Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-09-22 12:13:07
Želám mu všetko dobré a veľa štastia v novom klube. U nás už ukázal, že zas taký dopad na hru nemá a je dosť preceňovaný. Navyše jeho telesná konštitúcia mu nedovoluje silové súboje, čo v dneštnom fyzicky náročnom futbale pre neho znamená len riziko ďalších zranení.
2021-09-22 12:19:11
Ak nechce zostať, tak nepredĺži a je hotovo.(zadarmo, kde chce)

Prípad Messi už ukázal, aké je v predlžovaní vedenie dobré.
2021-09-22 12:26:44
Nechat si ho určitě bude přínosem !
2021-09-22 12:26:54
Nemůžeme přijít o dalšího útočníka
2021-09-22 12:30:33
V momentálnej situácii by som ho ešte ponechal, a ktovie možno sa stane zázrak
2021-09-22 12:53:40
Zdravy Dembele je svojim profilom jeden z najvhodnejsich hracov do Barcelony bez Messiho. Mozno este ten Antony by bol dobry. Ale ziaden Sterling ci Olmo.
2021-09-22 14:18:26
Po Robertovi najzatracovanejší hráč Barcelony (aspoň na Forcabarca), ktorý pred 20 alebo koľkými rokmi nepremenil šancu proti Liverpoolu v semifinále LM a tým pripravil Barcelonu o isté vítazstvo v LM a teraz na jeho návrat čaká klub ako na spasenie. Bude tento hráč Dembeliáš záchrancom barcelonskej ofenzívy? Uvidíme, ako bude hrať, keď nebude dávať zbytočne úctivé prihrávky na Messiho a bude sa musieť spoliehať sám na seba a samozrejme treba využívať viac uníky po krajoch a nie sa tlačiť cez prehustený stred, kde nemôže využiť svoju rýchlosť, ako to vlani robil. Dúfam, že ho Koeman nebude stavať do stredu, ale na krídlo alebo na hrot proti silnejším súperom, ktorí nebetónujú a že do stredu budávať Coutinha. Keby bolo na mne, ja by som skúsil postaviť ofenzívu na osi Coutinho- Dembele.