Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-11-03 00:26:06
Mně se teda hra lepší zdá (než za Koemana). Dokonce Lenglet nehrál úplně špatně, kdo by to řekl, ne? Dobré minuty pro Demba, potřebuje více praxe. Nico potřebuje zlepšit reakce při standartkách v obraně, ale jinak je super. S D.K. jsme se bavili, že Baldé by mohl zaskočit na levém křídle, schopnosti a rychlost na to podle všeho má. Snad sebevědomí bude přibývat, aby se snadněji stříleli goly, teď se na každý strašně nadřeme.
2021-11-03 01:32:50
zapas som nevidel, ale pozrel som si highlighty. nevidel som tam zivot zachranujuce zakroky od MATSa, tak teraz neviem, ci prehanal autor clanku, alebo v highligtoch to neukazali
2021-11-03 06:01:51
Zatím největší problém vidím v útoku. Jsme rádi, když dáme jeden gól a tak nám nezbývá než hrát na výsledek 1:0. Stačí, aby nám soupeř dal jeden gól a už jsme v ....No jsou to důležité 3 body, které nám snad pomohou se odpíchnout k lepším výkonům. Teď je nejdůležitější, aby hráčům drželo zdraví. Útok Fati-Depay-Dembélé zní velmi dobře. To zaskakování na křídle Desta nebo Gaviho nebylo ono.
Jo a hodně se mi začíná líbit Nico, který v pohodě dá zapomenout na ňákýho Moribu.
2021-11-03 06:12:14
Mne sa už dlhšie nepozdávajú výkony Depaya. Má problém sa uvoľniť a o strelách ani nevravím. Včera ak som dobre počítal vystrelil na bránku dvakrát a to hneď na začiatku a tesne pred koncom zápasu. Aj to obe jeho strely boli zblokované. A to zahrávanie rohov, to mi už naozaj lezie na nervy.
2021-11-03 07:02:16
Dembele vypadal dobře, ale bohužel nevěřím že mu vydrží zdraví a čekám další dlouhou pauzu, ale jinak by se hodil..
2021-11-03 10:11:08
Naše obrana je pořád naprosto tragická. Při každým protiútoku to smrdí šancí. Přijde mi, jak kdyby neovládali základy bránění. Včera nás zachránil v podstatě Ter Stegen. Stejně tak slabá je bohužel naše záloha, u které nevidím žádnou kreativitu. Jediný, co by teď aspoň na papíru mohlo vypadat trochu slušně je útok Fati, Memphis, Dembelé. Jenže o Memphisovi pořádně ani nevím, že hraje a Dembelé si netroufám tvrdit, jak dlouho vydrží nezraněnej. Takže to tak opravdu vypadá asi pouze na tom papíru.