peniaz.