Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-09-15 10:38:38
Chlapče spamätaj sa a nemaj veľké oči. Aj keby Barca nastúpila zo všetkými momentálne zranenými hráčmi tak na Bayern a ostatné elitné mužstvá skrátka nemáme. Táto sezóna bude úspešná keď čo i len postúpime zo skupiny a bude to sakra ťažké.
2021-09-15 10:40:40
Absolutne nesuhlasim, ze mame skvele muzstvo....to ho ma Bayern, asi sa pomylil.....
2021-09-15 10:43:04
Aspoň vidime ako nám chyba Messi nikto ho nedokáže nahradiť ďakujeme vedenie Barca
2021-09-15 10:43:13
Roberto pique alba busi by mali v lete odist alebo ukončiť karieru snimi to už nejde
2021-09-15 10:50:41
Když někdo řekne, že to letos je těžké, začne se mu nadávat, že není statečnej, a že to vzdává už teď.
Když někdo řekne, že má okolo skvělé mužstvo a že budou bojovat o všechno letos, tak se mu nadává, že si nedohlédne dál než na vlastní nos.
Není pro každého fandit, ať se děje co se děje...
2021-09-15 10:57:16
Množstvo z našich hráčov jednoducho nemá na najvyyšiu extra triedu. Slabá technická pripravenosť, neschopnosť vedenia lopty, slabá kondičná príprava, nulová kreativita, u niektorých už vyšší vek. Toto sú ale základné podmienky na presadenie sa medzi najlepšími. A či je niektorý z tých mladíkov perspektívny talent ktorí posunú Barcelonu možno tak o 3 - 4 roky opať nahor to si netrúfam odhadnúť. Zatiaľ to vnímam ako partiu - mix prestarnutých a priemerných hráčov
AndreasGerardi Premium
2021-09-15 11:02:36
Poniektorí netušia , čo to znamená obmena kádra lebo to v podstate posledných 10-13 rokov nezažili. Ja si pamätám obdobie od roku 1999 do 2003 či 2006-2008 kedy z vrcholu sme výkonnostne padli do úplného priemeru. Teraz bola generácia hráčov ktorá na tomto vrchole vydržala 10 sezón. Ale to nieje bežne. Ak sa vrátia zranený hráči tak ten potenciál bude niekde úplne inde ako bol včera . Araujo-23
Mingueza -22, Dest -20, Pedri- 18, De Jong -23, Fati -18, Dembele -24, Gavi -17, Nico-18, Demir -18, Memphis -27, Couts -29, a v podstate všetci menovaný majú kvalitu na top úrovni . Ale ťažko sa to preukaze ked nebola možnosť ich vidieť naraz a viac zápasov po sebe. Chce to čas a výsledky sa dostavia. Toho sa neobávam
2021-09-15 11:07:51
zaloha by mala byt
de jong dm
pedri, coutinho ofenzivny.
De jong je vyborny aj na ofenzivnom ale momentalne nemame dobre a MODERNE dmko. Pri vsetkej ucte busi v strede uz hrat nemoze ked tak v pohari alebo striedat na poslednych 20 minut.
2021-09-15 11:23:42
Už pomerne dlho sľubujú hráči ako budú bojovať v ďalších zápasoch ale bohužiaľ len sľubujú.Bol by som rád keby už naozaj bojovali.
2021-09-15 12:10:28
Už za Valverdeho mala začať postupná obmena kádra. Postupná implementácia mladých hráčov a postupné lúčenie s hráčmi, ktorí hrajú len pre to, ako sa volajú...

Taky Pep alebo Lucho zrejme vedeli, že to nepôjde tak ľahko, teda nemali úplnu podporu vedenia, kde je oveľa väčší bordel, ako na ihrisku. A preto odišli...

Toto sa bude "upratovať" ešte dlho. Samozrejme som rád, že šancu dostávajú mladí hráči. Ale zázraky od nich nemôžeme čakať...

Každopádne, nevadí... som zvedavý, akým smerom sa to bude pohybovať.

K Robertovi sa už nebudem vyjadrovať. Hráč, ktorý vie prihrávať len dozadu a ma isté miesto v zákl. zostave len preto, lebo pred x rokmi uhaluzil rozhodujúci gol proti PSG --> toto mu zaručilo kapit. pásku --> a teda miesto v zákl. zostave.
2021-09-15 13:51:06
Toto nech nehovorí ani zo srandy. Skvelé mužstvo? Neznášam tieto reči, keď nechcú priznať pravdu a snažia sa, len aby silou mocou boli za pekných. Takú slabú Barcelonu ako včera som ešte nevidel, a to ani pri prehre 2:8 s Bayernom. Taká je bohužiaľ realita. Snáď sa to postupne bude meniť, ale po včerajšku som extrémne sklamaný.
2021-09-15 15:41:07
heh :)
2021-09-16 07:56:07
Nezabúdajme, že s Bayernom sme v minulosti za trénera Juppa Heynkesa, prehrali vonku 4-0 a doma 0-3. A to sme mali veľký káder. Takže vždy hovorím, že sme v budovaní nového mužstva a netreba plakať nad prehrou 0-3 teraz. Áno, budeme mať veľké problémy postúpiť zo skupiny a môže sa stať, že ani nepostúpime, ale trpezlivosť. Vráti sa Fati a Dembele, mladí (Dest, Araujo, Mingueza, Pedri, Balde, Gavi, Nico, Damir) sa ostrieľajú a pôjdeme hore. Nie hneď, tak o rok. Zoberme si, koľko to trvalo na ceste hore ManU, Interu, AC Milanu, Arsenál sa nespamätal dodnes, a nedostávali sa ani do LM. Tak neplačme a držme palce. Mali sme jedného kvalitného útočníka Memphisa, nebolo koho postaviť k nemu, Busi dávno nestačí na extra súpera, podobne Roberto, Alba bol indisponovaný.