Manaj sa mi veľmi páčil už celú minulú sezónu, mohol by byť cover k Aguerövi
2021-07-21 21:11:18
Manaj Hattrick! pekne
2021-07-21 21:35:57
Takmer všetci hráči z acka v prvom polčase 0-0, potom pride cela 11tka z becka a kukaj... 4-0?
2021-07-21 21:37:04
Uz vidim ako budu všetci hypovat manaja do acka, akoze hej zasluzi si to ale aj tak by nehral
2021-07-21 21:37:24
Super zápas.. len prosím, nezačnite tu hneď písať, ako by Manaj schoval Griezmanna, Martina či Dembeleho do vačku... nech neskončí ako Munir El Haddadi. :)
2021-07-21 21:39:40
Nič proti Braithwaiteovi ale práve Manaj mohol mať jeho miesto v prvom tíme,škoda že sa takto neukázal skôr
2021-07-21 21:59:56
Takze goly zacly padat az kdyz Puig opustil hriste...no nechci vytvaret nejake teorie ale.... Samozrejmne jen trolim, vim ze to tu zas jednoho jedince rozpali do bela ;D
2021-07-21 22:01:33
Dokáže někdo aspoň trochu objektivně shrnout, jak hrál Puig? Docela by mě zajímalo, co s ním nakonec bude...taky by mě zajímal Collado, krom toho gólu.
Dík, nemám úplně čas pouštět si celej zápas :D
2021-07-21 22:51:51
Ty kraso ten první gól, to bylo něco....
2021-07-22 16:10:55
Zajímavý zápas, za první poločas se mi nejvíce líbil Puig, Baldé a ten nový Yusuf Demir. Ve druhém poločase se mi nejvíce pozdávali Ndiaye (levý bek), Abe a Manaj. O levého obránce bych neměl strach a jako náhrada za případně zraněného Albu a nebo do poháru a na slabší kluby bych se nebál využít tyto dva mladíky. No a Manaj, tak ten se velmi dobře předvedl, zvláště při prvním gólu, kdy stál zády k brance, měl na sobě na zádech nalepeného obránce, ale ne jen že neztratil míč, on se dokázal otočit a s přehledem zakončit. Krom gólů měl i další šance, nebál bych se mu dát i nějaké minuty v áčku například v poháru nebo proti slabším soupeřům. Pokud jde o Collada, tak ho mám docela rád, ale včera od něj zápas nic extra teda a docela mě zklamal, od něho jsem čekal více.