Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-10-14 08:42:29
Ked uz niekoho z Gladbachu tak Neuhausa, ale ten bude extremne drahy
2021-10-14 09:14:28
Ak Koeman chce fyz. zdatného záložníka, tak jedine namiesto Busiho, čo by som bral. Neviem si totiž predstaviť, že by sedel Pedri alebo Frenkie. Pokiaľ nechce hrať 3-4-3. To by však sedel Dest a Alba. Alebo 4-4-2, či 3-5-2, ku ktorému sa stále vracia ? A kto by boli tí dvaja útočníci? Má Koeman vôbec predstavu, čo chce hrať ?
2021-10-14 09:38:50
Ani kessié ani Zakaria by neprišli podľa mňa do zákaldky…ale predstavme si kebyže príde jeden z nich kessié napr. bola by to skvelá alternatíva do stredu poľa na oživenie hry poprípade ak by nehral busi hral kessié/fdj pivota a druhý z nich cmf…poprípade ak by rotoval fdj tak s busim by hral kessié cmf o niečo defenzívnejšie cmf ako de jong…podla mňa ideál tak presne ako píše autor, niečo podpbné čo hral keita pri xavim a iniestovi…nikdy nebol hviezda tímu, ale svoje si uhral, góly strielal…mne by bolo jedno ktorý z dvojice kessié/zakaria príde (aj keď sa mi viac pozdáva kessié)
2021-10-14 10:21:06
Bral by som aj Kessieho a aj Zakariu to by bol ideál a deliť im minútu a Busi uz pri všetkej úcte pomaly ale isto na lavičku aj keď som už čítal ze ho chcú predať
2021-10-14 21:00:32
Konečne. Toto je najlepsia varianta na trhu pomer kvalita/cena. Gladbach nemá peniaze na jeho plat keďže pandemia= menej divákov a nevie ako ho udržať.
Jeden z 5 naj stredopoliarov v Nemecku. Stále mladý (23rokov), veľký progres posledné 2 sezóny a pripravený na výzvu do väčšieho klubu.
Toto je proste trefa do čierneho a klub ktorý ho podpíše neskutočne získa. Len sa čudujem že nieje prvá voľba.